NOVOSAĐANKE COM

e sindi leba ti pa sta si onda?
ebes mi sve ako je meni tu jasno ... ja sam mislila da pripadas gradu.... mestu svejedno gde ti je dobro i lepo i gde su ljudi koje volis... pazi ne zameram, cisto mi je to sad cudno jer sam mislila da ...
a mozda i nije tako...
ili ne osecas da pripadas tom gradu ... mislim,ok mi je to...i ja sam otisla iz ns ...da secem vene za isitm verovatno bih nasla nacina da se vratim...

ma znas sta ebes taj lokalpatriotizam...i te fore oko toga odakle si ...smara(m) ...koga bre zabole za to...
 
:D sta sam?kojesta sam..ali novosadjanka nisam..

novosadjanke su tihe, uctive, usporenih kretnji...lepih manira..ne psuju, cekaju zeleno svetlo na semaforu..maze se kad pricaju..one su zenstvene zene, sto bi rekao onaj..kako bese
:roll:

ja sam ostra, brza, nestrpljiva..glasna, psujem ko kocijas, i muskarasta..
i NIKAD ne cekam da se upali to zeleno:wink:

sto ne znaci da novi sad nije moj dom..jeste..tu je moje srce, moja deca, moji prijatelji...ali, moj mentalni sklop je , skruseno priznajem, brdsko-planinski...nimalo nalik na ovu siroku ravnicu:wink:


samo da znas, ni ti nisi novosadjanka:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
SINDI:
kojo, kojo...pa posle toliko price ni osnovno nisi skontao..ja nisam novosadjanka, covece sa polomljenom nogom...:D

beskrajne kojine verbalno-virtuelne igre...jao si ga i kuku onom, ko je tebe shvatio ozbiljno...

:)

:shock: Kojot još uvek ima polomljenu nogu?? Već dve godine priča to. Ebote G, baš si kao Georgina :lol:
 
SINDI:
:D sta sam?kojesta sam..ali novosadjanka nisam..

novosadjanke su tihe, uctive, usporenih kretnji...lepih manira..ne psuju, cekaju zeleno svetlo na semaforu..maze se kad pricaju..one su zenstvene zene, sto bi rekao onaj..kako bese
:roll:

ja sam ostra, brza, nestrpljiva..glasna, psujem ko kocijas, i muskarasta..
i NIKAD ne cekam da se upali to zeleno:wink:

sto ne znaci da novi sad nije moj dom..jeste..tu je moje srce, moja deca, moji prijatelji...ali, moj mentalni sklop je , skruseno priznajem, brdsko-planinski...nimalo nalik na ovu siroku ravnicu:wink:


samo da znas, ni ti nisi novosadjanka:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aaa ti si mislia na to ... e pa ok ok kontam ba ;) :p
no tacno je da nisam prava novosadjanka posebno sto se manira tice.mada ja cekam zeleno ali pijem rakije ... tako ti je to kada odrastes kraj mocila za konoplju... :lol:
 
gigule:
he he he he......

Sirig-city ???
srpkokez6bv.gif
 
:lol:... najbolja stvar shto ni jedna osoba nije iz ns :lol: ni anakin , ni ja, ni etotako, ni sindi kako sama kazhe, a mislim i da je machkica negde drugde odrasla ako se ne varam...

(al je to pretpostavljam najsporednija stvar u chitavoj prichi)
 

Back
Top