Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Не чудим се ја њему, што дневно ако не отвори 5-6 тема о напрдњацима није ништа урадио, он очито има неки озбиљан проблем, мене чуде модератори, што такво понашање не санкционишу, као и вама који му "филујете" теме!!!!
Прво!!!
ПОНУДА НИЈЕ ВАША,.............толико паметни, ...........они који су 18 година само "играли како други свира",..........НЕ МОГУ БИТИ!!!
Друго!!!
Немам шта ЈА да прихватам "вашу" понуду!!!
Треће!!!
Надам се да ни радикали неће прихватити "вашу" понуду!!!
Четврто!!!
Добро си написао "договор"!!!
Као ви сте се са "неким" ......"ДОГОВОРИЛИ"!?
Тај ваш "договор"..............бих ја назвао............."АПОРТИРАЊЕ"!!!
Postavljaču teme: molim te da ne otvaraš novu temu za svaku izjavu koju članovi SNS i ostali iznesu u medijima, a u vezi su sa lokalnim izborima. Imamo otvorene teme i pod te teme mogu da se podvedu i svi ostali događaju koji su u vezi s tim.