Niti ***** niti pisha

klon

Obećava
Poruka
73
I dalje zivim u svetu da zene ne kenjaju, mislim mnogo mi je mrsko pri pomisli da moja draga prdi, sere ili sta vec, nekako potiskujem tu pomisao u neki zadnji deo velikog mozga i kad se nadjem u situaciji da trebam da provedem nekoliko dana sa curom u stanu, vikendici, dajem joj recimo foru da ide u WC kad nisam tamo, tj. namerno se izgubim negde da ona to uradi a ja da ne znam, sto je najgore mrzim da pricam o tome i to mi je najveca taboo tema, isto tako i ja hvatam na fore idem da se tusiram, pa se nekad kupam 3 puta dnevno samo da bih se olaksao, a pritom odvrnem vodu da utisa zvuke...
 
ja ne....ja kad pisham ja to chinim na ulici....ja pishkim kolonjsq vodu....to je redak poremetjaj metabolizma....jedan od 30000000 ljudi ima tako neshto....zabelezheni su i sluchajevi kod zhivotinja....kod pasa npr....al izuzetno retko....vishe informacija na sajtu www.nicepiss.com ....nemojte samo retji da niste chuli za mirka mirisa iz chachka?....mislim bio sam i kod vanje bulitja i sve....ne znam da me pitate dal je to blagoslov il prokletsvo...mislim lepo je kad se ljudi raduju mojoj mokratji i sve....al druga strana medalje je da te svi cimaju da pishkish....i svi te prepoznaju po urinu....shto i nije bash preterano gotivno....mislim ok je da te ljudi znaju kao vrsnog majstora il kao onog tjelavog iz avenije....al kao onog chija mokratja mirishe.....pritisak je to
 
klon:
I dalje zivim u svetu da zene ne kenjaju, mislim mnogo mi je mrsko pri pomisli da moja draga prdi, sere ili sta vec...
Najbolje je da vas dvoje jednom to odradite zajedno. Ako ne mozete da nadjete WC sa 2 solje, vi lepo na neko poljance. I pri tom se drzite za ruke i bodrite medjusobno... Tako cete prevazici sve strahove i neprijatnosti. :D :D :D
 
Ha ha ha, kakva tema!
Ja sam tako mislila kada sam imala 12 godina. Mislila sam da moja simpatija nema crijeva i da ne ide u wc, tako mi je djelovao božanski! :D
Klone, između tebe i tvoje djevojke nema nikakve prisnosti. Ne kažem da to treba da radiš pred njom, ali... pretjeruješ.
 
Izvini decko,a koliko ti imas godina?
Fizioloske potrebe su normalne,i uopste mi nije jasno zasto se toga uzasavas?Da li ih ti imas?8)
Pustices vodu u pantalone,zato sto te je sramota da joj kazes da ti se piski:roll: ili ces nju tako da istripujes da ce devojci da pukne besika jer ce je biti strah da ti kaze da joj se ide u toalet zato sto se tebi gnusa od toga.:roll: Svasta8)
Ovog novog psihica nigde nema,a potreban je decku?:D :D :D
 
klon:
I dalje zivim u svetu da zene ne kenjaju, mislim mnogo mi je mrsko pri pomisli da moja draga prdi, sere ili sta vec, nekako potiskujem tu pomisao u neki zadnji deo velikog mozga i kad se nadjem u situaciji da trebam da provedem nekoliko dana sa curom u stanu, vikendici, dajem joj recimo foru da ide u WC kad nisam tamo, tj. namerno se izgubim negde da ona to uradi a ja da ne znam, sto je najgore mrzim da pricam o tome i to mi je najveca taboo tema, isto tako i ja hvatam na fore idem da se tusiram, pa se nekad kupam 3 puta dnevno samo da bih se olaksao, a pritom odvrnem vodu da utisa zvuke...


zamisli samo da pochnemo ovde o analseXu....
 
I meni je bilo glupo , blam i ne znam sta sve kad bih pomislila da moj dragi kaki, prdne i ne znam sta vec. Medjutim, sve to dodje na svoje. Narocito kad pocnete da zivite zajedno. Kao sto tvoji roditelji, braca , sestre pa i ti imate fizaioloske potrebe tako ima i tvoja draga. Ne znam koliko imas godina, ali to je normalna faza odrastanja, ne brini, proci ce, ali gledaj na to kao na nesto najnormalnije, npr. tvoja draga mora da jede, znaci mora i da kaki.
 
Sjenka, previse si gruba. Nije taj problem bas tako redak, mozda je ovo izrazit slucaj, ali mnogi ljudi imaju slican problem, da li ce se cuti kad odu u wc pa prducnu itd. Mada, taj problem obicno muci devojke. Ja bih volela da cujem odgovor psihijatra ili psihologa, mozda ce ww odgovoriti. Mada, tema jeste za Zdravlje.
Zezanje je jedna stvar ali ovako direktno vredjanje je nesto drugo. To je moje misljenje.
 

Back
Top