Odvojiti forum Ljubav i Seks

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Evo, ovako. Primetih da postoji neko mišljenje na forumu, provlači se ideja, da bi bilo dobro odvojiti ovaj podforum na dva različita. Razlog tome je učestala degradacija same ljubavi, njene lepote i čistote zarad preokretanja teme na fizičko zadovoljstvo. Pozvaću troje za koje mislim da će podržati predlog.
@Antihejter @Neprilagođena @MrNapokon

Napomena: Ukoliko ste za i želite da predlog bude razmotren ili usvojen, u ovom mom postu sa desne strane kliknite na strelicu na gore.

@Ivan @tab503
 
Upvote 7
Moze. Smorise sa moralisanjem, prosto ne mogu da se slobodno seksualno izrazavam a da nije u usiljenom ljubavnom kontekstu koji je za mene degdirajuc, jer sugerise da moram da joj pruzam afekciju i stavljam njen emocionalan teret na svoja pleca kao muskarac. I plus da se kastriram autocenzurom slobodnog seksualnog izrazavanja koje je pod njenom konstantnom lupom osude i nerazumevanja.
Jer pogodi sta? Sigurno necu ocekivati da ona meni salje pisma i pruza reci utehe i potvrde.
Gde je ta strelica na gore?
 
Moze. Smorise sa moralisanjem, prosto ne mogu da se slobodno seksualno izrazavam a da nije u usiljenom ljubavnom kontekstu koji je za mene degdirajuc, jer sugerise da moram da joj pruzam afekciju i stavljam njen emocionalan teret na svoja pleca kao muskarac. I plus da se kastriram autocenzurom slobodnog seksualnog izrazavanja koje je pod njenom konstantnom lupom osude i nerazumevanja.
Jer pogodi sta? Sigurno necu ocekivati da ona meni salje pisma i pruza reci utehe i potvrde.
Gde je ta strelica na gore?
Onda stavi tamo strelicu na gore. :D
 
Screenshot_1.jpg
 
Ja sam svoje mišljenje o tom odvajanju odavno rekla.
Da se razumemo .seks i ljubav idu zajedno
.Ali , ovde , na forumu , svaka tema o ljubavi krene pogrešnim smerom.
Ili se pretvori u "torbanje" ili se popljuje ili ismeje .
Tako da i dalje stojim iza svog mišljenja -
Ljubav i Sex treba razdvojiti i dati zavisnicima od seksa i onim sa priprostim rečnikom prostora ,
Da se ne frapiraju na reč "ljubav " i da im se ne zatrpava mesto za dubokomisaone teme.
A Ljubav može da opstane i sama.
 
Kako temu koncipirate i vodite tako će se ista i odvijati. Da odvajate ljubav i seks deo ljubav bi postalo poprište petoro ljudi ukupno, jer da se ne lažemo, većina ovde koja obitava je duboko razočarana u istu, u lošem braku, razvedeno ili se nije ni venčavalo nikad, tako da baš i neće o ljubavi u hvalospevima.

Uostalom, za krhke duše imamo i blogove, izvolite izražavajte se.
 
Kako temu koncipirate i vodite tako će se ista i odvijati. Da odvajate ljubav i seks deo ljubav bi postalo poprište petoro ljudi ukupno, jer da se ne lažemo, većina ovde koja obitava je duboko razočarana u istu, u lošem braku, razvedeno ili se nije ni venčavalo nikad, tako da baš i neće o ljubavi u hvalospevima.

Uostalom, za krhke duše imamo i blogove, izvolite izražavajte se.
imamo i pdf romantiku i temu žute ruže
Sarkazam nije neophodan.
Svoje mišljenje možete i normalno napisati .
Mada nema potrebe , mišljenje se već vidi .

Kako temu koncipirate i vodite tako će se ista i odvijati. Da odvajate ljubav i seks deo ljubav bi postalo poprište petoro ljudi ukupno, jer da se ne lažemo, većina ovde koja obitava je duboko razočarana u istu, u lošem braku, razvedeno ili se nije ni venčavalo nikad, tako da baš i neće o ljubavi u hvalospevima.
Kako si ti upoznat sa stvarima ovde ..Neverovatno .
Pregledaj blogove , pa se javi koliko si "krhkih "tema pronašao tamo ..
Nemaš pojma ni gde su blogovi .
 
Šta je ovo ako nije sarkazam?

Činjenica.

Uzeo čovek otvorio pitanje da se odvoje delovi foruma, pa još pozvao vas par da se izjasnite, jer vi hoćete oazu samo za vas, za vaše piskaranje o ljubavi i dubini iste. Za to imate blogove, a na temama se diskutuje. Od saziva ljudi koji diskutuju se napravi i tok diskusije. Tako da ili blogove pravite ili menjajte okruženje, u ovom očekivati ode o ljubavi sa ljudima koji manje više i nemaju ljubav... Mislim kao da odeš u crkvu da klanjaš.
 
ja volim mix ljubavi i sexa.
Protiv mixa nemam ništa.
Napisala sam to u prvom postu.

Činjenica.

Uzeo čovek otvorio pitanje da se odvoje delovi foruma, pa još pozvao vas par da se izjasnite, jer vi hoćete oazu samo za vas, za vaše piskaranje o ljubavi i dubini iste. Za to imate blogove, a na temama se diskutuje. Od saziva ljudi koji diskutuju se napravi i tok diskusije. Tako da ili blogove pravite ili menjajte okruženje, u ovom očekivati ode o ljubavi sa ljudima koji manje više i nemaju ljubav... Mislim kao da odeš u crkvu da klanjaš.
Sarkazam.Ponovo ..
Prouči reč -činjenica i onda prouči reč sarkazam.
 
Protiv mixa nemam ništa.
Napisala sam to u prvom postu.


Sarkazam.Ponovo ..
Prouči reč -činjenica i onda prouči reč sarkazam.

"Чињеница је изјава која показује да се нека појава или догађај стварно догодио.[1] Приликом утврђивања чињенице нужан је објективан приступ, који у науци мора бити поткрепљен егзактним доказом. У филозофији, нужна је рационална метода, уз непристрано преиспитивање, без уплитања веровања. У утврђивању чињеница, не сме се мешати лични став или било која предрасуда. Једни од примера чињеница су: „Земља је планета”, „Сунце је звезда” итд."

Sad pročitaj ponovo moje postove, malo pročešljaj forum i kazaće ti se samo.
 
Protiv mixa nemam ništa.
Napisala sam to u prvom postu.
znam da si napisala.
ipak nemojte pritiskati
forum je platforma otvorena za svakog.
moze da se desi kontraefekat.
da se na ljubavi odjednom stvori mnogo korisnika sa sexa pa da i od toga naprave odeljak za torbanje

tako je i umrimuski hteo da odvaja kutak samo za muskarce a znas koliko je to neizvodljivo.
cini mi se i ovo isto
 
"Чињеница је изјава која показује да се нека појава или догађај стварно догодио.[1] Приликом утврђивања чињенице нужан је објективан приступ, који у науци мора бити поткрепљен егзактним доказом. У филозофији, нужна је рационална метода, уз непристрано преиспитивање, без уплитања веровања. У утврђивању чињеница, не сме се мешати лични став или било која предрасуда. Једни од примера чињеница су: „Земља је планета”, „Сунце је звезда” итд."

Sad pročitaj ponovo moje postove, malo pročešljaj forum i kazaće ti se samo.
Wikipedia?Haha..Potrudio si se.
Neću da čitam ponovo tvoje postove , pročitala sam ih i dovoljno mi je.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top