Od 19h blokada Predsednistva bez napustanja pozicija

Овакве уреде се кажњавају ;)

Нојкићу....не фалиш се....
Ово је јаче од мене...
Морам један за пандуре....:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Grdi pandur svog sina:
• Sine, stvarno mislim da nije u redu da vec u petom razredu pusis!
• Da, tata, ali pricao si mi da si i ti poceo da pusis u petom razredu.
• Ma jeste, ali ja sam tada imao 17 godina.
 
Слике које качиш немају везе са овим ... Све су то слике које су прављене преко дана, па се негде чак и види да је дан ;) ... Лоше подмећеш лажи. Напредно

Хоћеш да кажеш, да фотке нису са вечерашњег хепенинга СНС-а испред зграде Председништва, да лажем? На овом форуму нема већег лажова и провокатора од тебе.
 
Нојкићу....не фалиш се....
Ово је јаче од мене...
Морам један за пандуре....:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Grdi pandur svog sina:
• Sine, stvarno mislim da nije u redu da vec u petom razredu pusis!
• Da, tata, ali pricao si mi da si i ti poceo da pusis u petom razredu.
• Ma jeste, ali ja sam tada imao 17 godina.

Но цоммент ... хахахахаахах
 
Морам још један за пандуре....
Опет плавом бојом.... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Dolazi frajer u policijsku stanicu i pocinje na sav glas govoriti kako su policajci glupi.
Skupili se svi prisutni policajci oko njega i jedan od njih rece da to nije tacno.
• E jeste i ja cu vam to dokazati tako sto cu vam postavljati pitanja a vi cete odgovarati - rece frajer.
I tako pocne ispitivanje:
• Sta je to malo crveno na drvetu?
Drotovi se onako zbunjeno pogledase ali niko ne zna odgovor.
• Pa to vam je tresnja - sa smehom ce frajer.
• Daj nesto lakse! - u glas rekose drotovi.
• OK. Sta su to dva mala crvena na drvetu?
Drotovi se opet zbunjeno pogledase ali opet niko ne zna odgovor.
• Pa to su vam dve tresnje.
• Daj sta lakse - opet ce drotovi.
• Evo nesto skroz lagano. Koja zivotinja vuce konjska kola?
Mrtva tisina, kad ce neko iz grupe:
• Da nisu tri tresnje?
 
Zamislite stvarno Nojkić nam postane novi mood i odma poveže bazu foruma sa 29. novembrom, napravi bazu podataka od naših IP adresa i sve šalje u 29. novembar i sedište BIA. I čim neko ne bude dobar na forumu, odma zove kolege iz narodne milicije da apse i biju sve, nebitno dal su radikali, naprednjaci ili demokrade, samo ako su protiv Nojkića. :hahaha:

Али ја имам шему за промену ИП АДРЕСЕ.....:per: :per: :per:
 
Koko , ako je vlasnicima ovog foruma cilj da svi normalni ljudu odavde odu i dodju kod mene neka tebe i par drugih ex modove pod hitno vrate .. :D

..A da .. i nek postave ovog duhovitog i depolitizovanog organa za supermoda .... :D

Koji je ovo krs od foruma ranije bio ??? :think:

Realno sadasnja garnitura moderatora je daleko najbolja u jako dugackom periodu. Setimo se samo kakvih je to debilana bilo dlakava strvina, jomini, sholjo, avanturista.... sacuvaj Boze.
 
Gde je MILF Jorgovanka i Velja Trezni ispred demonstranata, ili Vulin sa Mutiranin glasom ?

Jel da da je Jorgvanka 1 Milf ?
makeout.gif

Cica je odletela za Brisel juče popodne - biće sigurno danas na vestima ... valjda da je pripreme da preuzme štafetu ako ovaj odapne :mrgreen: :lol:
 
MOLE SE KORISNICI, DA NASTAVE NORMALNU DISKUSIJU BEZ UVREDA I PROVOKACIJA, NA BILO CIJI RACUN ILI CE TEMA BITI ZATVORENA!

Треба променити наслов теме

Od 19h blokada Predsednistva bez napustanja pozicija

Upravo javise na Fokusu.
Kakva su vasa ocekivanja?

*******************************************************************************

Ови блокатори што спроводе "блокаду" разишли су се већ око 22:00
:hahaha::hahaha::hahaha:... са све вувузелама, балончићима и пиштаљкама...

к а р н е в а л




 
НАЈНОВИЈА ВЕСТ!
АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ЗАПОЧЕО ШТРАЈК НЕДИСАЊЕМ!
КАД МУ ПОЗЛИ ЗАВЕТОВАО ЈЕ ДА МУ ВЕШТАЧКО ДИСАЊЕ ДАЈУ ДРАГАН ЂИЛАС ИЛИ МИКИ РАКИЋ!


...kažu da će Toma u 13h ( danas ) da Da novinarima intervju posle 100h žeđi...pošto je navedeni zaHebbao sve kamile na svetu a i kaktuse u Arizoni , očekujem da će Aco izdržati bar 3 dana bez vazduha...sad se bore 1 protiv drugog ( čiji će GinisoF rekord biti bolji ) ...:hahaha:
 
...kažu da će Toma u 13h ( danas ) da Da novinarima intervju posle 100h žeđi...pošto je navedeni zaHebbao sve kamile na svetu a i kaktuse u Arizoni , očekujem da će Aco izdržati bar 3 dana bez vazduha...sad se bore 1 protiv drugog ( čiji će GinisoF rekord biti bolji ) ...:hahaha:

sta mislis koliko cete dana ti i tadic izdrzati na slobodi van prdekane kad izgubite vlast ?
 

Back
Top