OBIJANJE STANA

Ma, nema problema : Komunalna policija će, časom, da rasvetli zločin i uhvati počinioca, ako ih ne preduhitre sanitarci, tržištarci, i druge para - policijske formacije koje bdiju nad nama, čuvaju nas i štite !!!
Uzgred, samo treba da pogledaju filmove sa gradskog video - nadzora i stvar je rešena !!!
 
Ma, nema problema : Komunalna policija će, časom, da rasvetli zločin i uhvati počinioca, ako ih ne preduhitre sanitarci, tržištarci, i druge para - policijske formacije koje bdiju nad nama, čuvaju nas i štite !!!
Uzgred, samo treba da pogledaju filmove sa gradskog video - nadzora i stvar je rešena !!!

:hahaha::hahaha::hahaha:

Bas si se naostrio na ove - sa pravom. ;)
Sto se obijanja stana tice, ovde u EU je ova neprijatna pojava dozivela renesansa - otkad su u EU usli Rumuni, Bugari... Znaci to se pre desavalo, ali bilo je jedno 90% manje slucajeva nego sad. Komsija je otisao letos na more da se provede, a lopovi su na miru pokupili sve iz stana. Lep prizor kad se vratis sa mora, a stan kao nov, kao kad si se useljavao. :mrgreen:
 
bogme ja ne bih smela da udjem...sta ako lopovi nisu pobegli...treba jos da popijem batine

to i meni pade na pamet
kao ono u horor filmovima kada naidju na obijena vrata i kao budale udju unutra i jos prate razne zvukove da vide sto je :neutral:

pre skoro 20 godina, moža malo manje ja sam prošla kroz to...
samo što sam pozivom na interfon obavestila lopova da stižem pa je izašao samo što je počeo da krade....

a morala sam da uđem iako mi je srce bilo u petama-plašila sam se da mi je sestra unutra pošto moji roditelji nisu bili u gradu tih dana....
uglavno od tada godinama nisam smela da ostanem sama u stanu, kasnije kući (e sad kad imam dva opasna psa čuvara napadača mogu)
leti kad zalivam cveće kod mojih u stanu kad su oni na odmoru teško mi je da uđem u stan....u ulaz...čak i kad izlazim iz lifta ja ustvari istrčavam
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Bas si se naostrio na ove - sa pravom. ;)
Sto se obijanja stana tice, ovde u EU je ova neprijatna pojava dozivela renesansa - otkad su u EU usli Rumuni, Bugari... Znaci to se pre desavalo, ali bilo je jedno 90% manje slucajeva nego sad. Komsija je otisao letos na more da se provede, a lopovi su na miru pokupili sve iz stana. Lep prizor kad se vratis sa mora, a stan kao nov, kao kad si se useljavao. :mrgreen:

Desio se takav slucaj i ovde pre vise od deset godina,ljudi otisli na more,lopovi lepo u sred bela dana izneli sve iz stana,ali bukvalno sve, naocigled komsija koji su bili ubedjeni da su ovi verovatno platili majstore da im renoviraju stan dok su na odmoru
 
inace drzim, ali smo ih podigli jer treba da platim skolarinu juce :)



od para nema nista, rekli su nam da se oprostimo od svega...
osiguranje nemam.

ma bre.. ucite na mojim greskama :rumenko:


Ko sve danas zavrsava fakultet :eek: Draga moja festomanka ja da sam na tvom mestu poslao bi obavestenje moderatoru da obrise temu u kojima blatis druge studente a skolarinu treba da platis juce.A vazno je da imas posao u struci i internet na poslu.E boze zasto se ja uopste i skolujem?Kanda mi je sudjeno da se jeb.em s matorcima do kraja zivota.Ne mozes biti lep i pametan-jedno iskljucuje drugo.
 

Back
Top