Očarava me...

Ocarava me i ovaj svet...
Toliko razlicitih predela,kontrasta,ljudi razlicite boje koze,razlicite kulture....
I sve to kao jedna velika sarena okrugla zajednica...
Ocaravaju me putovanja,upoznavanje delova te sarene lopte....Koliko te svaki put to promeni,otkrije ti nove predele ovog sveta, i nove predele u tebi...
 
Bebe...:heart:
baby.jpg
 
Pomisao da je trenutna situacija prolazna, i da će sve krenuti željenim tokom, jednom već... A ja ću tada o svemu ovome razmišljati sa osmehom na licu, kao o još jednom pokušaju rušenja tvrđave... Ova sadašnjost će biti prošlost, a ja ću živeti u nekoj drugoj sadašnjosti...
 
Ocarava me ovaj svet.. ljudi...
Pre svega oni pozitivni, lepi duhom, koji vas privuku svojom dobrotom i prostodusnoscu. Koji su nasmejani i koji vas pazljivo slusaju jer vas cene i misle da imate sta da im kazete. Oni koji vas odmah osvoje svojom jednostavnoscu jer su veliko dete. Koji su i pored svih nedaca zivotnih ostali svoji i dobri i to im se vidi iz oka iz svakog postupka.
 
Ocarava me ovaj svet.. ljudi...
Pre svega oni pozitivni, lepi duhom, koji vas privuku svojom dobrotom i prostodusnoscu. Koji su nasmejani i koji vas pazljivo slusaju jer vas cene i misle da imate sta da im kazete. Oni koji vas odmah osvoje svojom jednostavnoscu jer su veliko dete. Koji su i pored svih nedaca zivotnih ostali svoji i dobri i to im se vidi iz oka iz svakog postupka.

isto :heart:
 

Back
Top