Nije tvoj, nego moj... blog

Dragi prijatelji i ostali dobronamernici, u ovo vreme oseke ideja, a plime toksičnih odnosa, sa velikom radošću
sam shvatila da je lični blog dragoceno i spasonosno mesto za dobre odnose... za poklanjanje životne energije,
ali i prihvatanje iste...za javno iskazivanje ljubavi i pažnje, prijateljstva i razumevanja, bez straha da ćete biti
ismejani, ili da nećete biti shvaćeni...u svakom slučaju, bićete zagrljeni prijateljskom rukom...

Dragi prijatelji, hajde da oživimo ovaj blog - šalama! Uživajte!


Screenshot_5.png





:vzagrljaj: :heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj:
 
Poslednja izmena:
E, hvala Bogu, baš sam nešto mislila da nisam negde preterala... Da se ne lažemo, uvek preteram, ali nije zlonamerno.
Doc... :prstic: Mislim da je otišao malo na privatno. :malav:
Volim Rikija, šta da radim... Nadam se da ne smeta!
Nisam Sandru slušala ovih dana, sutra prelazim na kompleksnije radnje u osvežavanju životnog prostora, mislim da ću sve u nizu opet da slušam... genijalna je!
Uzmem četku/špaklicu/gleto i sl. i pustim Sandru na 100%.
Sve odmiče odličnim tempom i u dobrom raspoloženju. Sandra je obavezni aksesoar ako ste žena koja voli da majstoriše, npr..
 
Pala sam? Baš mi je žao! Sa takvima se ne družim, jer nisam njihovog ranga...oni ovakve kao što sam ja ne primaju ni za poslugu! Znam... trebalo je da me zanimaju ovakve fenomenalne pevačice, a ne Renata Tebaldi i Marija Kalas, na koje sam potrošila svoje vreme... Inače, divim se dinastiji Mitrovića i svim prošlim i budućim neviđenim tv projektima kojima učvršćuju skotome u sivoj masi našeg školovanog i nadasve kulturnog naroda!
Tako da, oprosti, Mrki, kriva sam... jer nisam kupovala "Skandal", "Alo", "a", i ostale žutare, pa nisam mogla da upoznam dotičnu talentovanu krasoticu... Znam...konji će da me rastrgnu...zbogom beli svete!
Ahaahhahhahahahhaha, taman da znate ko je!:zcepanje:
Čovfeče. na prste da nabrojiš one što ne znaju, a imam sreće da mnoge od njih poznajem.
 
Ahaahhahhahahahhaha, taman da znate ko je!:zcepanje:
Čovfeče. na prste da nabrojiš one što ne znaju, a imam sreće da mnoge od njih poznajem.
Moja komšinica, ciganka, mi je, kada je videla da sam pošla negde kolima, doviknula:
"Ej, pičččko, kupi mi "Skandal"! Daću ti pare kad se vratiš!"
Šta da ti kažem... "Ja sam Džogani, bre!"

Screenshot_30.png
 
Poslednja izmena:

Back
Top