NOKIA to PC via BLUETOOTH - HELP!

La Mirage

Obećava
Poruka
76
Namučih se živ da povežem PC sa mobilnim (NOKIA 6600) preko bluetooth-a. Skinuo sam i najnoviji PC Suite ali i dalje ostaje isti problem. Naime, u prozoru za izbor modela mobilnog telefona, ne pojavljuje se ništa, tako mobilni i PC ne mogu da se prepoznaju.

Čuo sam od nekih likova da je to povezivanje krvav posao i izgleda da jeste jer nikako da provalim šta treba da se uradi. Bluetooth je instaliran prethodno i radi.

Ko zna nešto o ovome, neka piše i reši me ovog mučenja.

Hvala unapred,

Pozdrav svima!
 
Netreba ti nijedan program,da bi povezao fon i bluetooth.
Jednostavno ukljucis bluetooth na telefonu,zatim instalirs bluetooth na komp,odes na fajl koji zelis da posaljes,kliknes desnim klikom na njega,ides na send to...,izaberes bluetooth,kliknes search,kada nadje tvoj telefon kliknes send,zatimvna telefonuvstisnes yes kad te bude pitao da li zelis da primis fajl.To ti je to.
E sad ako imas MSI bluetooth,i koristis WINDOWS XP service pack 2,onda ti treba jedan mali fajl koji mozes skinuti sa MSI-ovog sajta.Tamo imas i uputstvo sta da uradis snjim.Pozdrav.
Nadam se da sam ti pomogao.
 
kao sto kaze ABC nije ti potreban PC Suite da saljes fajlove PC>PHONE i obrnuto samo instaliraj driver za BT i salji kako ti volja... Ali ako vec hoces da podes PC Suite potrebno je da u mRouteru koji instaliras kada instaliras i PC Suite ukljucis COM port na kom ti je BT, pa onda desni click na ikonicu BT kod sata pa onda quick connect pa bt serial port pa onda click na tvoj telefon... onda udjes u pc suite i treba da radi..
posalji mi mail preko PM da ti posaljem snimak kako se to radi! poz
 
*ABC*:
Netreba ti nijedan program,da bi povezao fon i bluetooth.
Jednostavno ukljucis bluetooth na telefonu,zatim instalirs bluetooth na komp,odes na fajl koji zelis da posaljes,kliknes desnim klikom na njega,ides na send to...,izaberes bluetooth,kliknes search,kada nadje tvoj telefon kliknes send,zatimvna telefonuvstisnes yes kad te bude pitao da li zelis da primis fajl.To ti je to.
E sad ako imas MSI bluetooth,i koristis WINDOWS XP service pack 2,onda ti treba jedan mali fajl koji mozes skinuti sa MSI-ovog sajta.Tamo imas i uputstvo sta da uradis snjim.Pozdrav.
Nadam se da sam ti pomogao.
Istina, istina
 
La Mirage:
Namučih se živ da povežem PC sa mobilnim (NOKIA 6600) preko bluetooth-a. Skinuo sam i najnoviji PC Suite ali i dalje ostaje isti problem. Naime, u prozoru za izbor modela mobilnog telefona, ne pojavljuje se ništa, tako mobilni i PC ne mogu da se prepoznaju.

Čuo sam od nekih likova da je to povezivanje krvav posao i izgleda da jeste jer nikako da provalim šta treba da se uradi. Bluetooth je instaliran prethodno i radi.

Ko zna nešto o ovome, neka piše i reši me ovog mučenja.

Hvala unapred,

Pozdrav svima!
Imao isti problem i onda nasao Win XP sp2 i sve proradilo bez problema.
Dakle instaliraj sp 2 i neces imati nikakvih problema i sve ce raditi ko od sale
 

Back
Top