Nokaut faza - Evropsko prvenstvo 2012.

Ko osvaja?

  • Španija

  • Nemačka

  • Francuska

  • Engleska

  • Portugal

  • Italija

  • Grčka

  • Češka Rep.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
541914_390122287713359_742879391_n.jpg
 
Najrealnije finale ipak, jer Italija igra najlepši fudbal (ma koliko paradoksalno to zvučalo) a Španija igra najsigurniji, najviše loptu drže u posedu i samo jedan gol primljen ...

casillas-buffon-umarmung-getty.jpg


Već po golmanima se vidi kakav će ovo duel biti, jer Bufon i Kasillas su dva najbolja golmana u proteklih 10 godina i kapiteni svojih ekipa ... Điđija mnogi smatraju najboljim golmanom u istoriji, Kasillas ako osvoji biće najtrofejniji :worth::worth: ... Možda ovaj duel odluči šampiona, a tu u regularnom delu prednost dajem Bufonu, dosta je sigurniji od Kasiljasa koji ume da kiksne, i prvi je golman prvenstva, sjajnu sezonu ima u Juventusu i brani kao 2006-e ... Ove godine nema poraz u zvaničnim tekmama, i ako sada sačuva gol mislim da će biti jedinstven slučaj u istoriji ... Sa druge strane, kod penala prednost ide Ikeru, već je jednom bio bolji od Bufona (2008-e), i mislim da je golman sa najviše odbranjenih penala u istoriji EP-a :worth:.




U napadu, blaga prednost Italijanima, Baloteli je mačka u džaku i ima potencijal da bude jedan od najboljih napadača na svetu i nikad se ne zna kad će odigrati sjajno a kad loše ... Protiv Engleske loš, mnogo se ispucavao, gubio lopte i duele i ništa mu nije išlo - protiv Nemačke sušta suprotnost ... Kasano je igrač trenutka, ima vic u igri ali ne deluje konstantno i videćemo kako će se snaći pored Pikea i Ramosa ...

Sa druge strane, Tores je van forme, protiv Italije u grupi je promašio dve velike šanse, ali već ima rešeno jedno finale iza sebe tako da sve to pada u vodu i videćemo kako će se opet snaći protiv Điđija ... Fabregas kao lažna devetka ne deluje dobro kao u Barsi jer nema Messija, ali pokazao je u prvom meču da može da bude veliki problem ...


Del Boske ako osvoji ulazi u istoriju kao jedini koji je osvojio EP, SP i LŠ i to je dovoljno za njega ... Prandeli je sjajan, potpuno je promenio stil Italije i za sad mu sjajno ide, tako da tu ne vidim ko ima prednost, možda Del Boske malo zbog iskustva ...


Sve u svemu, očekujem sjajan meč, malo više navijam za Italiju, ali opet ko zna kad ćemo opet dočeakti ekipu koja je 3x u nizu uzela najveća takmičenja :worth: ...
 
Kjelini bio među najboljima. Šta je lopti izbacio glavom iz 16 ne znam kako nije dobio potres mozga. Jest imao neke manje kikseve ali bio je opterećen jako.

A di Natale po onome što je juče pokazao u klasi Pantelića. Samo što je Pantela brži. Ozbiljno. Da mogu da biram između njih dvojice uzimam Pantelu.

Markizio na klupu dok ne nauči da treba da doda loptu.

Kjelini je igračina, ali kao štoper, ne kao bek, zato je strana gde je on bio bek bila često slobodna za Boatenga i dva puta je početnički ispao...
 
Na sredini terena mislim da Španija ima očitu prednost - Buskets igra perfektno, Alonso je takođe sjajan i odlično se razume sa Busketsom, Iniesta igra briljantan turnir, a Xavi je Xavi ... Tu je još i Silva koji lepo drži levu stranu i lako stvara i ulazi u šanse ... Sa druge strane sve se vrti oko Pirla, čovek igra doktorski, i samo zbog njegove igre odlične partije De Rosija su nekako nezapažene ... De Rosi i Markizio će imati najteži zadatak u karijeri, treba sprečiti i presecati beskonačne pasove, a pritom i pomoći Pirlu da dobije prostor u organizaciji napada ... I Montolivo bi trebao da igra veliku ulogu, jer on je veza između Pirla i napada u slučaju da Pirlo ne šalje duge lopte ...



Xavi - Pirlo

Pirlo-Xavi_2787550.jpg





U napadu, blaga prednost Italijanima, Baloteli je mačka u džaku i ima potencijal da bude jedan od najboljih napadača na svetu i nikad se ne zna kad će odigrati sjajno a kad loše ... Protiv Engleske loš, mnogo se ispucavao, gubio lopte i duele i ništa mu nije išlo - protiv Nemačke sušta suprotnost ... Kasano je igrač trenutka, ima vic u igri ali ne deluje konstantno i videćemo kako će se snaći pored Pikea i Ramosa ...

Sa druge strane, Tores je van forme, protiv Italije u grupi je promašio dve velike šanse, ali već ima rešeno jedno finale iza sebe tako da sve to pada u vodu i videćemo kako će se opet snaći protiv Điđija ... Fabregas kao lažna devetka ne deluje dobro kao u Barsi jer nema Messija, ali pokazao je u prvom meču da može da bude veliki problem ...


Del Boske ako osvoji ulazi u istoriju kao jedini koji je osvojio EP, SP i LŠ i to je dovoljno za njega ... Prandeli je sjajan, potpuno je promenio stil Italije i za sad mu sjajno ide, tako da tu ne vidim ko ima prednost, možda Del Boske malo zbog iskustva ...


Sve u svemu, očekujem sjajan meč, malo više navijam za Italiju, ali opet ko zna kad ćemo opet dočeakti ekipu koja je 3x u nizu uzela najveća takmičenja :worth: ...

Evo i Walkena uhvatila euforija, a? :lol:

Manje vise sve si rekao. Golmani i odbrana skoro ujednaceni, mada ja zbog uigranosti ipak malu prednost dajem zabarima, veoma malu.

Isto tako malu prednost ima Spanija na sredini terena. Oni jesu tu najjaci ali ako iko moze da im parira onda su to "ragaci". Pirlo rame uz rame Caviju, Montolivo sjajno deli lopte i iznenadjenje prvenstva po meni je upravo on, svaka mu cast nisam se nadao...na trenutke podseti na Pirla. Markizio dobar, a De Rosi odlican. Sa jedne strane ga cenim sto ce verovatno zavrsiti karijeru u Romi dok sa druge zalim sto recimo ne dodje u Milan ili Juve... On kida ovo prvenstvo, cak je i po gol opasan ali nije mu se dalo da ga postigne.

Prednost u napadu ide zabarima jer se ni sami Spanci ne oslanjaju preterano na svoje adute, totalno su van forme. Ocekujem da krenu bez klasicne devetke. Zvuci smaracki al sta da se radi, moraju ljudi tako da igraju...voleli bi i oni da je VIlja zdrav al nije. Od Balotelija ne ocekujem mnogo, Kasano bi mogao da odluci...da li golom ili asistencijom to cemo videti :)
 
Del Boske se opet gubi. Tores je u mecu u grupi protiv Italije za 10 minuta igre stvorio dve sanse kakve Spanija nije stvorila za prvih 80 minuta. Posle te utakmice sam rekao da mu samo treba dati sansu od pocetka i opravdace izbor, i tako i bi, protiv Irske je zaigrao od pocetka i dao dva gola.

Da bog da izgubili.
 
Del Boske se opet gubi. Tores je u mecu u grupi protiv Italije za 10 minuta igre stvorio dve sanse kakve Spanija nije stvorila za prvih 80 minuta. Posle te utakmice sam rekao da mu samo treba dati sansu od pocetka i opravdace izbor, i tako i bi, protiv Irske je zaigrao od pocetka i dao dva gola.

Da bog da izgubili.

Del Boske ide logikom da je bolje bez napadača nego sa Toresom.:lol:
 
Evo i Walkena uhvatila euforija, a? :lol:

Manje vise sve si rekao. Golmani i odbrana skoro ujednaceni, mada ja zbog uigranosti ipak malu prednost dajem zabarima, veoma malu.

Isto tako malu prednost ima Spanija na sredini terena. Oni jesu tu najjaci ali ako iko moze da im parira onda su to "ragaci". Pirlo rame uz rame Caviju, Montolivo sjajno deli lopte i iznenadjenje prvenstva po meni je upravo on, svaka mu cast nisam se nadao...na trenutke podseti na Pirla. Markizio dobar, a De Rosi odlican. Sa jedne strane ga cenim sto ce verovatno zavrsiti karijeru u Romi dok sa druge zalim sto recimo ne dodje u Milan ili Juve... On kida ovo prvenstvo, cak je i po gol opasan ali nije mu se dalo da ga postigne.

Prednost u napadu ide zabarima jer se ni sami Spanci ne oslanjaju preterano na svoje adute, totalno su van forme. Ocekujem da krenu bez klasicne devetke. Zvuci smaracki al sta da se radi, moraju ljudi tako da igraju...voleli bi i oni da je VIlja zdrav al nije. Od Balotelija ne ocekujem mnogo, Kasano bi mogao da odluci...da li golom ili asistencijom to cemo videti :)

Džoni, nije što su naši, al' Milanezi su najbolji, Montolivo i Kasano asistirali Baloteliju protiv Nemačke, Noćerino izveo penal...:mrgreen:

Abate dobar...:D
 

Back
Top