Novosadjanke

Pozdrav svima :)
Ponekad upotrebim grublju rec kad sam revoltirana a nije mi to bila namera,tako da se izvinjavam.
Ne smatram da su Beogradjanke kucke niti etiketiram ljude spram onoga odakle su,samo eto u zadjih par godina sam stekla utisak da su Beogradjai malo komunikativniji i to je sve.
Nikad nisam parala nosem oblake niti sam gledala u visine,jer mi to nije stil,volim druzenje i upoznavanje sa prijatnim i duhovitim ljudima bez obzira na godine i odakle su.Volim naravno ljude koji vode racuna o sebi,vezbajuci duh i telo,al pri tome ne mislim na one koji vise po teretanama :,jer nabildovani i sa zlatnim lancicem oko vrata definitivno nisu moj tip :)
Pozdrav jos jednom od Novosadjanke al ne sa visine :?
 
Tihi:
Zasto su nase devojke toliko podigle noseve? Je mozda cekaju da im momci padnu sa neba? Ja u ovo nisam verovao dok nisam otisao u BG. Mozda je to neka nova moda :wink:
Brate Tihi nije nova moda , tako je uvek bilo , *ebes Novosadjanke , Beogrdjanke su zakon.(iz iskustva).
 
Lost_soul:
pa znate zashto su vam novosadjanke najbolje...zato sto su 88% novosadjanki zgodne plavushe obuchene u belo-roze kombinacije......naravno da vam se to svidja.....a i vecina tipova je takva (kozna jakna, rolka....)....e i onda gradom prodje neka devojka...evo tipa ja....crne siroke 3/4 pantalone i crna majica naocare crne i smedja kosa...pa ma koliko ja bila slatka oni ce reci "ewwwww ja to ne bi za devojku"...jel retko ko hoce devojku koja ide gradom smeje se skakuce koja je onako jedna totalno pozitivna lichnost i koja nimalo ne lichi na nashe sponz drugarice....
nina 8)

e moja je dewojka uprawo takwa i najbolja je!!!
 
zato sto su postale svesne toga da su mnogi muskarci slepci i da ne vide da se ispod gomile pudera uglavnom kriju bubuljice specene od solarijuma ali jos uvek prisutne i da ispod "roze-belog" uglavnom viri salce i da muskarci gledaju u tange ispod pantalona jer se one retko mogu videti na plazi usled gore pomenutog salceta i da muskarci i ne traze da one budu otvorene, opustene i zanimljive nego lake i izazovne. zahvaljujuci toj ogranicenosti kod muskaraca, one su sebe shvatile kao super ribe. dakle nije problem u devojkama.
 
Anonymous:
kakav haos ovde! Sta vam je bre ljudi! Zamal' se posvadjaste! Sad cu ja da vam sve objasnim:
Onaj sto kaze malo mesto: u pravu je! Noivosadjanke su mnogo otvorenije i "normalnije " sa beogradjanima. nisu opterecene sredinom.
S druge strane beogradjanke su skroz na skroz prolupale. Il' ti bodu oci njihovom zenskim atributima, il' sede kod kuce deprimirane sto ne mogu da pariraju ovima sto muskarcima bodu oci. ja licno glasam za ove druge ali i one su jadne u problemu: kako da od kuce nadju nekog normalnog kad su i muski isfrustrirani ako nemaju kola pd barem 2000 ccm i sl, a oni kojiimaju vec su nanizali onih prvih devojaka na svaki prst.
u pravu si sem ovoga da su se zamalo posvadjali!
ja mislim da se m-z odnosi popravljaju svaki dan, a na nama je da uzivamo!!! :roll:
Elem, corsokak.
 
0miroslavns:
Tihi:
Zasto su nase devojke toliko podigle noseve? Je mozda cekaju da im momci padnu sa neba? Ja u ovo nisam verovao dok nisam otisao u BG. Mozda je to neka nova moda :wink:
trebalo bi da neki priznati sociolog napise studiju po tom pitanju zato sto lak i kratak odgovor ne postoji...
Ne postoji naravno....Samo se pitam zasto se niko ne zapita da li je imao ispravan pristup,simpatican,otvoren iskren,vec glumljenje nekog ludila.Svaki pozitivan pristup i pravilan odabir ne moze uroditi losim ishodom. :)
 
underwater:
Goga_NS:
Samo se pitam zasto se niko ne zapita da li je imao ispravan pristup,simpatican,otvoren iskren,vec glumljenje nekog ludila.Svaki pozitivan pristup i pravilan odabir ne moze uroditi losim ishodom. :)
stvarno kontas tako? :roll:
naravno da tako kontam zasto bi napisala tako nesto da nemam neka iskustva u vezi toga.Naravno sve zavisi kakve devojke volis i da li su takve upravo za tebe,mislim na devojke koje imitiraju N.Bekvalac i slicno,njima nikakav drugi pristup ne bi pomogao sem dobrih kola i dubokog novcanika,znaci ne mislim na tu vrstu devojaka....pozdrav i sretno
 
Sta bre? nase novosadjanke su najbolje ribe.Ti si neki zalutali Srbijanac....probaj u Kg to ti je jos dalje od NS....mozda ti tamo jos vise odgovara.Sve u svemu.....novosadjanke su najbolje i imaju jedan frozen kiss od Iced-a
 
Slazem se da su Novosadjanke sjajne devojke. Samo kada cujem taj vojvodjanski akcenat meni se zavrti u glavi od miline.. da ne pricam dalje.
U sustini volim celu Vojvodinu, taj stil zivota, arhitekturu, ravnicu, mentalitet, Djordja Balasevica, jednu Branku... ma sve volim.
Imam rodjaku u NS-u i cesto je nazovem telefonom samo da je slusam kako prica. Nekad joj kazem:" Hajde pricaj mi kao Balasevic" i ona pocne da oooteze sa recima heheh .. a ja se istopim.
Beogradjanke su sasvim ok. Kao i svuda ima dobrih i losih, ali Novosadjanke su mi nekako zenstvenije.. cista egzotika. Ne bih se slozio da su im prazne glave i da nose samo roze-belu kombinaciju. Ove devojke koje ja znam vecinom su obrazovane cice, svesne sebe, sa dobrim smislom za humor.

P.S. Btw, Natasa Bekvalac mi se UOPSTE ne svidja, al' iskreno.
 
XE XE, svako voli, ili je bar nekad voleo, neku Branku iz Novog Sada. Branke su, ako cemo iskreno, u Novom Sadu cudo jedno.

maliPrinc:
Slazem se da su Novosadjanke sjajne devojke. Samo kada cujem taj vojvodjanski akcenat meni se zavrti u glavi od miline.. da ne pricam dalje.
U sustini volim celu Vojvodinu, taj stil zivota, arhitekturu, ravnicu, mentalitet, Djordja Balasevica, jednu Branku... ma sve volim.
Imam rodjaku u NS-u i cesto je nazovem telefonom samo da je slusam kako prica. Nekad joj kazem:" Hajde pricaj mi kao Balasevic" i ona pocne da oooteze sa recima heheh .. a ja se istopim.
Beogradjanke su sasvim ok. Kao i svuda ima dobrih i losih, ali Novosadjanke su mi nekako zenstvenije.. cista egzotika. Ne bih se slozio da su im prazne glave i da nose samo roze-belu kombinaciju. Ove devojke koje ja znam vecinom su obrazovane cice, svesne sebe, sa dobrim smislom za humor.

P.S. Btw, Natasa Bekvalac mi se UOPSTE ne svidja, al' iskreno.
 
Ne znam odakle ti to da su novosadjanke podigle noseve.Isto,ne mozemo sada ni da generalizujemo i ko kaze da se mi novosadjanke ponasamo razlicito od beogradjanki ili nesto na taj fazon??Uvek ima najvishe spekulisanja o novosadjankiama,te najlepse,te najlakse,sada digle noseve i ko zna sta je sledece.Ali poenta svega toga je da vecina novosadjanki vredi i zbog toga se o njima/nama toliko i prica.
Valjda nisam nikada cula da su Nislijke ili Paracinke naj ribe i te fazone.
E sada to sto si ti imao iskustva sa devojkama koje imaju nos u oblacima ne treba da se smatra kao posledica toga sto je riba iz novog sada.To jednostavno jeste i pratice te gde god odes,ne samo ns
 
nirvanababy:
Ne znam odakle ti to da su novosadjanke podigle noseve.Isto,ne mozemo sada ni da generalizujemo i ko kaze da se mi novosadjanke ponasamo razlicito od beogradjanki ili nesto na taj fazon??Uvek ima najvishe spekulisanja o novosadjankiama,te najlepse,te najlakse,sada digle noseve i ko zna sta je sledece.Ali poenta svega toga je da vecina novosadjanki vredi i zbog toga se o njima/nama toliko i prica.
Valjda nisam nikada cula da su Nislijke ili Paracinke naj ribe i te fazone.
E sada to sto si ti imao iskustva sa devojkama koje imaju nos u oblacima ne treba da se smatra kao posledica toga sto je riba iz novog sada.To jednostavno jeste i pratice te gde god odes,ne samo ns
Vidi i ja sam mislio da su ljudi svugde isti...dok nisam malo prosao svetom i upoznao i devojke iz drugih krajeva. Najlepse - ajd glasam i ja za to. A najlakse...hmm...pa bar da je tako, ali moje vidjenje je sto juznije to lakse. Mozda bas zato sto i nisu naj se trude da drugim osobinama privuku muskarce.
No naravno da svugde ima svakakvih.
 

Back
Top