Očuh

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Malaplava007

Zainteresovan član
Poruka
255
Pozdrav,evo mene opet ovo ga puta o očuh.Odnosi su nam okej a sada je počeo jako čudno da se ponaša,doslovno se ponaša kao budala kad je sa mnom.Počinjem da ga se ježim.Na početku je bilo super a sada mi je veoma neugodno najviše zbog toga što me stalno cima,ulazi mi u sobu kada se oblači govoreći da nije namjerno,kada je mama u WC-u ili u prodavnici on mene ispituje neke gluposti ja stavim slušalice pa ni ne čujem al čim mama ode on počne nešto izvoljevat danas mi je prokomentirao tijelo što mi je nanijelo još veću neugodnost.Pipa me non stop počinjem da ga se bojim i samo molim Boga da me ne siluje dok spavam.Da li je ovakvo ponašanje kod očuha normalno?Da me stalno ispitkuje,da mi hvali tijelo,da me non stop pipka...
 
Pozdrav,evo mene opet ovo ga puta o očuh.Odnosi su nam okej a sada je počeo jako čudno da se ponaša,doslovno se ponaša kao budala kad je sa mnom.Počinjem da ga se ježim.Na početku je bilo super a sada mi je veoma neugodno najviše zbog toga što me stalno cima,ulazi mi u sobu kada se oblači govoreći da nije namjerno,kada je mama u WC-u ili u prodavnici on mene ispituje neke gluposti ja stavim slušalice pa ni ne čujem al čim mama ode on počne nešto izvoljevat danas mi je prokomentirao tijelo što mi je nanijelo još veću neugodnost.Pipa me non stop počinjem da ga se bojim i samo molim Boga da me ne siluje dok spavam.Da li je ovakvo ponašanje kod očuha normalno?Da me stalno ispitkuje,da mi hvali tijelo,da me non stop pipka...
Poricaj ti sa majkom na vreme,ako te ona ne razume,onda popricaj sa nekim od rodjaka u koga imas povernja.Nemoj cekati da se nesto ne daj boze desi.Budi agresivnija prema njemu i upozori ga na ponasanje.Na kraju pripreti mu i policijom.
 
Nije uopste bezazleno i tesko je da te majka razume i da te shvati ozbiljno jer onda je kraj njihovog odnosa,ako uspes da ih sastavis i kazes imam nesto da kazem i pitas ga pred njom za to pipkanje i ulazak u sobu i svaki postupak da odgovori dal je tacno,onda kazes da to vise ne radi i da te ne zanima da li ce te majka podrzati zoves policiju ,znaci lepo zrelo bez panike
 
Pozdrav,evo mene opet ovo ga puta o očuh.Odnosi su nam okej a sada je počeo jako čudno da se ponaša,doslovno se ponaša kao budala kad je sa mnom.Počinjem da ga se ježim.Na početku je bilo super a sada mi je veoma neugodno najviše zbog toga što me stalno cima,ulazi mi u sobu kada se oblači govoreći da nije namjerno,kada je mama u WC-u ili u prodavnici on mene ispituje neke gluposti ja stavim slušalice pa ni ne čujem al čim mama ode on počne nešto izvoljevat danas mi je prokomentirao tijelo što mi je nanijelo još veću neugodnost.Pipa me non stop počinjem da ga se bojim i samo molim Boga da me ne siluje dok spavam.Da li je ovakvo ponašanje kod očuha normalno?Da me stalno ispitkuje,da mi hvali tijelo,da me non stop pipka...
Naravno da nije normalno ponašanje. O tome sa majkom pod hitno !
A šta bi sa onim dečkom,letovanjem ?
 
Nije uopste bezazleno i tesko je da te majka razume i da te shvati ozbiljno jer onda je kraj njihovog odnosa,ako uspes da ih sastavis i kazes imam nesto da kazem i pitas ga pred njom za to pipkanje i ulazak u sobu i svaki postupak da odgovori dal je tacno,onda kazes da to vise ne radi i da te ne zanima da li ce te majka podrzati zoves policiju ,znaci lepo zrelo bez panike
Onda nema majku.
 
Razmisli i o postavljanju kamera ako ti ne poveruju
Hoću postaviću a sada ću popričati sa mamom valjda mi poveruje

I ja mislim da je u pitanju trolovanje žestoko.
Ja se sada za svoj život bojim ja se za ovakve stvari ne zezam ostavite me na miru!

Pa.čekaj, nećemo mi biti odgovorni ako te siluje,alo.
Ti si ta koja mora nešto da preduzme.
Mi smo te posavetovali. To je sve što možemo.
Mislim samo da je ceo tvoj nalog red flag,što bi ti rekla na onoj temi.
Ja sam nalog otvorila ne zbog zezanja već zbog toga što sam oduvijek htjela biti na forumu.Ne drogiram se i normalna sam osoba
 
Evo dokaz:
IMG_20220704_124732.jpg


IMG_20220704_124655.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top