Nije tvoj, nego moj... blog

Dragi prijatelji i ostali dobronamernici, u ovo vreme oseke ideja, a plime toksičnih odnosa, sa velikom radošću
sam shvatila da je lični blog dragoceno i spasonosno mesto za dobre odnose... za poklanjanje životne energije,
ali i prihvatanje iste...za javno iskazivanje ljubavi i pažnje, prijateljstva i razumevanja, bez straha da ćete biti
ismejani, ili da nećete biti shvaćeni...u svakom slučaju, bićete zagrljeni prijateljskom rukom...

Dragi prijatelji, hajde da oživimo ovaj blog - šalama! Uživajte!


Screenshot_5.png





:vzagrljaj: :heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj:
 
Poslednja izmena:
Melju nas osećanja i strahovi...
Ne verujem da si banovana...ti si uzorna forumašica, iznad svega meni mnoooogo draga!
Možda su ti emotikoni dobili malu koronicu, a?
Zezam se! Meni je net usporen... svi su na netu...
grlim te puno za laku noć...
lepo bajki i sanjaj nešto lepo...
:vzagrljaj: :heart2:
 
Lepoto, ako će da ti bude lakše, meni je net juče obrisao Royal games i kada sam htela ponovo da se ulogujem, dobila sam obaveštenje da je meni zabranjen pristup... preopterećeni net radi na protekciju, izgleda mi... evo, sada je sve u redu :rotf:
Ovi moji slave što me je zeznuo net juče, pa sam im, onako dokona, napravila carske buhtle sa džemom od maline...

Screenshot_2.png
:zbalavi::zbalavi::zbalavi::zbalavi::zbalavi:

:vzagrljaj::heart2::vzagrljaj:
Jbg, ako preživim koronu, imaću 10 kila više...

:rotf: :rotf: :rotf:
 
Ma, u mom slučaju je ortodoksno oslanjanje na naviku, barem što se tiče nekih osnova. Prelazak sa XP-a na Windows 7 je mnogo boleo, toliko da sam jedva dočekala 10-ku.
Elem, kako da se doigram vama... neki alegro...
Plus sopstveni portret od pre nekoliko minuta:
Pogledajte prilog 669358

Jako mi se dopada portret!
Baš si talentovana!
Daj još nešto... da uživamo...

:heart2: :super::klap::cvet:
P.S. Zamalo da pomislim da je autoportret...
 

Back
Top