Ogovaranje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
etotako:
Još uvek nije ispitano da li moj problem u komunikaciji sa ljudima potiče od neke traume u ranom detinjstvu ili sam prosto takva...
00001958.gif

pa zar ne vidiš da detaljno analiziram tvoju traumu iz detinjstva! Radi poptunije slike, molim te reci mi šta ste užinali u obdaništu i koliko si tuđih užina jela dnevno?
 
Stefane, ma nemaš ti pojma šta sma ja čula! :wink:
Nego, sve mi neprijatno, znaš, ne volim ti ja tako da ogovaram nekog iza leđa, ufff... ali samo da znaš da sam čula od kume drugarice moje najbolje drugarice, mislim drug si mi i tako to, al ipak treba da znaš. :lol:
 
Queen_:
Stefane, ma nemaš ti pojma šta sma ja čula! :wink:
Nego, sve mi neprijatno, znaš, ne volim ti ja tako da ogovaram nekog iza leđa, ufff... ali samo da znaš da sam čula od kume drugarice moje najbolje drugarice, mislim drug si mi i tako to, al ipak treba da znaš. :lol:

:lol: :lol:

Sta sta sta!?!?!? :o :o :o Ajde kazi mi vise, upiskicu se od nestrpljenja!!! :P :P :P
 
Steffan:
hanibal77:
a ja sam cula da je etokako novinarka u "trecem oku"

A ja sam cuo da je lezbos tezak.. naglasavam ono "tezak"... hahahahahahah strasno, stvarno sam najgora alapaca, nema ni ravne!! :lol:
da, da... dobra ti je fora... lepo sam se nasmejala...
Samo velik (i da naglasim da se pod velik ne misli na telesnu masu) čovek tj. žena ume da se šali na svoj račun... a vi ste SVI tako pametni i lepi... jedina vam je mana što ste savršeni :lol:
 
Steffan:
Queen_:
Stefane, ma nemaš ti pojma šta sma ja čula! :wink:
Nego, sve mi neprijatno, znaš, ne volim ti ja tako da ogovaram nekog iza leđa, ufff... ali samo da znaš da sam čula od kume drugarice moje najbolje drugarice, mislim drug si mi i tako to, al ipak treba da znaš. :lol:

:lol: :lol:

Sta sta sta!?!?!? :o :o :o Ajde kazi mi vise, upiskicu se od nestrpljenja!!! :P :P :P

Ma tako je glupo da sam odlučila da ti ni ne kažem.
:D Mislim, ja ZNAM da tvoja žena nikad ne bi tako nešto uradila, tako sam im i rekla. Mis'im, bez veeze... :lol: :lol:
 
Zena s greskom:
Steffan:
hanibal77:
a ja sam cula da je etokako novinarka u "trecem oku"

A ja sam cuo da je lezbos tezak.. naglasavam ono "tezak"... hahahahahahah strasno, stvarno sam najgora alapaca, nema ni ravne!! :lol:
:twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :wink: toliko za tebe od mene.....

Samo? :( nadao sam se necemu drugom.. u najmanju ruku nekom novim masnom tracu o tvojoj nevaljaloj koleginici... da samo znate kako groznu drugaricu ima zena sa greskom.. odvratna je.. zamislite molim vas, stalno je zloupotrebljava!! :x
 
Queen_:
etotako:
Još uvek nije ispitano da li moj problem u komunikaciji sa ljudima potiče od neke traume u ranom detinjstvu ili sam prosto takva...
00001958.gif

pa zar ne vidiš da detaljno analiziram tvoju traumu iz detinjstva! Radi poptunije slike, molim te reci mi šta ste užinali u obdaništu i koliko si tuđih užina jela dnevno?
Redovno su me hranili kod kuće... kako da ti kažem, nisam iz siromašne porodice... jela sam isključivo zdravu hranu... i izrasla lepa, zdrava i pametna :P
Nadam se da će ove informacije biti korisne za tvoju konačnu dijagnozu koju željno iščekujem... molim te budi originalna ovaj put!
 
Steffan:
Zena s greskom:
Steffan:
hanibal77:
a ja sam cula da je etokako novinarka u "trecem oku"

A ja sam cuo da je lezbos tezak.. naglasavam ono "tezak"... hahahahahahah strasno, stvarno sam najgora alapaca, nema ni ravne!! :lol:
:twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :wink: toliko za tebe od mene.....

Samo? :( nadao sam se necemu drugom.. u najmanju ruku nekom novim masnom tracu o tvojoj nevaljaloj koleginici... da samo znate kako groznu drugaricu ima zena sa greskom.. odvratna je.. zamislite molim vas, stalno je zloupotrebljava!! :x

Kakav si ti pokvarenjak jos malo pa ko ona....izdajice de ce ti dusa? :twisted: :roll:
 
etotako:
Steffan:
hanibal77:
a ja sam cula da je etokako novinarka u "trecem oku"

A ja sam cuo da je lezbos tezak.. naglasavam ono "tezak"... hahahahahahah strasno, stvarno sam najgora alapaca, nema ni ravne!! :lol:
da, da... dobra ti je fora... lepo sam se nasmejala...
Samo velik (i da naglasim da se pod velik ne misli na telesnu masu) čovek tj. žena ume da se šali na svoj račun... a vi ste SVI tako pametni i lepi... jedina vam je mana što ste savršeni :lol:

Savrseni su samo oni ljudi koji svoje mane umeju da pretvore u vrline!! :lol: Ti samo MISLIS da ogovarajuci te mi tebi ne zelimo dobro, mi u stvari ovo radimo iskljucivo zbog tebe posto zelimo da ti pomognemo!! :lol:
 
"Redovno su me hranili kod kuće... "

Hmmm, krajnje zanimljivo, pitanje je bilo šta ste užinali u vrtiću, a ne da li su te i kako hranili kod kuće (evidentno je da si bila dobro hranjena kod kuće, inače-otkud nadimak? :D )

P.S Nadam se da shvataš ovo kao zayebanciju...
 
Zena s greskom:
Kakav si ti pokvarenjak jos malo pa ko ona....izdajice de ce ti dusa? :twisted: :roll:

U pakao da ispunim svoje najludje snove!!! :P :P :P Da si i ti malo pametnija uzivala bi dok jos mozes.. :lol: ja bih na tvom mestu ne samo da ne bih pomogao tvojoj drugarici, vec bi pustio buvu po firmi da se krese sa direktorom... hahahhahaahah :lol:
 
Queen_:
"Redovno su me hranili kod kuće... "

Hmmm, krajnje zanimljivo, pitanje je bilo šta ste užinali u vrtiću, a ne da li su te i kako hranili kod kuće (evidentno je da si bila dobro hranjena kod kuće, inače-otkud nadimak? :D )

P.S Nadam se da shvataš ovo kao zayebanciju..
 
mala natasa:
Steffan:
mala natasa:
Steffan:
mala natasa:
KOjaaaa si ti alapacaaaaaa, fuj, fuj :x

hahahahahahaha vidi ko mi kaze!!! :lol:


Pa stidi se bre!!!!!!!!!!! :?

Ma nemoj, e bas necu da crvenim zbog tebe!!! :x
Ma pod HITNO bre u cosak, kako te nije sramota..i sta se trpas uopste u Zenski kutak, jaooo fuj, fuj muskarci su bre najvece alapace :x


sad kad ispadne da je Steffan (kakav gej nik) na kraju žena :lol:
BRKATA!
 
Steffan:
Zena s greskom:
Kakav si ti pokvarenjak jos malo pa ko ona....izdajice de ce ti dusa? :twisted: :roll:

U pakao da ispunim svoje najludje snove!!! :P :P :P Da si i ti malo pametnija uzivala bi dok jos mozes.. :lol: ja bih na tvom mestu ne samo da ne bih pomogao tvojoj drugarici, vec bi pustio buvu po firmi da se krese sa direktorom... hahahhahaahah :lol:

Ideja ti je :lol: ! Ali ne mogu ja to nisam taj tip, ali si ti mali :twisted: ! Kako li sa tobom izlaze na kraj?
 
Zena s greskom:
Steffan:
Zena s greskom:
Kakav si ti pokvarenjak jos malo pa ko ona....izdajice de ce ti dusa? :twisted: :roll:

U pakao da ispunim svoje najludje snove!!! :P :P :P Da si i ti malo pametnija uzivala bi dok jos mozes.. :lol: ja bih na tvom mestu ne samo da ne bih pomogao tvojoj drugarici, vec bi pustio buvu po firmi da se krese sa direktorom... hahahhahaahah :lol:

Ideja ti je :lol: ! Ali ne mogu ja to nisam taj tip, ali si ti mali :twisted: ! Kako li sa tobom izlaze na kraj?

Mislis U kraj?!?! Pa lepo, precicom, kroz sumicu.. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top