Oglasna tabla za antikvitete

Ocuvano, prakticno nikada nije ni korisceno, 6 komada sa pozlatom 22 karata iz 40tih godina proslog veka.Prodao bih ili menjao za neku sliku ili tome slicno.Moze biti i jako vredan poklon nekome.
Ako ima zainteresovanih mogu mi se javiti ovde ili na telefon 063-7424232 iz Beograda sam.



 
Gledao sam dosta komentare i uglavnom su smesni. Luger ima cenu i do 1 milion dolara ali njh ima samo dva komada koji su pravljeni za americko trsite i bili su samo u opitu i to u kalibru 45. Sto se tice klasicnih lugera cena ide i do par hiljada evra i zavisnosti koji su modeli * ariljeriski, mornaricki, pesadiski ,itd. Tako da da luger koji ti posedujes mozes prodati i za 200 e a mozes i za mnogo vise. Sve zavisi koji je model i u koliko se ta serija pravila primeraka.
 
Jel ovaj lot na prodaju, ako jeste, koja je cijena? hvala.

1. Zvezda ordena Jugoslovenske zastave I stepena
2. Orden Zasluga za narod II stepena
3. Partizanska spomenica
4. Orden rada II stepena
5. Orden Partizanske Zvezde sa puskama
6. Orden Bratstva i Jedinstva I stepena
7. Orden Zasluga za narod III stepena
8. Ruski orden
10. Dva ordena za Hrabrost
I tip - 2
II tip -
11.Orden Bratstva i Jedinstva I stepena
12. Orden Rada I Stepena

Kolika je cena ovoga trenutno?
 
pozdrav,
posaljite fotografije na teslamedals@yahoo.com sa cenama ukoliko je jos aktuelno!
Hvala.
sava 5 red kruna 5 sa kutijama,veliki mali zlatni obilic,medalja za hrabrost srebrna,albanska,fr ratni 1914 1917,za vojnicke vrline,za izbor petra 1,kosovo,oslob juz krajeva,spomenica 1913,spom 14 18,odlicnog strelca,za usluge kr domu zlatna,miropomazanje u zici,dani u parizu glorie,journie,i znacka.koliko nudis
 
Logo Wiehler,veci.jpg


Kupujem iskljucivo original Vilerove goblene.
Precizan i kvalitetan rad.
Sitan bod.
Uramljene i neuramljene.
Ponude sa fotografijom slati na slboilyu@gmail.com
 
Poslednja izmena:

Back
Top