Quantcast

Oglasna tabla za antikvitete

Barkman

Obećava
Poruka
84
Kupujem sledece oznake

vni92g.jpg

k0ftwy.jpg

24wyp0j.jpg

xenaqf.jpg

2m7bvya.jpg

j8e5j6.jpg

zt9clu.jpg

spar

Primećen član
Poruka
857
imam dzepni sad HAMILTON model 946 iz 1915 godine da li mi neko moze nesto vise reci o tom satu
hamilton je americka firma radili su satove za americku zeleznicu i poznati su kao tacni i robusni satovi takodje radili su satove za americku vojsku u II sv.ratu svajcarci su otkupili licencu i sada ih proizvode posedujem jedan na navijanje ne automatik i prezadovoljan sam robusan safirno staklo prohromski malo tezi ali sve u svemu adlican i po ceni i kvalitetu

brzivuk

Početnik
Poruka
8
hamilton je americka firma radili su satove za americku zeleznicu i poznati su kao tacni i robusni satovi takodje radili su satove za americku vojsku u II sv.ratu svajcarci su otkupili licencu i sada ih proizvode posedujem jedan na navijanje ne automatik i prezadovoljan sam robusan safirno staklo prohromski malo tezi ali sve u svemu adlican i po ceni i kvalitetu

reci mi gde mogu utvrditi njegovu vrednost,da li postoji neka adresa gde se mogu dobiti neke informacije o vrednosti sada jer nisam ga jos nosio kod majstora plasim se da ne promeni nesto u njemu i da izgubi na vrednosti

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.