Quantcast

NOVA WC SOLJA SAMO ZA GAMERE !!!

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
Kum Ruzvelt:
Ma probao .... I OPET NECE ! Prijavljuje mi corupt CD- Izgleda zato sto su mi plocice " Pestan Arandjelovac" , a moraju Italijanske.... Nego , jel ima neko po' kvadrata na prodaju ?
Ma mogu i te plocice, samo ako nisu ostecene, proveri povrsinu, mora da si ih izgrebao negde...
Ti si zapravo zaboravio da posle pravljenja image na plocicama, spustis pa ponovo podignes dasku na solji!

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.518
IMA UGRADJEN U SEBI GOVNANIS PROCESOR , KENJANIS GRAFICKA , HARD JE USRANIS NOVI MODEL BEZ TOALETIS PAPIRUS , KUCISTE VIDITE SKOLJKIS japanska proizvodnja , ZVUCNICI SU U NJOJ ILI IMAS SLUSALICE KOJE UKLJUCIS KAD SEDNES U GUZITIS , MONITOR GLEDITIS U PROLIVITIS .... IMA LI NEKO NOVI NEKI MODEL !!!!

El Muerte

Primećen član
Poruka
766
Hmmm zanimljiv nacin "unosenja podataka" :)
Instaliras nove WC drivere da sistem bolje KLIZI !
:lol:
Samo kada overklokujes.....trebace ti ogroman ventilator. Ma koga briga....dajte da se umrezimo u WC-LAN.Mada mislim da su zvucnivi ! LIVE SURROUND, sa EAX efektima!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.