Ometanje izgradnje prve pravoslavne crkve u Švajcarskoj

Arnold_Layne:
svečano proglašavam ovaj citat najdebilnijim koji sam IKAD pročitao.
e118.gif
 
jomini:

Јок, него ћемо да "покажемо да смо бољи од Шиптара" - тако што ћемо их ЈОШ ПОХВАЛИТИ ЗА ЗЛОЧИНЕ - А МОЖДА И НАГРАДИТИ, да ли си ти тако то мислио Лало ???

Само јачи ударац по тим примитивним тинтарама би их могао макар привремено освестити, ништа друго, нажалост. 8-)
 
@eremita
e post ti je bolestan
kakve veze ima bajrakli dzamija iz 17., mozda i 16. veka sa shiptarima i chinjenicom da su ispali zivotinje 17.marta? tvoj problem sto tvoj ograniceno-tempirani mozak na mrznju bi da pali neshto sto inace pripada beogradu i ljudima koji sa kosovom i shiptarima nemaju veze. toliko o logici.
o moralu- zasto paliti bilo chiji verski objekat, ako to rade shiptari?
naravno, ne ochekujm da ti to skapirash
a za obrachun:D.ma nije frka, nece doci. ...nece biti gradjanskog rata, sigurno:8
za pojedinacni...ko hoce, moze da se javi uvek ako zeli. nije problem
 
~Petar~:
daa...i ne vidim gde ti treba pomoc:D
naravno da nisi isto neki populisticki desnichari i eu.
ali zashto o tome raspravljati sa ljudima koji u eu vide sliku-od novog sssr-a, preko vatikanske zavere do satanizma?
ne vidim poentu
eh da...joe j imao stvarno legndarni post:)
Haha, samo mi je potrebna bila lepa reč... Umorih se... Mislim da ću da spavam sad... Doduše, malo nemirno, ali dobro. Prelazi u naviku.
 
~Petar~:
@eremita
e post ti je bolestan
kakve veze ima bajrakli dzamija iz 17., mozda i 16. veka sa shiptarima i chinjenicom da su ispali zivotinje 17.marta? tvoj problem sto tvoj ograniceno-tempirani mozak na mrznju bi da pali neshto sto inace pripada beogradu i ljudima koji sa kosovom i shiptarima nemaju veze. toliko o logici.

То је једини начин да примитивни муслимани схвате - да исто као што они пале православне богомоље тамо где су у већини - неко други може исто тако палити џамије тамо где је у већини. Нема другог начина да те џукеле нешто схвате а да им је неко ставио до знања да ће на све што раде ДОБИТИ ИСТОМ МЕРОМ многе трагични догађаји по Србе не би се одиграли.
Да су Срби одмах, аутоматски почели да заиста протерују Хрвате из Србије - не би нам се десило 250 000 избеглица и 250 000 уништених живота - а ти у томе очигледно уживаш.



o moralu- zasto paliti bilo chiji verski objekat, ako to rade shiptari?
naravno, ne ochekujm da ti to skapirash

Наравно да је чиста бесмислица палити било чији верски објекат - а шта сте ти и твоји ментори УЧИНИЛИ ПОВОДОМ КУЛТУРНО ИСТОРИЈСКОГ ЗЛОЧИНА НАД СРПСКОМ БАШТИНОМ - ОСИМ ШТО СТЕ ТО УНИШТАВАЊЕ ОРГАНИЗОВАЛИ.
Ништа нисте учинили, "појела маца"...... е, видиш да је неки Србин одмах по иностранству кренуо да пали и диже у ваздух богомоље оних КОЈИ СУ У СТВАРИ И ОРГАНИЗОВАЛИ ЗЛОЧИН НА КОСМЕТУ (мислим на државе чији су припадници били задужени да одржавају мир а не да организују злочин) многе се ствари НЕ БИ ДОГОДИЛЕ! Али, ја такође уопште не очекујем да твој полтронски мозак схвати шта значи ПРАВО НА САМООДБРАНУ !

Сети се само Маргарет Тачер и Фокландских острва, пре него што наставиш да трескаш "к'о Максим по дивизији"...... или се сети Буша који је нацији после терористичког напада Ал Каиде најавио ОСВЕТУ, ОСВЕТУ, ОСВЕТУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... на опште одушевљење нације !


a za obrachun:D.ma nije frka, nece doci. ...nece biti gradjanskog rata, sigurno:8
za pojedinacni...ko hoce, moze da se javi uvek ako zeli. nije problem

Хах, је л' гледаш у кристалну куглу или бацаш тарот-карте, или су ти јавили Кабалисти???
 
Obersturmfuehrer:
covek koji je normalan nece paliti ni crkve ni dzamije....
religija je sranje i to je jaram za mase...

nova, prava i jedina ispravna religija je Internet, nova religija je Tehnologija :)

Ne znam za tebe,ali mene internet i tehnologija nešto ne diraju emotivno niti imam potrebu da ih obožavam.
Religija je jaram samo za fundamentaliste i šoviniste kao što je ovaj na e što nam postuje naokolo.
 
Уопште ме не би изненадило, безбожници и њихова деца веома су подложни секташењу, доказано је на неким научним скуповима психијатара - јер су својим безбожништвом пореметили ГЕНЕТСКИ КОД КОЈИ ТРАЈЕ ВЕКОВИМА......и њихова потреба за ВЕРОМ најчешће се остварује у некој секти.
 
eremita:
Уопште ме не би изненадило, безбожници и њихова деца веома су подложни секташењу, доказано је на неким научним скуповима психијатара - јер су својим безбожништвом пореметили ГЕНЕТСКИ КОД КОЈИ ТРАЈЕ ВЕКОВИМА......и њихова потреба за ВЕРОМ најчешће се остварује у некој секти.

A šta si ti bio na tim naučnim skupovima psihijatara? Ogledni uzorak sa klinike?
 
eremita:
То је једини начин да примитивни муслимани схвате - да исто као што они пале православне богомоље тамо где су у већини - неко други може исто тако палити џамије тамо где је у већини. Нема другог начина да те џукеле нешто схвате а да им је неко ставио до знања да ће на све што раде ДОБИТИ ИСТОМ МЕРОМ многе трагични догађаји по Србе не би се одиграли.
Да су Срби одмах, аутоматски почели да заиста протерују Хрвате из Србије - не би нам се десило 250 000 избеглица и 250 000 уништених живота - а ти у томе очигледно уживаш.



shiptare je bolela patka sto je zapaljena bajrakli dzamija. bash su se nasekirali..
josh su se neki i obradovali da bi mogli krenu sa prichom- eto, vidite kakva je situacija, i ovi srbi su isti k'o ove nashe patriyote.

eremita:
Наравно да је чиста бесмислица палити било чији верски објекат - а шта сте ти и твоји ментори УЧИНИЛИ ПОВОДОМ КУЛТУРНО ИСТОРИЈСКОГ ЗЛОЧИНА НАД СРПСКОМ БАШТИНОМ - ОСИМ ШТО СТЕ ТО УНИШТАВАЊЕ ОРГАНИЗОВАЛИ.
Ништа нисте учинили, "појела маца"...... е, видиш да је неки Србин одмах по иностранству кренуо да пали и диже у ваздух богомоље оних КОЈИ СУ У СТВАРИ И ОРГАНИЗОВАЛИ ЗЛОЧИН НА КОСМЕТУ (мислим на државе чији су припадници били задужени да одржавају мир а не да организују злочин) многе се ствари НЕ БИ ДОГОДИЛЕ! Али, ја такође уопште не очекујем да твој полтронски мозак схвати шта значи ПРАВО НА САМООДБРАНУ !

moji mentori i moji zlocini i organizovanje unishtavanja srpsk bastine?:D:D ne znam kako sebi nisi smeshan kad napishesh ovako neshto..

eremita:
Сети се само Маргарет Тачер и Фокландских острва, пре него што наставиш да трескаш "к'о Максим по дивизији"...... или се сети Буша који је нацији после терористичког напада Ал Каиде најавио ОСВЕТУ, ОСВЕТУ, ОСВЕТУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... на опште одушевљење нације !


kad te neko udari, naravno da cesh da vratish.
ali necu sigurno da vracam osmanlijskoj dzamiji iz srednjeg veka u beogradu, koliko god tvoj mozak u imaginarnom krstshkom ratu to teshko razumeo. i necu na varvarstvo da odgovaram varvarstvom. ako treba da se cepamo sa shiptarima, cepacemo se(mada, sumnjam, ako je pameti) ali ni tada ne bi trebalo da palimo dzamije ili koljemo decu.


eremita:
Хах, је л' гледаш у кристалну куглу или бацаш тарот-карте, или су ти јавили Кабалисти???
bacam tarot
 
Obersturmfuehrer:
pazi "POTREBA ZA VEROM"....
kad je tehnologija i nauka u pitanju ne postoji rec VERA....postoji samo ZNAM ili NE ZNAM!
znaci ne postoji: "Ja verujem u Boga."
postoji: "Ja znam da nauka postoji!"

Вараш се, обер, постоји само ЈА ЗНАМ ДА НЕ ЗНАМ !

Међу великим умовима света чије је моћ поимања, знања и сазнања била веома изнад наше, постоје само две врсте:

1. они који су захваљујући ЗНАЊУ завршили свој живот у неком храму
на коленима, и

2. они који су захваљујући "ЗНАЊУ" и самољубљу завршили свој живот у лудници.
 
~Petar~:
ne bi trebalo da palimo dzamije ili koljemo decu.

Ево, видиш, ово је "слика и прилика" твог поремећеног мозга! То је твој ток мисли, твоје размишљање - па процени сам да ли овом болдованом има места у овој дискусији......... 8-)
 

Back
Top