Quantcast

Novi komp za dete.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.274
Pa ok ne mora da znači ali sigurno ima razlog zašto je B roba.
E kolega da ja mogu da gledam i da predvidim šta će biti uskoro ili jednoga dana ja bih bio mnogo dobro plaćen , ali nikada ne bih kupio računar onda jer bi uvek čekao povoljno vreme za kupovinu.
Tema je "Nov komp za dete" i svi moji su odgovori išli u tome pravcu na ovoj temi , bez previše offtopica ili filozofiranja ili svađe sa nekima.
Zato što je prodavač zaključio da mu je bolje odustati od marže i DANAS vratiti barem uloženo, nego SUTRA popushiti i deo uloženog? Nemojmo zaboraviti ni CENU skladištenja robe koja čeka prodaju!

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.420
Pa ok ne mora da znači ali sigurno ima razlog zašto je B roba.
E kolega da ja mogu da gledam i da predvidim šta će biti uskoro ili jednoga dana ja bih bio mnogo dobro plaćen , ali nikada ne bih kupio računar onda jer bi uvek čekao povoljno vreme za kupovinu.
Tema je "Nov komp za dete" i svi moji su odgovori išli u tome pravcu na ovoj temi , bez previše offtopica ili filozofiranja ili svađe sa nekima.
4xx I 5xx su praktično iste karte. Može biti više razloga, neki su navedeni tamo. Ja sam ti rekao da sam pre par meseci kupovao 4xx 8gb za manje od 160e nove, tri godine garancije.
Ja iskreno nikad ne bih kupio amd kartu za igranje, 1660 super je odlična karta za ono što nudi i koliko kosta, sada je oko 270e a za par meseci će biti oko 240e i manje. Karta daleko bolja od 5xx serije.
Jeste, i bas zato je logicnije da plati 40-50e sada više I dobije daleko bolje, jer 1660 super jeste mnogo bolja karta.
Niko ne filozofija i ne odlazi u off-topic a kamoli vredja....

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
20.878

bmaxa

Ističe se
Poruka
2.898
Tada su programi pisani tako da je svaki BIT bio korisna informacija, nije se razbacivalo gigabajtima SMEĆA pa ti zvuči neverovatno! :zcepanje: :zcepanje:
Stavio sam izmenu: " Obično smo ugrađivali max. od 6 kB RAM-a"
Znas kako, 80ih se programi pisali u asembleru. Svaki bit je bio vazan. Toliko muke da se sacuva po koji byte danasnji klinci ni ne
sanjaju. Danas ti Hello world u Javi uzme gigabatj ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.