Нова фаза глобалне енергетске кризе: Због руске нафте г7 крши слободно тржиште

Treba li da tražim tvoje postove gde navijaš za ruskog agresora ili ćeš sam da priznaš

Traži, Džegi... :per:

Nego, nisi mi odgovorila na pitanje: što G7 jednostavno ne prekine kupovinu ruske nafte, nego finansira agresiju od februara?

Ispoštuj me...:mrgreen:
 
Traži, Džegi... :per:

Nego, nisi mi odgovorila na pitanje: što G7 jednostavno ne prekine kupovinu ruske nafte, nego finansira agresiju od februara?

Ispoštuj me...:mrgreen:
licemeri i lazovi, isto i za onaj price cap sto pitas - nema tu mozga u vladajucoj klici, brisel, samo se trkaju ko ce masnije da slaze; nasa dzeg bar ubaci i humor, dok se komsa samo smeje kao lud na brasno
 
Hahahaha, slobodno tržište nafte! :hahaha:
A OPEC ne predstavlja kršenje slobodnog tržišta nafte zadnjih 60 godina, to se ne broji :ok:
problem je sto je opec promenio stranu, vise ne slusa 6. flotu, nego kremlj.
cena se frizirala na dole 60 godina, a sada ce na gore, samo ce price cap da bude PUTA 10, pa dosta je opec sisao vesla, vise od pola veka. da se svabe i vi hrvati baskarite u energetskom blagostanju, ma pola sveta osim siromasnog juga, a ne samo vi zapadna eu-tropa... mi ameri cemo se vec nekako snaci, mirimo se sa venecuelom itd
 
problem je sto je opec promenio stranu, vise ne slusa 6. flotu, nego kremlj.
cena se frizirala na dole 60 godina, a sada ce na gore, samo ce price cap da bude PUTA 10, pa dosta je opec sisao vesla, vise od pola veka. da se svabe i vi hrvati baskarite u energetskom blagostanju, ma pola sveta osim siromasnog juga, a ne samo vi zapadna eu-tropa... mi ameri cemo se vec nekako snaci, mirimo se sa venecuelom itd
Zašto bi slušao Kremlj, daj jedan suvisao razlog.
Ameri proizvedu 2x više nafte od Rusije.
 
Zašto bi slušao Kremlj, daj jedan suvisao razlog.
Tako kazu:
Russia Is Vital For OPEC+, Says New OPEC Secretary-General
Plus, vise nema nazad:
US Senate Passes NOPEC Antritrust Bill, Paving Way For Biden To Sue OPEC
OPEC Humiliates President Biden On A Global Stage
Ameri proizvedu 2x više nafte od Rusije.
ali je i potrose 5x vise, tako da im/nam ne ostaje za izvoz
ukapiraces jednog dana ko je radio sa kim, da sjebe koga
nije jos vreme za tvoje prosvetljenje
 
Poslednja izmena:
Tako kazu:
Russia Is Vital For OPEC+, Says New OPEC Secretary-General
Plus, vise nema nazad:
US Senate Passes NOPEC Antritrust Bill, Paving Way For Biden To Sue OPEC
OPEC Humiliates President Biden On A Global Stage

ali je i potrose 5x vise, tako da im/nam ne ostaje za izvoz
ukapiraces jednog dana ko je radio sa kim, da sjebe koga
nije jos vreme za tvoje prosvetljenje
Zašto bi potrošili 5x više nafte ako proizvedu 2x više a ima ih 2x više od Rusa?
Logika nula bodova
 

Back
Top