o cemu razmisljate dok trcite?

Evo jutros kada sam trcala...razmislala sam o tome-Boze kako je prelepo jutro,kako je prelepo Sunce koje se obasjava na talasima Dunava....Kako ......je prelep zivot.....A nakon toga...kada sam se istrcala....o kako je......kako je lepo baviti se sportom i sve obaveze koje me cekaju,kako cu ih uraditi na najbolji mogucin nacin...I jesam:)
 
Juce sam trcala uz muziku, kako je dobar osecaj, koliko brze prodje vreme:klap: A razmisljala sam o tome da li je ok da trcim u ritmu muzike (pop-rok neki, brzi uglavnom), znaci nekad malo brze nekad malo sporije, ili bi trebalo stalno isti ritam? Al mene muzika ponese:lol:

Pa, ima li neko odgovr na moja razmisljanja?:D
 
Juce sam trcala uz muziku, kako je dobar osecaj, koliko brze prodje vreme:klap: A razmisljala sam o tome da li je ok da trcim u ritmu muzike (pop-rok neki, brzi uglavnom), znaci nekad malo brze nekad malo sporije, ili bi trebalo stalno isti ritam? Al mene muzika ponese:lol:

Pa, ima li neko odgovr na moja razmisljanja?:D
Uz brzu muziku trci.....naravno da ritam utice na trcanje,meni se desava da kada slusam mp4 da pevam....i tek kasnije skontam da pevam koliko se uzivim....
Zamisli da slusas klasiku dok trcis.....
Ha..ko balerina:)Jednma nogica tamooo jdna ovamooooo-vijuuuuuuu
Naravno ne treba slusati technaru ili psiholediju....
 
Uz brzu muziku trci.....naravno da ritam utice na trcanje,meni se desava da kada slusam mp4 da pevam....i tek kasnije skontam da pevam koliko se uzivim....
Zamisli da slusas klasiku dok trcis.....
Ha..ko balerina:)Jednma nogica tamooo jdna ovamooooo-vijuuuuuuu
Naravno ne treba slusati technaru ili psiholediju....

Nisi me razumela:) Trcim ja uz brzu muziku ali naravno nema svaka pesma isti ritam pa pitam da li je ok da trcim promenljivo uz ritam pesama (nekad malo brze nekad malo sporije) ili treba sve vreme da trcim istim ritmom?
 
Nisi me razumela:) Trcim ja uz brzu muziku ali naravno nema svaka pesma isti ritam pa pitam da li je ok da trcim promenljivo uz ritam pesama (nekad malo brze nekad malo sporije) ili treba sve vreme da trcim istim ritmom?
Prvo polako...ma prvo se zagrej...pa polako trci,pa sve brze...na kraju se istrcavas a izmedju pauza istezes misice ....
:)
 
Ma trcanje je extra....preporodjen si nakon sporta...Ja sam veceras razmisljala o tome kako sam se total zategla i kako sam ponosna na sebe ali kako nisam i dalje u potpunosti zadovoljna svojim izgledom i kako ne mogu bez sporta,kako cu i dalje da se "usavrsavam" i kako sam navucena na sport i kako kao i u sexu sve sto vise vezbam...sve vise i zelim to da radim......I da razm,isljala sam potom kako sam se preforsirala.....ali ok....I kako veceras ipak necu moci da izadjem,jer sam premorena....I kako je prelep moj grad nocu.....
 
Ja ne slusam muziku kada sam na ulici....Zelim da cujem sta se oko mene desava....Ometa me muzika u tome....odsutna sam,a paznja je jako bitna na ulici.....Kada nesto radim onda samo to radim....muziku kada slusam onda nista drugo ni ne radim sto bi me ometalo u tome....Sem kada radim nesto...spremam itd....onda slusam muziku...Uz muziku volim da djuskam....obozavam da djuskam.....
Kada si u prorodi....nema smisla slusati muziku kada imas prelepe zvukove iz prirode koji te u potpunosti opuste......
 
Ja ne slusam muziku kada sam na ulici....Zelim da cujem sta se oko mene desava....Ometa me muzika u tome....odsutna sam,a paznja je jako bitna na ulici.....Kada nesto radim onda samo to radim....muziku kada slusam onda nista drugo ni ne radim sto bi me ometalo u tome....Sem kada radim nesto...spremam itd....onda slusam muziku...Uz muziku volim da djuskam....obozavam da djuskam.....
Kada si u prorodi....nema smisla slusati muziku kada imas prelepe zvukove iz prirode koji te u potpunosti opuste......

Potpuno se slazem za ovo, mada mnogi kazu da sam cudan, ali sta ce ti muzika kad si u prirodi. U trcanju treba uzivati. Gledam neke ljude, pognu glavu i zakopaju se u svoj svet nesvesni okoline. Pitam se sto su izasli napolje. Ja kada trcim gledam i slusam sve oko sebe.
Ja cak kad sam unutra pustam zvukove prirode. Posle stresnog dana pustis zvukove prasume i kise i sta te briga!
 
Trudim se da ne razmiljam o nicemu, al` posto je to veoma tesko, cak i ne moguce, onda razmisljam o pravilnom disanju, drzanju, o terenu (posto ne trcim na stazi, vec po prirodi pa zbog neravnog terena moram da pazim da ne iskrenem nogu)... i naravno muzika kao pokretac (uglavnom nesto brzo i jako - Metal, Rock)
 

Back
Top