Novi Sad

BRAVO NOVOSAĐANI!!!

Screenshot_19.png
 
Poslednja izmena:
inače, večeras se otvara čarobna šuma u dunavskom parku, ko ide na otvaranje?? :D
Ja bih zabranio ti čarobnu sumu... Uzurpiraju 90% parka, postave one staze skoro po celom parku, stave onu kućiu a ovamo kenjaju kako je zabranjeno da se gazi po travi. Jbt gledaš one snimke Central Parka koji je jedno 40x veći, urwdjen, jezerca čista mladi i deca skaču po travi, izlezavaju se i čitaju o ovo pajseri kod nas zabranjuju da se gazi trava....
 
Trava treba da se i održava, a moguće je da to nekog mrzi osim kad se mora. Lepa je ta šuma, ali slažem se i da posle i deci treba dozvoliti igru po travi.
Meni ta suma izgleda kao da je neko sredio svim rodjaku, kumu, drugu posao. Jeste lepo izgleda al samo noću kada ne vidiš kako je sklopljena danju je katastrofa.
Jeste trava treba da se održava isto kao i sve zelene površine u gradu kojih ima sve manje i manje. To je valjda posao gradskog zelenila, za to su plaćeni....
 
Ja bih zabranio ti čarobnu sumu... Uzurpiraju 90% parka, postave one staze skoro po celom parku, stave onu kućiu a ovamo kenjaju kako je zabranjeno da se gazi po travi. Jbt gledaš one snimke Central Parka koji je jedno 40x veći, urwdjen, jezerca čista mladi i deca skaču po travi, izlezavaju se i čitaju o ovo pajseri kod nas zabranjuju da se gazi trava....
Ima li nešto u Novom Sadu, a da ti nećeš kuditi ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
O ti bas imaš neki problem. I kritikovacu sve što mislim da kvari izgled grada. Mogli su isto to napraviti u Limanskom parku, em više mesta em daleko bolje
Nemam ja problem, nego ti, pojaviš se samo da nešto kritikuješ, tebi u tom gradu ništa ne valja i izgleda da za sve treba prvo tebe da pitaju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nemam ja problem, nego ti, pojaviš se samo da nešto kritikuješ, tebi u tom gradu ništa ne valja i izgleda da za sve treba prvo tebe da pitaju.
Naravno da mi smetaju sranja po gradu, isto kao što mi smeta Exit i urnisanje, zapisavanje Tvrđave, isto kao što mi smeta djubre po ulici, zapisavanje haustorax zgrada, sviranje sprejom...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Naravno da mi smetaju sranja po gradu, isto kao što mi smeta Exit i urnisanje, zapisavanje Tvrđave, isto kao što mi smeta djubre po ulici, zapisavanje haustorax zgrada, sviranje sprejom... Al ti si dosadna kao triler, tako da me slobodno zaobidji, zastavi na ignore i lozda I nećeš videti moje postove.....
Nisi spreman , kad već nešto ovde postaviš da prihvatiš da ti neko protivreči. Ne očekuješ valjda da ćemo svi da ti aminujemo i pljujemo po gradu u kojem smo živeli i po kojem smo šetali dok se ti još nisi ni rodio. K'o veliš , kad već nisi vlast u gradu, da ga urediš po svome.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisi spreman , kad već nešto ovde postaviš da prihvatiš da ti neko protivreči. Ne očekuješ valjda da ćemo svi da ti aminujemo i pljujemo po gradu u kojem smo živeli i po kojem smo šetali dok se ti još nisi ni rodio. K'o veliš , kad već nisi vlast u gradu, da ga urediš po svome.

Pa ti nisi spremna moje mišljenje dele mnogi a ne samo ja, ne u vezi samo neke šume. Super sto si ti živela par godina pre nego što sam se ja rodio, ja ovde živim skoro pa 38god, moji roditelji su živeli od rođenja i njihovi isto, ako ćemo vas da merimo nešto. Takođe imam prava da izrazim negodovanje u vezi stvari koje mi smetaju u gradu u kom živim
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top