Nostradamus - The Last Prophecy

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
Operating System Windows : 98SE/2000/XP/Vista
CPU : Intel Pentium III 800 MHZ or higher
Hard Drive : 1.6 GB disc space DVD-ROM
Video Card : 3D material acceleration 64 MB required
DirectX 9 compatible
Sound Card
DirectX 9
compatible keyboard & mouse

-----------------------------------------------------------------------------------

s33252_pc_12.jpg

s33252_pc_2.jpg

s33252_pc_15.jpg


Tesko se nalaze informacije o ovoj igri, jel igrao neko ? Deluje mi kao dobra avantura, iako ima slabije ocene po nekim sajtovima..
 
A recimo ako se dobro secam na pocetku kad moram da pravim onaj napitak i da trazim neke predmete, pa da se prerusim u musko...lol Previse detalja i "questova" na jednom mestu :) Jeste da je bilo pre 10 meseci ali ono... :) Zamaraju me avanture iz prvog lica sa click & point elementima, grafika je ok al..kriva je syberia za takav komentar o umoru :)
 
Istina ima previse detalja ali je prednost sto se igrica moze preci za dva, tri sata. Taman kad pocne da ti ide na zivce zavrsi se:D

SEcam se kada igrah igricu Keepsake....umrla sam od smora. Koliko god da je bila simpaticna i zanimljiva, previse su je razvukli.
Posle nje sam nekako prestala da igram point and click igrice...

Ako znate neku zanimljivu preporucite:D
 
ISecam se kada igrah igricu Keepsake....umrla sam od smora. Koliko god da je bila simpaticna i zanimljiva, previse su je razvukli.
Posle nje sam nekako prestala da igram point and click igrice...

Ako znate neku zanimljivu preporucite:D

Keepsake ima lepe mini igre i zagonetke :D
ali takodje stapa u grad duhova avanture.. nema nigde nikoga.. da nema onog vuka.. ne znam sta bi X)

sto se preporuka tice.. imas ih okolo ;)
 

Back
Top