Niste ni same svesne koliko svojim stavovima udaljavate jos vise muškarce i žene....

Udaljavanje je obostrano i tako planski nametnuto da je providno. Ja radim umesto da sam domacica. Muz mi sere zasto ne kuvam, nego kupujem brzu hranu. Ja mukotrpno zaradim platu i kazem zasluzila sam da se castim krpicama i noktima. On mi i za to sere. Verujem da ima jos vas koji zive ovaj scenario.

А зашто не куваш?

Какве то везе има са послом?
 
Pa ne, nego uopšte na temu muško-ženski odnosa..on meni ne da.. ona meni to to i to brani i zvoca... i onda dođemo do tiganja.. ma, msm, kako otjete...
Tiganji, šerpe, lonci i plehovi su dobra stvar.Kuvanje nije teško,sam uvek spremiš po svom ukusu i ne rizikuješ da jedeš neko đubre.
 
Ako postizes da kuvas, onda si verovatno nedojebana. Tek ako imas decu, dalje nije potrebno polemisati.

Мала, то што си ти неспособна да све постигнеш, то је твоја ствар, али немој тиме да се хвалиш.

Питала сам просто питање на које си дала примитиван одговор.

Фини вегани.

И туђу децу немој да помињеш, боље би ти било.
 
Мала, то што си ти неспособна да све постигнеш, то је твоја ствар, али немој тиме да се хвалиш.

Питала сам просто питање на које си дала примитиван одговор.

Фини вегани.

И туђу децу немој да помињеш, боље би ти било.

Dala sam sustinski odgovor. Da nemas vremena za egzistencijalnu stvar kakva je domaci obrok, kamo li da visis na forumu, a da nesto ne pomanjkava. Ne obracam se licno, vecgovorim u ime svih nas, neporicuci.
 
Dala sam sustinski odgovor. Da nemas vremena za egzistencijalnu stvar kakva je domaci obrok, kamo li da visis na forumu, a da nesto ne pomanjkava. Ne obracam se licno, vecgovorim u ime svih nas, neporicuci.

У име којих вас?

Неспособних балавица, које од крпица, ноктића и кафенисања немају времена да кувају, а ваде се на то да раде :zcepanje:

Способна жена може да стигне да ради, да кува, да брине о деци, да виси на форуму, па чак и да се секса, замисли.

Једино ако се ти сексаш неколико сати дневно, у том случају смо ми остале такве каквима си нас назвала.

Мени лично мањка једино сан, али то се надокнади током викенда.

А теби мањка домаће васпитање и писменост.
 
Pa ne, nego uopšte na temu muško-ženski odnosa..on meni ne da.. ona meni to to i to brani i zvoca... i onda dođemo do tiganja.. ma, msm, kako otjete...

Ne spocitavam i ne zvocam, ako je nekome smisao u zivota u kuhinji - svacija sloboda podrazumeva da sam/a sebi bira put kojim ce ici u zivotu. Al ne volim da se meni prigovara preterana sloboda, ponasanje koje nije "zensko" ili nenormalnost.
Nemam u svojoj okolini puno takvih ljudi, i one koje upoznam vrlo brzo pocnem da izbegavam.
 
Pa valjda je jagodinkog stav da ne kuva nego platu troši na kupovinu gotove hrane i kozmetičkih preparata neprihvatljiv za njenog muža jer on hoće da ona kuva. A ona neće, nego kaže njemu da kuva. A ni on neće :lol:

Нико неће да кува, а сви би да једу :lol:
 
Pa valjda je jagodinkog stav da ne kuva nego platu troši na kupovinu gotove hrane i kozmetičkih preparata neprihvatljiv za njenog muža jer on hoće da ona kuva. A ona neće, nego kaže njemu da kuva. A ni on neće :lol:

То и јесте бацање пара. Нека кувају наизменично, ко га шиша.
 

Back
Top