Ново такмичење...АСКА И ВУК

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
.. da .. to je pretpostavka ..
.. al ono navedeno su bile činjenice ..

(.. da su i za prošli urađena dva rada .. a ostalo je svako uklapao nešto staro .. jer se pod temu .. san .. može uklopiti ama baš sve ..)



Ti ne razumes neke stvari, da bi uradila sliku na neku temu, treba da ti bude bliska na neki nacin, da te inspirise. Nije fora da ljudi rade nesto sablonski. Ocifledno nikog nije dotaklatema "aska i vuk".
 
Ti ne razumes neke stvari, da bi uradila sliku na neku temu, treba da ti bude bliska na neki nacin, da te inspirise. Nije fora da ljudi rade nesto sablonski. Ocifledno nikog nije dotaklatema "aska i vuk".

.. ti ne razumeš da su i za prošlu temu naslikane dve slike ..
.. tri maksimum ..

.. to znači da ni tema .. san .. ne dotiče i ne inspiriše nikog ..

(.. a mislim da će tema kao .. aska i vuk .. inspirisati upravo one koji ne rade šablonski ..
.. manjkavost teme je upravo u tome što ne postoji šablon .. za koji bi se ljudi uhvatili pri slikanju ..)
 
Poslednja izmena:
.. nije mi jasno čime vređam ljude ..
.. namere za vređanjem nema .. ako se neko zbg nečega osetio uvređenim .. to svakako nije zbog toga što sam ja nameravala da vređam ..

(.. onomad rekla olgi da nije trebalo da stavja potpis na mesto ruke koja fali ..
.. i olga to shvatila kao .. dobronamernu kritiku ..
.. a dvoje drugih .. koji nisu olga .. se smrtno uvredili ..
.. uvreda je stvar percepcije onoga koji se vređa ..)

.. eto .. drago mi što se tol opredelila za ovo .. bez krvi i odmazde .. i da je prošla ta ljutnja ..
.. a kad dođe virdž videćemo ko je drugi poslao rad .. pa nek taj neko bira sledeću temu .. ako ima interesenata za dalje takmičenje ..
 
Poslednja izmena:
.. ovo je bio moj .. bez skice bez planiranja ..

69190331.jpg
 
.. eto .. drago mi što se tol opredelila za ovo .. bez krvi i odmazde .. i da je prošla ta ljutnja ..

nisam ljuta, osvetoljubiva, nabedjena i taj rad..

u trenutku mi je zasmetalo dezavuisanje kao način distanciranja od "ubogih" -
reakcija kojoj nije bilo mesta to sam i reagovala odmah (ostalo je zabeleženo)

čini mi se da ovde ljutnja ne bi trebalo da se razmatra ili postoji ako se skicira pažljivo primedba, stav, ("kritika")što ne mora da bude opšteprihvaćeno jer svi imamo svoju meru za lepo, skladno, "pravilno"
ne pametujem, samo ublažavam reakcije
ne verujem da je sanja zlonamerna iako ume da "zakukulji" da ishekla sliku u slici ;)
( ne tumačim njene misli niti sam "PR advokat"..samo navika da pravdam -peglam, ublažavam nečije stavove)

zato, slikajte..davajte svoje radove, bez straha da niste "na nivou"..ovde se brišu granice jave i sna...
samo smo smrtnici, očajnici vremena koje nas ne pita ni za šta, kojima je potreba da usamljenost
nezadovoljstvo ili kipuće stanje neizdrža
kamufliraju lepotom svoje duše kao tragovima na platnu i papiru

.
 
.. a ko te tera ..?

I da me tera nemoze da me natera.

.. ovo je bio moj .. bez skice bez planiranja ..

Pa ovu recenicu sam shvatio(izmedju redova) kao: eto vidis da moze i bez skice.

Ja znam da moze bez skice,cak sam i radio pejzaze Alla prima tehnikom,ali ako zelis realistiznje da radis jednostavno bez fotke,ili necega sl. moras imati skicu.Meni bi ovo sto si uradila bila skica.
Cak i mnoge one ilustracije sto si postavila na istoimenoj temi brizno su planirane,i radjene iz skica 100%.
Naprosto kada gradis kucu,pravis nesto moras imati razradjenu ideju(nemoras,ali mozes imati probleme pri izradi).

Ne namecem nikome kako da radi to je svacija licna stvar,ja naprosto sve sto radim volim da prozivim pre nego sto ostvarim(figurativno).

TVOJ RAD ima odlicnu ideju,kreativan je,mastovit,i pokretan.
Ali to nije moj stil rada,i ne bi bio ja da to uradim.Zato sam to i napisao. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top