Quantcast

Odabir avatara

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.365
Ne, ali govorim za ovaj trenutni. Imao sam ja nekoliko avatara.

1. Severus Snape (karakter iz knjige Harija Potera) - moj omiljeni karakter
2. Gellert Grindelwald (karakter iz knjiga Fantastične zveri i gde ih naći) - moj omiljeni karakter

Oba karaktera su protagonisti u nekom smislu reči. Prvi se čini takvim dok se ne sazna u poslednjoj knjizi da je donekle bio i dobar. Dok drugi ima ljudsku stranu ali je fanatik u čvrsto veruje u ono što govori po cenu da ubije svakoga ko ne misli tako.

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.726
Na nekom forumu, ne sećam se više gde i kad jer sam se mnogo selila, jedna članica je trebalo da opiše moj avatar... i nazvala me je kratko-
Stanovnik/građanin/žitelj sveta, ne sećam se više koju tačno reč je upotrebila.
Tad sam imala avatar nacrtane devojke sa svim zastavama sveta na suknji, nešto mi je baš bilo stalo da kažem svojim avatarom da volim sve narode sveta, tad sam bila nešto u fazonu Weltschmerz-a.
Svidelo mi se kako me je opisala, da ne dubim sad...
Nešto kasnije sam se prijavila na Forum, i palo mi je to na pamet.
''U oku svet'' mi je prosto lep izraz ljubavi.:)

tab503

Kralj spama
Administrator
Poruka
67.654
Ne, ali govorim za ovaj trenutni. Imao sam ja nekoliko avatara.

1. Severus Snape (karakter iz knjige Harija Potera) - moj omiljeni karakter
2. Gellert Grindelwald (karakter iz knjiga Fantastične zveri i gde ih naći) - moj omiljeni karakter

Oba karaktera su protagonisti u nekom smislu reči. Prvi se čini takvim dok se ne sazna u poslednjoj knjizi da je donekle bio i dobar. Dok drugi ima ljudsku stranu ali je fanatik u čvrsto veruje u ono što govori po cenu da ubije svakoga ko ne misli tako.
e jel znas da sam lupao glavu odakle mi je grindenwald poznato bilo
pa da..fatnasticne zveri..hvala sto me podseti

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.365
Na nekom forumu, ne sećam se više gde i kad jer sam se mnogo selila, jedna članica je trebalo da opiše moj avatar... i nazvala me je kratko-
Stanovnik/građanin/žitelj sveta, ne sećam se više koju tačno reč je upotrebila.
Tad sam imala avatar nacrtane devojke sa svim zastavama sveta na suknji, nešto mi je baš bilo stalo da kažem svojim avatarom da volim sve narode sveta, tad sam bila nešto u fazonu Weltschmerz-a.
Svidelo mi se kako me je opisala, da ne dubim sad...
Nešto kasnije sam se prijavila na Forum, i palo mi je to na pamet.
''U oku svet'' mi je prosto lep izraz ljubavi.:)
Vrlo interesantan odabir. Vrlo.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.239
Primetio sam da neki ne koriste avatare, što je meni pomalo neobično, ali postoji dobar deo i onih koji koriste. Zašto ste baš odabrali svoj avatar? I zašto uopšte ljudi biraju avatare? Kakvu poruku šalju drugima?
Ono sto mene malo nervira,to je kada odgovaram na neciji post,ne znam koga pola je vlasnik avatara.Dakle,ne znam kako da se obratim,u kom rodu da napisem odgovor.

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.908
Ah, loki. Trickster. Zanimljiva je nordijska mitologija. Bar meni najviše. I njihovo pismo ako se tako može nazvati, runama, fascinantno.
Nekako nije kao ostale mitologije gde su bogovi strašno ozbiljni i nepogrešivi i 100% plemeniti.Nekako su kod njih božanstva predstavljena sa istim mana i vrlinam koje imaju i ljudi...I ima i nekih duhovitih priča,naročito onih gde je Lok umešan,pošto u 90% njih ustvari samo troluje ostale iz dosade i na kraju svi nekako izvuku korist iz toga.

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.365
Ja samo zbog anonimusa. Ja ih licno podrzavam. A sta sve uspevaju zasluju samo reci hvale. Mada cu najverovatnije da promenim avatar. Ja bih hteo nesto originalno i sto opisuje moj karakter.
Kao što sam ti ranije i rekao u jednoj poruci, gotivim ih i ja premda se tu dosta nešto izmešalo i pohapsili su neke. Dosta je to bio jak pokret nekada. Pošto je davao podršku ljudima na način koji je bio transparentan svima. Dobar im je slogan jer svako ko hakuje pod tim okriljem spada u njihovu grupu. Svi su anonimni. Tako da u teoriji ne možeš uhapsiti sve.

Vlad Dragulija

Leptirica
Poruka
33.283
Primetio sam da neki ne koriste avatare, što je meni pomalo neobično, ali postoji dobar deo i onih koji koriste. Zašto ste baš odabrali svoj avatar? I zašto uopšte ljudi biraju avatare? Kakvu poruku šalju drugima?
Uklapa se sa onim šta sam ja ,u stvari, u sebi...
Sve je nekako kao paket:tema, mesec , muzika, boje....

Lorelajn

Iskusan
Poruka
6.767
Moj je Luis Royo slika kao simbolika dualnosti u meni i tog nekog perioda pomirenja dva sveta u meni.
Sa jedne strane umetnost, fantazija, igra, stvaralastvo sa druge surova realnost mac, moc, realizam, opstanak.
Ne bih mogla bez jednog od njih, volim oba u savrsenom balansu :) Posao i privatno, prozeto i objedinjeno .:)
U oba je vodilja borba, avantura, sloboda, neznost i gvozdena ruka-mac.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.