О mačkama

asdf.jpg
 
Pozdrav. E takvu bijelu mačku, staru oko godinu dana je jučer rano moj sin prignječio krevetom. Krvarila na usta, kad sam došao u praksu, srce nije više funkcioniralo. Ja inače nisam volio mačke, pomisao da ih imam u kući sa tolikim dlakama me užasavala. Kako su sinu dijagnosticiralu ADHS, prvo smo nabavili crno-bijelog mačka. Ali on je bio plašljiv, što je nekada dobro jer se nije svugdje zavlačio kao ona. Onda je supruga dogovorila bijelu mačku iz HR i kako mi živimo na zapadu, trebao sam voziti negdje tri sata tamo-amo da je dovučem, nju i još jednu malu mačku za supruginu prijateljicu. bile su male. Poslije smo otkrili da je gluha, i da ima problema sa plućima. Uvijek je tražila nešto toplo, spavala na ruterima. Mi smo uvijek ugrijali malu dekicu i znala je odmah tu spavati. To govorim u zadnjih par mjeseci, jer kad smo je dobili bio je juli i imala je tri mjeseca. Iako sam muškarac, zavolio sam to malo biće i plakao sam zbog nje. Evo danas je jedan dan poslije i vrlo je teško. Supruga je jučer isto plakala. Uvijek sam govorio, zbog hladnoće da smo je spasili iz HR, jer je uvijek tražila toplo, ali izleda da je ostala u HR, sigurno bi preživjela, ko zna. Evo par slika i od mene od njih.

1713508801573.png


1713508826961.png
 

Back
Top