OBAVEZNO PROČITATI!

Evo da vas obavestim da je u maju na programu još jedan događaj.

Lokacija: Kula, na Rodićevom jezeru i karting stazi (60 km severno od Novog Sada, izlaz za Vrbas sa autoputa Novi Sad - Subotica)

Datum: 21. maj - nedelja od 12h - 20h.

Organizator:
- "NS Auto-moto tuning club" - Novi Sad
- "Balkan House" - Novi Sad
- TV emisija "Tuning&Styling" - Novi Sad
- "Elementa" - Subotica

Takmičenje:
1. Styling - za najlepše modifikovan automobil,
2. DB Race - za najjače ozvučenje u automobilu

Dodatne atrakcije:
- promocija drifta
- burnout
- pranje automobila (znate već kako)
- DJ program

Sponzori:
Generalni sponzor - Pivara MB Rodić
Sponzor DB race - "ELEMENTA" - Subotica (zastupnik za Ground Zero i Sal program)

Sponzori nagrada za takmičare:
1. ATC Fandjo i časopis "Tuning&Styling"
2. Matrix tuning
3. Danko felne
3. Pikec tuning
4. Shiva automotive
5. SHARK tuning
6. SKY - tehnologies (Alpina, ACV, Parrot)
7. Gang Land
8. Centar Boban
9.....biće ih još

Nagradni fond za takmičare je obezbeđen od strane sponzora, čija lista još nije kompletna i trudićemo se da on bude što veći (sva sredstva koja sponzori obezbede prenose se na takmičare).

Upisnina za takmičare iznosi 800 din i uplaćuje se na račun "NS Auto-moto tuning kluba".
U zavisnosti od broja takmičara i tipova vozila, odnosno tipa ozvučenja odrediće se i klase.
Od ukupne uplate kupuju se pehari, a ostatak se prenosi u nagradni fond.

Sve prijave i informacije na telefon 063/626-166 ili na E-mail: dragan@maraton.co.yu

S poštovanjem,
Dragan Rađenović
član organizacionog tima
 
Pozdrav svima,napravio sam englesko srpski forum i pustio ga danas u pogon....Voleo bih da
se registrujete kod mene na Forum i da nastavimo diskusiju koju smo i ovde imali i da ja sakupim dovoljno
korisnika da bih održao sajt na internetu.Ako slučajno želite vašu omiljenu temu ja ću otvoriti za vas...
Najboljima dajem prava Admina...Prisutne su sve teme a one koje nedostaju,na vašu molbu biće otvorene...
Ovo je forum o automobilima,muzici,teen chat,oglasi,politika,sport,škola,filmovi,upoznavanju sa zemljacima
dijaspore,forum o sexu,kompjuterima,programiranju,pravljenju muzike i još mnogo toga..
Posetite www.forum43.co.sr i registrujte se i krenite u diskusiju otvaranjem postova!!
Kako vam se dopada forum?Primedbe?
 
Video sam na Fudbalu da je moguce napraviti podforum foruma, pa predlazem da isto uradimo i ovde. Tako ce teme biti bolje grupisane i preglednije, pa ce valjda i forum postati kvalitetniji i poseceniji. Ajd neka Charger preuzme duznost moderatora i organizuje podforume, posto mu ide od ruke. Mogli bi jomini i Mare posto su modovi da poguraju kod admina da charger preuzme sto pre.
 
Alo moderator,`de si?! Stvarno,pogledaj te besmislene teme na automobilizmu?! Svaki dan nova tema,a vecina njih nije zanimljiva.Malo odgovora,pregleda...Ajde pokusaj nekako da stavis te teme da stavis u jednu,recimo ,"Automobili uopste"...Bice sigurno uspesna kao Formula 1. Unapred hvala
 

Back
Top