NOVČANICE OD PRE 100 GODINA PRIKAZUJU RUŠENJE KULA BLIZNAKINJA U NJUJORKU

ma ok je to, al ovde konkretno ne razumem šta je cilj



a ovako dolaziš u situaciju da te neki random lik provali na netu?
i druga stvar, šta ove novčanice treba da pokazuju? jel samo predskazuju ili daju instrukciju ili upozoravaju? Šta je cilj ovoga?

Mislim, mnogo mi je bliže stanovište da je ovo asocijativno povezivanje nečega što zaista nema veze nego da su zapravo bliznakinje. Kao što je neko rekao, aviona naravno nema nigde. A bliznakinje na svakoj novčanici drugačije izgledaju.

Možda zato što avioni i nisu odgovorni za rušenje kula? :per:
 
ma ok je to, al ovde konkretno ne razumem šta je cilj
a ovako dolaziš u situaciju da te neki random lik provali na netu?
i druga stvar, šta ove novčanice treba da pokazuju? jel samo predskazuju ili daju instrukciju ili upozoravaju? Šta je cilj ovoga?

Mislim, mnogo mi je bliže stanovište da je ovo asocijativno povezivanje nečega što zaista nema veze nego da su zapravo bliznakinje. Kao što je neko rekao, aviona naravno nema nigde. A bliznakinje na svakoj novčanici drugačije izgledaju.

znas kako, cilj moze da bude razlicit. sta je cilj spomenika u dzordziji?

- - - - - - - - - -

Možda zato što avioni i nisu odgovorni za rušenje kula? :per:

ili su avioni bili samo sredstvo sa skidanja pogleda sa neceg drugog :lol: postoji u nekim teorijama tvrdnja da je wtc bio pun eksploziva, a avioni su navodno bili samo okidac ;)
 
i pojavljuje se tek NAKON napada na wtc :lol:

Upravo tako.Samo da bi pokazali svoju moc. "90 godina ste svaki dan u rukama drzali upozorenje sta ce se desiti ali niste mogli da ukapirate.Eto koliko smo mocni!"

I da,ovo naravno nije otkrio nikakav random lik na netu.Da,bas je nekom bilo dosadno pa se igrao sa novcanicama.Naravno da je ova prica pustena sa namerom.
 
lsx3L.gif


- - - - - - - - - -

Pentagon koji gori

1iRYB.gif
 



Jos pre 100 godina su znali tacno iz kog kadra ce zgrada biti snimana. Impresioniran sam.

p.s.

Koliko mi je poznato jos pre vise od pola veka, avion je udario i u Empire State zgradu, izgleda da su ljudi tada stvarno imali preca posla od pronalazenja iluzivnih "tajnih" znakova u zguzvanoj hartiji.​
 
Poslednja izmena:

Back
Top