Numerologija - pitanja i odgovori

za Lorelei17
video sam da si detaljno opisala neke stvari jednom od clanova, pa sam hteo da pitam da li mozes nesto i meni da pogledas? :)
rodjen sam 13.01.1981. u beogradu
Hvala unapred!

Tebi je vazna ravnoteza u zivotu. Cesto u zivotu desava ti se da moras ili da mozes da biras izmedju dve varijante. Izbor tvoje buducnosti zahteva od tebe preuzimanje odgovornosti za to u sta si se upustio. Zbog toga tvoj zivot cesto ide u 2 smera - onaj koji je dobar za tebe i onaj koji je los. Posledice preuzimas sam. Sposoban si ziveti sa drugim ljudima, od velike vaznosti ti je brak, ljubav i porodica jer u tome pronalazis ravnotezu. Trenutak odluke je kljuc tvog daljeg puta u zivotu...:)
 
moze li neko da mi kaze nesto vise o mom numeroloskom broju,rodjena sam 15.06.1988?

Ti si vrlo smirena i pasivna osoba i kod tebe preovladava uvek saradnja i dogovor. Imas talenat za diplomatiju i uvek najbolje funkcionises u paru. Lakse delujes u drustvu nego kad si sama. Uspevas postepeno, delujes konvencionalno i sigurno u sebe. tolerancijom i strpljivoscu zajedno uz druge postizes svoj maksimum.
 

Back
Top