NK, PK , VK...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e moj efendija....menjaj nik u fendi...mozhda se lozhe da to?....il poqshaj sa "DiplFendi"

uzgred budi recheno....ja sam doktorirao botaniq....i imam zavrshen qrs shiatzu masazhe....pored toga sam istaknuti chlan mense....depiliram noge....znam vishe od 2000 rechi iz vujaklije....volim da budem poslushan....imam prebogatu familiju....i tako to
 
Ja cu ovaj put podrzati Efendiju.

Skroz je u pravu kad kaze da pojedine imaju neku bolesnu potrebu da nekog spuste i uvrede, da kao ispadnu vece od njega.

Nemam pojma zasto pojedine uopste i postavljaju pitanja kao "ko je pametniji ja ili ti?" "ko je obrazovaniji?" pa onda neminovno sledi "ja sam pametnija od tebe" pa onda neminovno "e nisi nego ja sam", itd... I cemu takvi tripovi uopste. To moze samo da vodi u svadju i nekom vredjanju i omalovazavanju onog drugog. Totalno nepotrebno i suvisno.

Ja kontam da jednostavno ili prihvatas nekog takav kakav jeste ili ga ne prihvatas. A neko vredjanje nekog zato sto je takav kakav jeste je klinacka i jadna stvar. Pa dobro on je NK i sta sa tim. Kome se ne svidja ne mora da spava ili da se druzi sa njim i gotovo. Ne mozemo svi biti direktori, inzenjeri i doktori.

Neke imaju bolesnu potrebu da nekog omalovazavaju. Nemam pojma zasto.
 
DisMisaL:
Au, bolan efendija, pa tebi baš nije jasno...

Nema veze to sa time što navodiš da nemaš diplomu ili si NK. Jednostavno si im se zamerio, pa se neke zeke malo sa tim. A i nisu baš uverene da si pritom iskren. Svejedno, da si napisao i da si nobelevac, isto bi prošao. Nije tvoje obrazovanje u pitanju, već način na koji se ponašaš. Neki su mišljenja da preteruješ i od toga (tebe) prave sprdačinu. A moram primetiti da se baš (barem naizgled) primaš na sve to.

e,a ja se slazem,bre,s ovim sto je dismisal napis'o do u tacku i zarez! 8)
 
snoshaj efendija:
Da bih razbio iluzije muskog dela foruma, da forumasicima nije bitno obrazovanje, obratite paznju na prozivke i uvrede povodom toga da efendija ima samo osnovnu skolu.
Nebitno je to sto im ja nisam decko, suprug tj. neko sa kim ce provesti deo ili ceo zivot.

Obrazovanje je jedna od najbitnijih stvari u mom zivotu. Ne samo ono koje se stice prolaskom kroz dugogodisnji skolski sistem...
Sta covek baulja po ovoj planeti uopste, ako ne zeli svaki dan da uci nesto novo? Uzasavaju me ljudi koji se zaustave.

Ali, vredjati nekoga zato sto je neobrazovan, takodje je skroz bezveze /isto kao i vredjati nekog sto je ruzan ili glup/. Kod mene neobrazovani ljudi izazivaju sazaljenje... poput nekih zivotinjica u tesnom kavezu. :roll:
 
Efendija, svaka ti cast. Zahvaljujuci tvojoj prepoznatljivoj kreativnosti postavio si ovaj post i sad pojedini posjetioci foruma imaju priliku da isprazne svoju negativnu energiju. Dobro da je tako, kao da ih vidim, imaju osmjeh na licu. Vidi, vidi,neki su cak i celjust isturili ! Hehe.

Furaj svoj fazon i dalje, pa neka ga zovu i NKfazon, nema veze, demokratija, sve se moze.

Efendija rulz.

Pozdrav
 
Eh, pustim vas malo, a vi opletete po muskom rodu....
onako u prolazu da dobacim.....nije bitno ko je sta zavrsio, bitno je kakav je ko COVEK....odavno mi je muka od ugladjenih govanca sa kojima cesto poslovno kontaktiram i cija je svaka druga ,,ja sam zavrsio dva fakulteta``........
pozdrav magistar BG Pastuv...ne verujete....?! ne morate :lol:
 
BG Pastuv:
Eh, pustim vas malo, a vi opletete po muskom rodu....
onako u prolazu da dobacim.....nije bitno ko je sta zavrsio, bitno je kakav je ko COVEK....odavno mi je muka od ugladjenih govanca sa kojima cesto poslovno kontaktiram i cija je svaka druga ,,ja sam zavrsio dva fakulteta``........
pozdrav magistar BG Pastuv...ne verujete....?! ne morate :lol:

Pa u pravu si....nekom dzaba i 5 fakulteta....inace najgore i najexcesnije ponasanje , od ljudi koje ja znam, imao je tip sa zavrsenim pravnim fakultetom a sada radi u Ministarstvu inostranih poslova....Vece dno-dna nikada nisam upoznala...Mnogo je ljudi i koji placaju diplome samo da bi bilo dr i mr....Drago mi je sto moj otac nije bio iz te fele, doktorat mu je godinama bio u fioci, nije to ni hteo..a svi ti dr likovi svaki cas njega zapitkuju -kako ide ovo, kako ide ono, i oslovljavaju njega sa dr...Ali to je na poslu...privatno se sigurno busaju sa diplomom...pa se sa ovim nasim -novopecenim bg-mr- slazem...
Ali , nemojmo sada bas da podcenjujemo skroz edukovanje ....ipak ...znaci...pa makar da se nauce osnove izrazavanja iz onih knjiga...samo, definitivno nije razlog za -eliminaciju- ili -vredjanje- ako neko i nije studirao...ipak ima mnogo inteligentnih ljudi koji nisu imali mogucnosti da studiraju....a , na zalost bice sve gore jer su skole sve skuplje...
:?
 
ma da pastuve ,, fakultet završavaju mazge kojima nije mrsko da sede petnajs sati za knjigom --
ja sam petnajstina od mazge ,, ali u svrhu smanjivanja ljudi koji su stepenom viši od mene ,,, dakle suvo natjecanje ,,, ali dabogda da ne završim ako ikada upotrebim u svrhu srozavanja nekoga ispod mene
 
Ja imam srednju skolu, i na svom poslu imam i likova sa zavrsenim fakultetima, i primjetio sam da bolje mogu objasniti neki dogadjaj npr. slusam ih dok diktiraju daktilografkinji neki tekst ... pa oni se toliko zapletu da neznaju gdje im je du*e a gdje glava, i ne samo to vec i dobiju tremu kad moraju nesto takvo da rade, i jadna NK daktilografkinja mora da ceka dok oni smisle sledecu recenicu.

Predlazem jedno "takmicenje" (koje cu odmah postaviti na HUMOR) gdje ce svako moci da "izazove" nekog ucesnika da analizira npr. sliku koja je postavljena. kao i da da svoje vidjenje nastavka dogadjaja.


Efendija, raspali po Hanibalki77 :D :D :D :D :D
 
ma jeste...evi sa diplomom su debili

evo npr ja : krajnje glupa,ruzna,debela...i sta mi vredi diploma kad me jedan NK prokelj-efendija ovde svaki put zayebe recima :jeste a ti si glupi doktor koji ne zna nishta...

i kako sad na to da mu odgovorim...njegova elokvencija prevazilazi granice mog razumevanja i toleranicije personifikacije.

qq...sto zavrsih fakultet...mogla sam da ne,pa da budem i dalje pametna !!!

avaj !
 
izgleda da ima dosta onih sa srednjom skolom koji zaziru od fakultetski obrazovanih i mrze ih unapred.
ja imam gimnaziju.al ne mrzim one skolovane.verovatno zato sto imam o cemu da pricam sa njima.to vam je kao ono: bg i provincija. ljudima sa fakultetom nikad nisam rekla "vi fakultetski obrazovani" sa znate onim tonom punim prezira koji krije u sebi zavist.jbt ko mi kriv sto sam htela da ucim na drugi nacin;
ipak treba postovati,sem ako diploma nije kupljena :wink: taj covek je bre posvetio izvesno vreme skoli,nije se glupirao po ulici.
 
Pera_Zdera:
Ja cu ovaj put podrzati Efendiju.

Skroz je u pravu kad kaze da pojedine imaju neku bolesnu potrebu da nekog spuste i uvrede, da kao ispadnu vece od njega.

Nemam pojma zasto pojedine uopste i postavljaju pitanja kao "ko je pametniji ja ili ti?" "ko je obrazovaniji?" pa onda neminovno sledi "ja sam pametnija od tebe" pa onda neminovno "e nisi nego ja sam", itd... I cemu takvi tripovi uopste. To moze samo da vodi u svadju i nekom vredjanju i omalovazavanju onog drugog. Totalno nepotrebno i suvisno.

Ja kontam da jednostavno ili prihvatas nekog takav kakav jeste ili ga ne prihvatas. A neko vredjanje nekog zato sto je takav kakav jeste je klinacka i jadna stvar. Pa dobro on je NK i sta sa tim. Kome se ne svidja ne mora da spava ili da se druzi sa njim i gotovo. Ne mozemo svi biti direktori, inzenjeri i doktori.

Neke imaju bolesnu potrebu da nekog omalovazavaju. Nemam pojma zasto.

Poenta je da svi skapiraju (a ne samo ti) da omalovazavanje i vredjanje TOG TIPA rade iskljucivo zene i to na naklinackiji nacin.
Hanibal je posteno rekla zasto nece da me napushi na p.p.-treba joj aplauz mase.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top