Od 2. jula avionska linija Beograd - Dubrovnik

jeste bre
a zna se da je vecina paradajez turista koja kod vas letuje puna ko brod pa koriste brzi al skuplji vid prevoza:hahaha:
a za hrvate je tek smeshno..dileje odavde koje i planiraju da idu tamo sigurno nece na jug leglo sutashluka nego sever,Istra je kao pripitomljena verzija bla bla..taj rad

Ti bi jos da se otvori direktna linija za aerdrom Pula, a? :think:
 
Ima interesa više nego što misliš. Upravo ovih dana sam pričao sa jednom grupom koja je planirala preko Tivta za Dubrovnik, naravno iz Beograda.
Eto sad će moći direktno!

Čestitke JAT-u na mudroj poslovnoj odluci ! :ok::ok:

ja znam samo 1 familiju,kevinog ortaka s posla koja je letovala u hrvatskoj godinama...jer su i sami hrvati i tamo imali porodichnu kutju...koji su prodali iz nekih razloga i prestali da dolaze:mrgreen:
a o toj grupi ako stvarno postoji chitacemo za par meseci na 4umu u nekoj temi nemo da brinesh
 
27 Jun 2009. 09:59 | Izvor: RSE
Od 2. jula avionska linija Beograd - Dubrovnik

Srbijanska aviokompanija Jat Airways uvešće od 2. jula sezonske letove između Beograda i Dubrovnika, nakon 18 godina.

Kako je objavljeno na sajtu beogradskog aerodroma (www.beg.aero), Jat Airways će do kraja avgusta letjeti na liniji Beograd-Dubrovnik dva puta sedmično, ponedjeljkom ujutru i četvrtkom popodne.

=====
L I N K


Da je bilo srece kao sto nije ta linija je mogla funkcionisati i proteklih 18 godina.
No eto, lijepe vijesti za sve.

I kakve sad veze imaju Crnogotijanci sa tim .

U ostalom , JAT nije Srpska firma . Da jeste , zvala bi se SAT , a ne JAT .
 
U Hrvatsku NIKAD........mozda samo TENKOM....:per:
nema smisla brate da vas uništavamo
Milljevci1992-1.jpg

Rujani_unisteni_tenkJPG-1.jpg
 
ja znam samo 1 familiju,kevinog ortaka s posla koja je letovala u hrvatskoj godinama...jer su i sami hrvati i tamo imali porodichnu kutju...koji su prodali iz nekih razloga i prestali da dolaze:mrgreen:
a o toj grupi ako stvarno postoji chitacemo za par meseci na 4umu u nekoj temi nemo da brinesh

Pa nema šta da brinem!
Evo mi juče otišli turisti iz Valjeva!
Oduševili se i Jadranom i ljudima ovdje u Dubrovniku i Cavtatu! :ok:
 

Back
Top