Noćne more

E sad, u istu temu noćne more, mjesečarenje i astralnu projekciju, malo nezgodno za analizu.
Mogla si se i sama ogrebati, neki ljudi dok spavaju lamataju rukama. A ponekad, i prije spavanja, nesvjesno se znamo počešati pa ne skužimo odmah da smo se malo jače nego što treba, a ujutro kad se probudimo, onda primijetimo posljedice toga.
 
E sad, u istu temu noćne more, mjesečarenje i astralnu projekciju, malo nezgodno za analizu.
Mogla si se i sama ogrebati, neki ljudi dok spavaju lamataju rukama. A ponekad, i prije spavanja, nesvjesno se znamo počešati pa ne skužimo odmah da smo se malo jače nego što treba, a ujutro kad se probudimo, onda primijetimo posljedice toga.
Izuzetno sam pažljiva osoba. Meni se to ne dešava "da ne znam kad" se šta desilo. Ma, što reče ИПХ ЗИЛОТ+, imam demona koji me noću "zabavlja", iz muzike koju slušam- kad slušam muziku, baš se uživljavam.
Sinhronicitet-iste noći smo se ja i važna moja devojčica ogrebale po nosu isto, a druga važna osoba je bez da sam joj rekla-odlučila da posle 6 popodne ništa ne jede. Ja sam zinula i morala da pokažem pismeno da je to istina već dugo, ali da sam pustila buvu tek skoro.
Danas sam videla istu, a mnogo mlađu verziju čoveka kog volim.
Crni pas, crni leptir, crno...

Spotovi i pesme kao da sam ih poručila, razgovaram sa glavnim administratorima, a ponekad i sa tim umetnicima lično.
Lajk, crazy, crazy, crazy!
:D
WTV. Ne mogu da obučem haljine zbog modrica i ogrebitina!
 
👻 astralne projekcije su možda moguće, ali da se fizički izubivaš
dok telo leži u krevetu a duh luta kud mu je volja, to je baš nemoguće..

A najsmešnije mi je bilo jedno ''strašno, strašno'' iskusvo nekoga
ko se projektovao pa je drugi duh pokušao da mu zauzme telo.
I kad se probudio telo bilo svo izgrebano. Pa čime ga je taj duh
grebao? :zcepanje: Grebao ga je da uđe u telo. Ono kao izbuši
rupu pa uđe. Nije našao nos, sva sreća... :lol:
Kad ukrstiš babe i žabe, dobiješ svašta.
Pa bukvalno...izem ti duha kad mora da grebe i buši rupe da uđe u telo. 😂
 
Moram jednu celu noć da ostavim kameru da me snima dok spavam jer se ponekad budim sa modricama i ogrebotinama, a smatram da nisam mrdala iz kreveta iako promenim sigurno 1000 poza ležanja za noć.
Šta sve može da se dešava dok spavamo?
Mesečarenje, da... ali to još nisam kod sebe zabeležila. U toku sna prolazimo kroz paralize i razna stanja svesti/nesvesti/podsvesti.
Krevet me definitivno nije ogrebao ili udario, ali tragovi postoje.
Da li ste ikada čuli za nešto slično i imate li ideju šta je?
Kako se ono drugo i totalno nerazjašnjeno zove... astralna projekcija???
Da li je to uopšte moguće?
Pogledajte prilog 1551725
Image source: Hindustan Times
Uuu bre!

Šta misliš da bi mogla da vidiš na snimku?
 

Back
Top