Norveski radijatori

Prozori su od pre 3 godine, PVC. Ja sam inace mislio da stavim unutrasnju izolaciju samo na "spoljne" zidove,a to je u proseku maltene samo 1 zid po sobi, jer su mi tu zidovi ledeni i kao da dauva iz zida, da li bi to promenilo nesto za budj, posto ne bi bilo sa svih strana izolovano, vec samo na spoljne zidove?
promenilo bi. buđao bi ti se samo taj zid :mrgreen:
 
U zadnje vreme sam se narocito zainteresovao za norveske radijatore, i voleo bih da ima nekog ovde na forumu ako ima da prenese licna iskustva.
Naime, grejem se na TA peci, i mogu reci da cim predje ispod temperatura u minus, tesko se zagreva, soba veca od 10 kkvadrata ostaje skoro hladna. Da napomenem da se razmisljam da kupim norveski radijator za povrsinu od oko 20 kvadrata koju trenutno grejem sa TA peci od 4,5 kw, i da napomenem da kad T padne ispod nule bude hladno cak i kad pec radi 24h dnevno.
Na sajtu gde prodaju norveske radijatore napominju da radijator od 2 kw moze da greje 18-25 kvadrata dobro izolovane prostorije.
Da li neko ima iskustva sa ovim radijatorima, kakav je odnos potrosnje i zagrejanosti.
nisam zadovoljna
da bi grejao prostoriju od 12km, mora stalno da bude ukljucen i en svidja mi se kako mirise vazduh kada radi
ukoliko je izbor izmedju TA i norveskog, ja sam za vise TA, pa da akumuliraju i budu tople stalno, a da ne izduvavaju, jer je vazduh opet onda zagusljiv
 

Back
Top