Novi James Bond?

Тома не мора да се гледа на великом платну, али Џејмс Бонд мора!!!

Џејмс Бонд је најјачи!!! И се их упуца! И најбоље вози кола и вози најбоља кола (овај пут и мотор вози), и има најбоље рибе и има оне геџете, што му дају на почетак, и увек му сваки затреба.
 
Тома не мора да се гледа на великом платну, али Џејмс Бонд мора!!!

Џејмс Бонд је најјачи!!! И се их упуца! И најбоље вози кола и вози најбоља кола (овај пут и мотор вози), и има најбоље рибе и има оне геџете, што му дају на почетак, и увек му сваки затреба.
било некад.

Џемс Бонд је мртав. погинуо је. или још тачније, погубљен је. након пуних шест деценија филмског живота Џемс Бонд, и све оно што он оличава, убијено је. нисмо изненађени јер се већ двадесет година тражи његова егзекуција. коначно су успеле. нови агент 007 је жена, уз то врло тамнопута црнкиња, и сасвим евидентно леца. све у режији Камале Харис.
 
било некад.

Џемс Бонд је мртав. погинуо је. или још тачније, погубљен је. након пуних шест деценија филмског живота Џемс Бонд, и све оно што он оличава, убијено је. нисмо изненађени јер се већ двадесет година тражи његова егзекуција. коначно су успеле. нови агент 007 је жена, уз то врло тамнопута црнкиња, и сасвим евидентно леца. све у режији Камале Харис.

Гледао сам, и тотално сам се разочарао.
 
Гледао сам, и тотално сам се разочарао.
наравно да си се разочарао. сви смо се разочарали. од Бонда су направили слабића, нежног мужа и савесног оца, нема више ни страсти ни секса, ничега.. умире као супротност свему ономе што је Бонд био 60 година. леце су добиле битку, убиле су ултимативниг мачо мушкарца поп културе. културмарксизам тријумфује.
 

Back
Top