Omiljene drzave

Ta tkzv. kriza traje mnogo duže... Njen početak možeš locirati na početak 20tog veka, a korene u procesu industrijalizacije S.A.D. i razvoja preduzetništva 19 veka.

1. Irska
2. Irska
i pod 3. (naravno) Irska

:)

iz prostog razloga, da citiram "da ne postoje vec 2600 godina, trebalo bi ih izmisliti" ;)
a volim mnooogo
1. Argentinu
2. Mexico
3. Jamajku
3. Koreu
4. Indiju
5. Japan
...
al neznam bash dal bi voleo da sam tamo stalno... u svakom sluchaju, voleo bi bar da svratim :(

a za zivot nisu loshe ni norveshka, svajcaska, svedska...

Ja uglavnom volim tamo gde je toplo.Gde nema zime kao ovde,a posebno snega.
Najblize...Grcka. Tamo mi sve odgovara. Atina-Tesaloniki...svejedno.
Portugalija
Mexiko
Australija
N. Zeland...uglanom te poznatije juzne zemlje.
A,ako bi gledao ekonomski...cela Skandinavija je numero uno!
Zatim... USA,Britanija,Kanada.
A sto se tice riba-ruskinja koje neki pomenuse...pa meni se vise svidjaju latine u Kaliforniji. I one tete iz americkih porrnica. :lol: :lol: ruskinje su mi mLogo blede.

Бл:
СРБИЈА
РУСИЈА
ГРЧКА
МОЛДАВИЈА
БЕЛОРУСИЈА
.....ПРАВОСЛАВНЕ ЗЕМЉЕ ОСТАЛЕ
ИЗРАЕЛ
delovi tanzanije, azerbejdana, somalije i majke kine
cuo sam da u iraku zivi neki lik pravoslavne vere tako da i njedovo dvoriste dolazi u obzir

1. СРБИЈА (у Београду)
2. СРБИЈА СА АП ПОКРАЈИНАМА
3. СРБИЈА НА СВОЈИМ ИСТОРИЈСКИМ И ЕТНИЧКИМ ТЕРИТОРИЈАМА

eremita:
1. СРБИЈА (у Београду)
2. СРБИЈА СА АП ПОКРАЈИНАМА
3. СРБИЈА НА СВОЈИМ ИСТОРИЈСКИМ И ЕТНИЧКИМ ТЕРИТОРИЈАМА
4. SRBIJA POD JEDNOM SLJIVOM - ideal beogradskih paltfusara i klimaktericnih karakondzula

Elvin:
bl da spakujemo mi vas obrazovce za bogougodnu moldaviju?
tamo idila,odbili satanske lične karte...ma cvetaju ruže...jes da su komunisti na vlasti,ali sredićete vi njih:lol:
И то све демонократски, ааааа
ПА видиш несрећо, Србију су стварали СРБИ а не неке потурице, па због ради тога можда би ваше биће удостојило изаћи из ове напаћене Србије и отићи сисати неку другу државу, НПР Хрватску

Mnge zemlje volim. One koje sam posetio i one koje sam gledao na TV. Ali jednu necu vise posetiti nikada i ne volim je uopste - Bugarska.
Srbija
Norveska - napredna, lepa, mirna, monarhija, nije u EU. Hladna doduse.
Rusija
Austrija ( alpski deo )
Nemacka
Novi zeland

Бл:
И то све демонократски, ааааа
ПА видиш несрећо, Србију су стварали СРБИ а не неке потурице, па због ради тога можда би ваше биће удостојило изаћи из ове напаћене Србије и отићи сисати неку другу државу, НПР Хрватску

jesi skupio 10.000 evra?

BL,apsolutno razumem tvoje simpatije prema tzv. pravoslavnim zemljama,ali u Moldaviji i Belorusiji ljudi jos malo pa bukvlano umiru od gladi u sred Evrope.
Moldavija je jedan ocaj,nad ocajima. roditelji prodaju svoju decu da bi imali da prezive i prehrane preostalu decu. Prodaju organe. Uzas!
Da ne pominjem Moldavke po nocnim klubovima sirom Srbije i celog Balkana.
Mislim stvarno...spusti se na zemlju malo. Sta imas da vidis u Moldaviji,da te covek stavi tamo da zivis.
Imaju onaj Sherif,fudbalski klub,sa novim stadionom,koji je izradio neki lokalni mafijash.

najjace mi ove fore sa karipskim i slicnim tropskim ostrvima...

ok je to otici i odmoriti se par nedelja ili cak meseci...

ali ljudi, tamo biste umrli od dosade! cak i sa T1 internet konekcijom!

PLESsitnihDEMONA:
BL,apsolutno razumem tvoje simpatije prema tzv. pravoslavnim zemljama,ali u Moldaviji i Belorusiji ljudi jos malo pa bukvlano umiru od gladi u sred Evrope.
Moldavija je jedan ocaj,nad ocajima. roditelji prodaju svoju decu da bi imali da prezive i prehrane preostalu decu. Prodaju organe. Uzas!
Da ne pominjem Moldavke po nocnim klubovima sirom Srbije i celog Balkana.
Mislim stvarno...spusti se na zemlju malo. Sta imas da vidis u Moldaviji,da te covek stavi tamo da zivis.
Imaju onaj Sherif,fudbalski klub,sa novim stadionom,koji je izradio neki lokalni mafijash.
МА то се ради колико и у другим земљама, тако се причало и за Србију за време милошевића. А на КиМ се причало како бијемо шиптаре како устанемо. Прво истучеш арбанаса па на умивање.
Молдавија јесте корумпирана и има проблема, али 80% МОЛДАВАЦА ЈЕ ПРАВОСЛАВНИХ ВЕРНИКА КОЈИ РАДЕ ЗА КОРУ ЛЕБА И НЕПРОДАЈУ ДЕЦУ.
А БЕЛОРУСИЈА ЈЕ ЗАКОН, САВ ТРАНЗИТ ИЗ Е.У ЗА РУСИЈУ ИДЕ ПРЕКО ЊЕ. ПА САДА ВИДИ КОЛИКО СУ НАЗАДНИ. СВАКУ ТЕХНОЛОГИЈУ ИМАЈУ ПРЕ РУСА

Back