Od sinoć mi ne radi Sputnjik

U ukrajini jesu nacisti
Takve gluposti plasiraju Putinovi mediji.

To ti je kao kad bi Pink i Informer javili da je Vučiću glava u torbi. Uvek postoji neko ko bi poverovao. E takva krezuba publika u Rusiji isto podržava Putina u ratnim pohodima, jer ih je ubedio da Ukrajina koliko već sutra kreće u napad na Moskvu.

Naravno, sve su to laži, kao i Bušovo "oružje masovnog uništenja".
 
Meni ne radi bez VPN-a. Živim u Hrvatskoj. Naša dupelizačka vlast radi sve da se dodvori prokletoj EU. E sad ću baš iz inata čitati Sputnik sa uključenim VPN-om.
gubiš vreme

na radio "Studio B" jedna za drugom emisije "Radio Slobodna Evropa" gde ti spočitaju o aktuelnim dešavanjima a onda puste "Radio Sputnjik" gde izvrnu sve što su ovi rekli.

Zaključak: nisu oni osetili glad
 
Takve gluposti plasiraju Putinovi mediji.

To ti je kao kad bi Pink i Informer javili da je Vučiću glava u torbi. Uvek postoji neko ko bi poverovao. E takva krezuba publika u Rusiji isto podržava Putina u ratnim pohodima, jer ih je ubedio da Ukrajina koliko već sutra kreće u napad na Moskvu.

Naravno, sve su to laži, kao i Bušovo "oružje masovnog uništenja".
Bio sam u ukrajini i kazem ti, nacisti su na vlasti. Svi moji prijatelji su pobegli iz ukrajine. Jedan je izgoreo. Nacisti su ga zapalili. Kazem ti, nacisti su na vlasti u ukrajini.
 
Od svih medija , najgori je blic .
Da, Blic je zaista najgori po nekoliko osnova. Nekad davno, pre 25 godina, to su bile maltene najbolje novine u Srbiji. Tužno je šta se desilo.

Od njihovih naslova tipa "Anastasija je skinula gaće, naguzila se i NEĆETE VEROVATI šta se onda desilo" mi se peglira. Ne znam kako je tim "novinarima" koji rade tamo, da li se osećaju kao ku*rve kad se vrate kući s posla.
 
Bio sam u ukrajini i kazem ti, nacisti su na vlasti. Svi moji prijatelji su pobegli iz ukrajine. Jedan je izgoreo. Nacisti su ga zapalili. Kazem ti, nacisti su na vlasti u ukrajini.
Да ли је истина, дају имена тргова ратним злочинцима и измишљају украјински новоговор да би се разликовао од руског ?
 
Да ли је истина, дају имена тргова ратним злочинцима и измишљају украјински новоговор да би се разликовао од руског ?
Za trgove nemam pojma. Nisam obracao paznju. Ali jezik je slican kao ruski. Prvo mi se cinilo da je kao ruski ali nije. Vuce na poljski malo. Ne znam kako da ti objasnim. Meksi je i finiji od ruskog. Puno ukrajinaca pricaju ruski, ne govore ukrajinski. Tamo su dobri ljudi ali ima mnogo njih kojima je mozak ispran decenijama. Zlo. I to sada vlada ukrajinom. Mnogi su jedva docekali ovo da bi oterali naciste. Sada ni be razmisljam toliko o tome, vise o svojim prijateljima koji su jis uvek u Odedi i koje bukvalno molim da sto pre idu sa porodicama.
 
Ja sam preko MTS i radi mi Sputnjik sve vreme normalno tj, nisam ni proveravala dok nisam videla ovu temu.

Ali ne citam ih jer mi nisu jasni i nikako ne mogu da shvatim njihov razlog ovoliko dugog ratovanja. Ako je to neka operacija kao sto kazu, trebalo je vec odavno da se zavrsi.
 
Za trgove nemam pojma. Nisam obracao paznju. Ali jezik je slican kao ruski. Prvo mi se cinilo da je kao ruski ali nije. Vuce na poljski malo. Ne znam kako da ti objasnim. Meksi je i finiji od ruskog. Puno ukrajinaca pricaju ruski, ne govore ukrajinski. Tamo su dobri ljudi ali ima mnogo njih kojima je mozak ispran decenijama. Zlo. I to sada vlada ukrajinom. Mnogi su jedva docekali ovo da bi oterali naciste. Sada ni be razmisljam toliko o tome, vise o svojim prijateljima koji su jis uvek u Odedi i koje bukvalno molim da sto pre idu sa porodicama.
Чујем да су законом забранили употребу руског језика. И ја сам чуо да су једва чекали руску интервенцију.
 

Back
Top