Nikola Jokic

Oni su labilna ekipa. Trener samo upotpunjuje sliku. Realno na Zapadu će se stvari iskristalisati možda i do Božića. GSW, SAS, Hjuston, Oklahoma, Juta, LAL i Portland će biti 7 ekipa koje će biti sigurne za plejof.
Za osmo mesto će se boriti LAC, Pelikani, Denver i Memfis. Nakon olstar vikenda kad krene malo muškija košarka Denver neće moći da se sastavi.

Jedino da izmisle plej of za okretanje guma...
 
Denver je lepo skockao ekipu , dosta mlada , perspektivna i vec sasvim fino uigrana ekipa, tu je Jokic kao lider tog tima , Pol Milsap je dosao, zatim kanadski duo Dzamal Marej (koji je vec sad izrastao mozda u jednog od najboljih plejeva u ligi) i Trej Lajls, Ernangomez je sve bolji i mnogo je napredovao kao igrac, Geri Heris i vise nego solidan, Vili Barton od njega se ocekuje povratak posle povrede, tu je i mladi Akun Pursel , igrac iz Trinidada i Tobaga , veoma talentovan bek od koga se tek u narednim godinama ocekuje da dobije vise prostora i iskaze svoj potencijal , tako da ove sezone mislim da plej of za Denver ne bi smeo da dodje u pitanje , a u narednim godinama ce se verovatno boriti i za titulu.

Po meni mozda bi im jos dobro dosao jedan iskusni i vrhunski igrac na poziciji 2 ili 3 (ali opet koji ne trosi previse lopti) ali dobro i ovako im zasad sasvim dobro ide.
 
Само да Јокари муда нарасту и почне узимати лопту кад се ломи утакмица , пада константно у 4ој а то се примети поготово како су Милсап и Херис повређени.. Због тог су предзадњу изгубили од Атланте која је једна од најлошијих екипа , а имали су их читаву утакмицу. И сад против Мемфиса их Морис извуче у задњој , мислим да му је ово утакмица живота :lol: Јокић 27 поена, 4 асистенције фалиле за нови трипл дабл :mrgreen:
 
Opet se zaigrao Jokic, vidimo dokle ce. Malo je popustio sto se tice poena i skokova a pojacao asistencije ove sezone ali ostaje jos 50ak meceva.

21412414-Capture.png


Dobri bili Bjelica i Bogdanovic.
 
drugi put dobijaju najaci tim po skoro u ligi Toronto. I oba puta je Jokic glavna karika. Ekipa igra bez tri startera i prvi su u konferenciji. Svaka cast, Jokic je najbolji igrac koga sam gledao jos od drazena petrovica.
 
Нема разлога да се не боре за прво место на Западу...још кад им се врате повређени. Па онда у плејофу прво са неком слабијом екипом...могу далеко можда и до финала Запада.
 
Poslednja izmena:
Нема разлога да се не поре за прво место на Западу...још кад им се врате повређени. Па онда у плејофу прво са неком слабијом екипом...могу далеко можда и до финала Запада.

playoff su prosle godine izgubili zbog kardinalne odbrane. celo leto su radili na tome i rezultati su vidljivi drugi su tim u ligi po malom broju koseva primljenim
 
cestitke jokicu na fenomenalnim partijama. bravo!

novinarka iz amerike je pozvala narod u srbiji da kao svoju duznost glasaju za jokica u nba all star team...

sve je to lepo ali kad smo vec kod duznosti draga novinarko... jokic je duzan nama, svojoj drzavi. duzan je bio da bude u reprezentaciji ali ej on odlucio da je bitnije da se sprema za nba sezonu pod licnim trenerom...

odbio je svoju duznost... uz izgovor... neki ce reci takav je surovi biznis... ako oce silne milione mora...

imali smo mi i vece kosarkase od njega, vece ljudine i gromade kao karaktere koj isu citavu karijeru igrali i za reprezentaciju... poput djoleta danilovica paspalja divca...

da niej srbije ne bi tamo sada ni bio... dakle niko ne spori njegov kvalitet i zelim mu svu srecu ali kada bude igrao bezrezervno za sbriju na svakom velikom takmicenju onda cu i ja glasati za njega...

dotle glasajte vi amerikanci jer je on vas igrac sada...
 
Гласах за Јокару три пута. Он неће да ризикује да се пореди на ЕП, али не сумњам да ће играти на СП и ОИ. Врло могуће да је већ сада наш најбољи играч од 1990. па до данас. Не могу да коментаришем оне пре. Немам појма колико су били добри Радивоје Кораћ, Кићановић, Далипагић итд...
 
cestitke jokicu na fenomenalnim partijama. bravo!

novinarka iz amerike je pozvala narod u srbiji da kao svoju duznost glasaju za jokica u nba all star team...

sve je to lepo ali kad smo vec kod duznosti draga novinarko... jokic je duzan nama, svojoj drzavi. duzan je bio da bude u reprezentaciji ali ej on odlucio da je bitnije da se sprema za nba sezonu pod licnim trenerom...

odbio je svoju duznost... uz izgovor... neki ce reci takav je surovi biznis... ako oce silne milione mora...

imali smo mi i vece kosarkase od njega, vece ljudine i gromade kao karaktere koj isu citavu karijeru igrali i za reprezentaciju... poput djoleta danilovica paspalja divca...

da niej srbije ne bi tamo sada ni bio... dakle niko ne spori njegov kvalitet i zelim mu svu srecu ali kada bude igrao bezrezervno za sbriju na svakom velikom takmicenju onda cu i ja glasati za njega...

dotle glasajte vi amerikanci jer je on vas igrac sada...

Odavno veću glupost nisam pročitao, a na ovom delu foruma, ima takvih pacijenata i takvih komentara!!!!
Ali je ovaj za sada apsolutni pogednik gluposti.
 

Back
Top