O S V E TA ,najgora za mog zlog deckica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
panasonic:
Girl next door:
panasonic:
A sta ti je to lose ucinio ? ... glupo ti je da se svetis sta god da je, pi kako je to nisko ... 'ljak

vidi se da nisi zensko :lol: ( :twisted: )

cus... :D mene okolina dozivljava kao zensko pa sad ne znam po cemu si ti zakljucila suprotno :D maja drago mi je. :D osim toga osvetoljubivost je najdestruktivnija osobina. Ona je prvi znak nemoci i to svi dobro znamo...
Slazem se sa tobom...a pritom,od pocetka teme mnogi su pitali sta joj je ucinio,a od nje ni glasa.... :? :roll:
 
panasonic:
Girl next door:
panasonic:
A sta ti je to lose ucinio ? ... glupo ti je da se svetis sta god da je, pi kako je to nisko ... 'ljak

vidi se da nisi zensko :lol: ( :twisted: )

cus... :D mene okolina dozivljava kao zensko pa sad ne znam po cemu si ti zakljucila suprotno :D maja drago mi je. :D osim toga osvetoljubivost je najdestruktivnija osobina. Ona je prvi znak nemoci i to svi dobro znamo...


:shock: :shock: :shock: :shock: izvini molim te, nisi mi zvucala ko zensko. mislim, ja nemam nista proitiv osvete :twisted: salim se...

u svakom slucaju sorry. :(
 
Ru_bi_tch:
Rasturaj na internetu gej odlas sa njegovim brojem tel.
E, ovo je upravo dobar primer za lošu osvetu. Ovo je tako detinjasto i glupo. Kada se nekome svetimo nikada ne treba da širimo laži o toj osobi, to je mooogo gore po nas. Ok, aj, sad te ne provale, ali tako možemo načiniti dosata štete toj osobi, mnogo više nego što zapravo želimo...


ali ti se šališ....međutim ovo definitivno nije dobro.
 
mooonique:
mrzim svog bivseg deckica,jer je bio veoma zao prema meni :!: kako da ga unistim ali da ne budu * sa tucama itd... nesto originalno i Z L O O O O i btw zelim da ga izblamiram jer dosta pati od toga da je najlepsi,najpametniji,i naj...

aman,veruj mi,koliko god on bio debilan idiot,nisi trebala da mu to dozvoljavash dok ste bili u vezi....Treba da ga prebolish i iskulirash,jer time ce on znati(mozda se i potajno nada da mu se vratish....)da za tebe nije vishe od budji u uglu
 
Master_Chief:
Lutjena Tinuvjela:
Nema josh osvete. Ako ce da bude kvalitetna onda se svaki detalj treba uzeti u obzir.
Ja bih na njenom mestu prvo njega ubila a ondak i sebe, kasniji obrachuni dolaze tek u Paklendu zvanom Pakao(:
ti bi to bash onako fundamentalno... :)

od nekud se mora pocheti... (; Mislim da je to savrshena podloga:p
 
@Girl next door

Ma jock... Vidi(;
Prvo njega eliminishesh a ondak sebe jer ipak smo mi svi samo mala bica i nismo toliko mocni. Ondak lepo kad
dodjesh u Paklend proganjash dechka dok ti ne dosadi, uzmesh povratnu kartu i lepo opet na nashu zemljicu.
Da bi to tako na kraju zaista uspelo, ti se nagutash sharenih pilula a pre toga zovesh hitnu. Dechka naravno
eliminishesh nekim drugim putem(;
 
panasonic:
Lutjena Tinuvjela:
Nema josh osvete. Ako ce da bude kvalitetna onda se svaki detalj treba uzeti u obzir.
Ja bih na njenom mestu prvo njega ubila a ondak i sebe, kasniji obrachuni dolaze tek u Paklendu zvanom Pakao(:

A na kakvom je ona to mjestu ?

To je izraz:p ako nisi znao(;
na njenom mestu, u toj situaciji, kako god:p
i mojne me zafrkavati
 
LPhoklica:
Ru_bi_tch:
Rasturaj na internetu gej odlas sa njegovim brojem tel.
E, ovo je upravo dobar primer za lošu osvetu. Ovo je tako detinjasto i glupo. Kada se nekome svetimo nikada ne treba da širimo laži o toj osobi, to je mooogo gore po nas. Ok, aj, sad te ne provale, ali tako možemo načiniti dosata štete toj osobi, mnogo više nego što zapravo želimo...


ali ti se šališ....međutim ovo definitivno nije dobro.
Jeste malo preterano, ali ona kaze "najgora osveta" ... naravno, posle ne treba da ocekuje da joj oprosti ...
 
Lutjena Tinuvjela:
panasonic:
ja sam to fino, odmah na pocetku rekla... Sto se tice onog IZRAZA ''na tvom mjestu'' hvala ti sto si me prosvijetlila, sada mi je dijapazon znanja ubjedljivo veci :p

sorry, ti si zensko... hihi:p
Volim da prosvetljujem neuke:p samo se javi ako u buduce neshto ne bude jasno(;

Da samo sto si ovaj put pogrijesila jer ja nisam neuka:) Ma ok svakome se desi da pogrijesi :P To je ljudski, tinuvjelo :p Uzivaj :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top