Nokia 6233

Imao sam prilike da telefon koristim. On bi trebalo da je naslednik popularne 6230. Ono sto se odmah primeti je izuzetno kvalitetan ekran. Ali kao da su slova za takav ekran previse mala. Dizajn je mozda malo meksi za muski ukus, valjda se sad trude da bude svima interesantan, unisex, bah...
Ali da ja ne preterujem bezveze, kazi ti za sta tebi treba mobilni? Hoces se zadovoljiti sa razgovorom, porukama i jos ponecim ili si od onih sto zele da na taj nacin udju u svet fotografije ili da postanu kamermani...bez ljutnje...moram da pitam...:)

a cena je valjda negde oko 150 e...
 
Ako si ti zadovoljan onda je super ;)

Mada .... uvek postoji bolje od boljeg :lol:

ja sam prvo kupio u600 ( mislio sam ... ono kamera velike rezolucije, tanak , elegentan, gornji tasteri na dodir ....) i bio prezadovoljan. Nakon mesec dana kad je izasao u700 cim su ga dobili u prodaji uzeo sam ga. Sve karakteristike ovog prvog plus 3g i extra hromirana maska. Onaj u600 mi je izgledao kao kanta pored ovog. Medjutim evo prekjuce uzeh i g800 a ova dva stoje u prasini :lol:
 
Pa dobro .... sad .... :lol:

a fujitsu siemens koristim samo za poslovne potrebe ... :lol:

Ono kad mi dodje neka ,,klijentkinja,, da uzmem tel i prckam po tocuh screenu olovkom :lol:
 

Back
Top