Nova mt:s reklama sa Curcicem

tarabica:
Negde je pisalo da su ciljna grupa te reklame tinejdžeri, pa su je prilagodili njima, bla, bla:roll:, opravdanja. Reklama je katastrofa, nema priču, smisao, fore glupave. Ajde što im je Ćurčić uzeo pare za reklamu, nego što im je pare za tu glupost uzeo i marketing menadžer, čovek koji je osmislio tu reklamu :lol:



Za tinejdzere!
Daj molim te...ustvari mozda za neke :roll: :roll: :roll:
:x :-x :x :-x
 
Političari je vole, VRH BRATE....

A oni i najviše troše , doduše drugi plaćaju...

Još malo pa će inicijativa da se u svakoj kancelariji u ministarstvu instalira mini gol sa prečkom i mrežom , da bude treniram mišiće , igram žmurke, rio, njujork , london.....kipar....
 
Očigledno su promašili ukus tinejdžera, ako su na njih pikirali :wink:

A što da tuže Ćurčića, nije se on na silu ubacio u reklamu, to je bila ideja nekog iz mts, plus nije on smišljao reklamu, nego mts... Kako god da okreneš sami su se uvalili, nije im on ništa kriv.
 
Pa , ako gledamo VIP i mts, a korisnik sam oba, VIP ima čudnu reklamu , što je i ok za reklamu...
i imaju pristup idiot proof, što itekako znam da cenim....za razliku od mts, gde se ne zna ko pije ko plaća, jer oni znaju da je narodu najbitnije da misli da je najbolje i najpametnije prošao...to najpametnije je mnogo bitno....

A korisnicima 063 se divim , zato što su tako menadžerski i promišljeno ograničavajući u onim svojim tarifama, te sms može uz ovu i ovu tarifu ne može uz ovih 6 itd....
I uzimaju dobru lovu , samo na vernost svojih potrošača , jer mnogima znači da dugo, dugo ne menjaju svoj broj telefona....
A mts je recimo meni , iako imam puno poznanika baš u menadžmentu i u softverskom delu mts ukinuo karticu jer sam nabio veliki kredit (mnogo dopuna) na broju prepaid , a nisam potrošio za godinu dana, i iako sam mesečno trošio po par hiljada dinara ukinuše mi broj.
A ja u poslovima i zaboravio da moram bar jednu dopunu od 250 ili 500 da aktiviram za godinu dana.
Jer dopune druge prirode nisu priznnavali...i ostade mi par hiljada dinara i broj koji su mi mušterije znale ugašen....
 
Kr$t@:
Strasno, zato sam ja na telenoru. Curcic me sam strasno nervira, jos sto radi glupu reklamu za pare. Taj covek je stvarno idiot. A sto je najgore, ovi tinejdzeri se ugledaju na njega....

Ko se bre ugleda na njega?Mozda samo napaljeni klinci u osnovnoj skoli,kojima je cilj da jednog dana zaigraju za Partizan(pa da,samo Grobari mogu biti toliko gloopi :mrgreen: )
Njega tinejdzeri sazaljevaju...Nego vi ne znate,jer zivite u svom svetu odraslih...
 
MinM_4Life:
Znate kako... Koliko god mi ne voleli tu reklamu, i svi shvatali koliko je retardirana... opet se o njoj prica. i Svi vicu VRh brate! A i to je na neki nacin reklama... tako da... :roll:

To stoji ali da li je MTSu cilj bio to ili otimanje kupaca njihovih nepovoljnih paketa...

Tako da im je uspeh delimican, jer i pord toga sto svi vicu VRH BRATE, niko ga ne pominje u kontekstu MTSa a kamo li njihovih usluga u vidu paketa...

A sto se tice Curcica on je lik pun kompleksa sto je i sam priznao nekoliko puta, tako da je rasprava o njemu i kao coveku i kao zastitnom licu reklame bespredmetna jer je apsolutno stvar ukusa... Neko pada na te njegove price neko ne, ja licno ne...

A reklama je vise nego debilna, ili bolje reci paket reklama...
 

Back
Top