obavezno procitaj!

gost 38619

Početnik
Poruka
30
Vidim ovde temu KONDOM DA ILI NE PRILIKOM ORALNOG SEXA?Pazi sad!30% zena ima u ustima kao normalnu bakterijsku floru(znaci zdrave su)hlamidiju.I onda vam ona lepo priusti oralno zadovoljstvo,prenese hlamidije,vi nemate simptome,ali ostanete sterilni,nikad necete imati decu(to je posledica ovih bakterija).Ili,vasa devojka je nevaljala,pre susreta sa vama vidi se sa nekim drugim tipom,oralno ga zadovolji,pokupi ko zna koji virus,bakteriju,gljivice,pa vam sve to lepo prenese.Mislite da pasta za zube ubija sve te mikroorganizme?!Pa to nije sredstvo za dezinfekciju,to je samo obicna pasta za zube!Ne mislim da ce iko posle ovoga da pocne da koristi kondom pri oralnom sexu,ni ja to ne radim,ne radi 99,9% ljudi...Cudni smo mi.
 
eeeej bre, pa jel moram sad da nosim kondom i dok pisam???mislim ono, da mi nebi neki virus sa daske slucajno uleteo u kobas... dajte ljudi, ubiste zadovoljstvo!
ako sa nekim ocete da se sexate(hehe) bez kondoma obavite preglede na bolesti i uzivajte!!!
ako ocete sa kondomom, preporucujem onima koji cesto menjaju partnere, majku mu kupite ga i preporucujte ga svima! siguran sex jeste najbolji, al sa sigurnim partnerom!

aj uzdravlje
 
јууууууууууууууууууу, а шта ако је пре тога ишла у тоалет и није опрала руке, па га ухвати тако прљавим прстима и још наслони тако прљава уста (од претходног... пацијента) ?! знаш каквих све бактерија ту може да буде?! :shock:
дај, немој ми рећи да си озбиљна!
кондом и орални не иду једно уз друго!
 
Kondom je iz raja izasao. Znaju oni kojima je spasio zivot, a i oni kojima nije jer ga nisu upotrebili na vreme. I pored tih 30 % zena i činjenice da skoro niko ne koristi kondom pri oralnom seksu mislim da je rizik minimalan da ostanemo sterilni ako ga ne koristimo. U svakom slučaju, valjalo bi probati i sa njim ( neki ultra tin ). Ko garantuje da ne bi bilo zabavno ?! :)
 
Yebiga, i od hamburgera se deblja. Pa ga jedemo. Od cigara se dobija rak. Pa ih pusimo. Kad bi pratili sve clanke u novinama, ne bi ni jeli, ni pili, disali, ni... Ma suvise komplikovano. Uostalom, ja sam zensko, boli me uvo(eto jedan razlog da koriste kondom). Cudni smo, jesmo, zaista. Da.
 
dunjica:
Vidim ovde temu KONDOM DA ILI NE PRILIKOM ORALNOG SEXA?Pazi sad!30% zena ima u ustima kao normalnu bakterijsku floru(znaci zdrave su)hlamidiju.I onda vam ona lepo priusti oralno zadovoljstvo,prenese hlamidije,vi nemate simptome,ali ostanete sterilni,nikad necete imati decu(to je posledica ovih bakterija)
Onda bi 30% muskaraca bilo sterilno! I jeste? Nije! Pa onda?!?
 
Cekaj samo malo…..
Pa, ne znam odakle tebi ti podaci, koliko ja znam, mnogo je veca verovatnoca da se ZENA zarazi za vreme oralnog seksa. Pogotovo ako ima neku ranicu u ustima, e, onda je nadrljala :) A za muskarca rizik je mnogo manji.
 
A znas li ti koliko stetnih mikroorganizama ima na nasim rukama, ili u crevima, ili u vodi, ili u vazduhu...zivimo u svijetu okruzeni mikroorganizmima...pa nismo uvjek bolesni niti se brinemo zbog toga...
 
Ma koji vam je *****, ko razmislja kad ga udari strast o bolestima, stvarno, pola muskaraca kad navataju ribu da mu pushi misli ko zna kad ce biti sledeci put i sad da misli o tome pa da oladi ribu, malo mi je to sve glupo to paranoisanje ;)
 
Zvuči paranoično a i ne volim da razmišljam o procentima... Mada i ja sam čitala o takvim mogućnostima....Mogu maksimalno da pazim ali opet garancije nema! Možda je rešenje nemati sex ili se umotati u kesu!
Ma život je vrlo rizična pojava!
 
am kondom ubija zadovoljstvo......

ma kad stigne ptichji grip bolece vas dupe za kondom. sida ce biti mila majka za ovo
ili ebola ako neko ode u afriku. to vise nije aktuelno
 

Back
Top