nicim izazvan atak na mirnog britanskog turistu!

Engleski turisti su svakako najveće svinje koje se mogu sresti po raznim letovalištima...

Mislim, tako se ponašaju...

Još ako se zapiju u nekom kafiću ispred video beam-a, za vreme utakmice Premier League... Eto sranja...

na onim turistickim review sajtovima nonstop kukaju na ruse. ja stvarno nisam video ruse da prave neka sranja , al engleza sam video lom...

obicno se napijaju kao stoke i onda maltretiraju sve u okolini
 
E pazi ovo.. otišo danas da kupim cipele, reče mi žena, pre neki dan bila u TC Ušće, da ima odličnih sniženja u Bata-i. Odem ja danas, ovde kod nas u Mercator, do Batine prodavnice i nema ništa... Jedva nađem neke cipele koje mi se tako - tako sviđaju, uzmem da ih probam... Kad ono...Čik pogodi gde se prave...:per:


Је л оно пише Албанија!?:think:
 
Strasne stvari se desavaju.

Posle onog jucerasnjeg pokolja francuskih turista u Guci, u susednoj Grckoj je doslo do napada i povredjivanja mladog engleskog turiste na Kritu.

Agresor je Grkinja Marina Fanouraki, koja je nicim izazvana nasrnula na mladog Engleza Stjuarta Feltama koji ju je zgrabio otpozadi u nekom nocnom klubu, pa joj onda gurnuo ruke medju noge, pa onda svukao sopstvene gace, mlatio kitom i "zatrazio seks". Dakle, ova Grkinja ga je onda zalila sambukom i potpalila upaljacem, tako da sada ovaj mladic ima opekotine drugog stepena od grudi pa do pishe.

Engleske novine su pune besa. Grcke novine slave devojku kao heroinu. Mislim da je ovo pravi momenat da privucemo engleske turiste u Srbiju, pogotovo mlade i relativno siromasne koji na odmor idu da se napiju, naduvaju i naseksaju. Ovde ih niko nece potpaljivati, cak sta vise - i sami znamo sta bi nasi evroatlantski sugradjani rado ucinili da im se prezentuje zlatna sansa poput one koju je tako grubo prokockala Marina Fanouraki.

Ja mislim da je ovo momenat koji ne treba propustiti. Put za Britaniju vodi preko Srbije. Predsednice Tadicu, apelujem na vas - pozovite mladog Stjuarta u Beograd i ublazite njegovu bol!

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article6742713.ece
http://www.telegraph.co.uk/news/wor...-British-tourists-genitals-using-Sambuka.html

Citao sam ovo juce u ALO novinama.You go girl:super::zurka:.Trebalo je da mu otfikari balls...ali i ovo je dobro!:D
 
Agresor je Grkinja Marina Fanouraki, koja je nicim izazvana nasrnula na mladog Engleza Stjuarta Feltama koji ju je zgrabio otpozadi u nekom nocnom klubu, pa joj onda gurnuo ruke medju noge, pa onda svukao sopstvene gace, mlatio kitom i "zatrazio seks". Dakle, ova Grkinja ga je onda zalila sambukom i potpalila upaljacem, tako da sada ovaj mladic ima opekotine drugog stepena od grudi pa do pishe.

Engleske novine su pune besa. Grcke novine slave devojku kao heroinu. Mislim da je ovo pravi momenat da privucemo engleske turiste u Srbiju, pogotovo mlade i relativno siromasne koji na odmor idu da se napiju, naduvaju i naseksaju. Ovde ih niko nece potpaljivati, cak sta vise - i sami znamo sta bi nasi evroatlantski sugradjani rado ucinili da im se prezentuje zlatna sansa poput one koju je tako grubo prokockala Marina Fanouraki.

Ja mislim da je ovo momenat koji ne treba propustiti. Put za Britaniju vodi preko Srbije. Predsednice Tadicu, apelujem na vas - pozovite mladog Stjuarta u Beograd i ublazite njegovu bol!

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article6742713.ece
http://www.telegraph.co.uk/news/wor...-British-tourists-genitals-using-Sambuka.html

Elem... Marina... shta da kazhem...??? ruka ti se pozlatila... :worth::worth:

P.S... mladi, "opaljeni", kao i svi Englezi, mogao bi da svrati u Bgd. na olimpijadu 20. Avgusta, i da se takmichi u disciplini paljenja prdezha, chega qe verovatno biti... mi smo takmicharski narod...
 
Strasne stvari se desavaju.

Posle onog jucerasnjeg pokolja francuskih turista u Guci, u susednoj Grckoj je doslo do napada i povredjivanja mladog engleskog turiste na Kritu.

Agresor je Grkinja Marina Fanouraki, koja je nicim izazvana nasrnula na mladog Engleza Stjuarta Feltama koji ju je zgrabio otpozadi u nekom nocnom klubu, pa joj onda gurnuo ruke medju noge, pa onda svukao sopstvene gace, mlatio kitom i "zatrazio seks". Dakle, ova Grkinja ga je onda zalila sambukom i potpalila upaljacem, tako da sada ovaj mladic ima opekotine drugog stepena od grudi pa do pishe.

Engleske novine su pune besa. Grcke novine slave devojku kao heroinu. Mislim da je ovo pravi momenat da privucemo engleske turiste u Srbiju, pogotovo mlade i relativno siromasne koji na odmor idu da se napiju, naduvaju i naseksaju. Ovde ih niko nece potpaljivati, cak sta vise - i sami znamo sta bi nasi evroatlantski sugradjani rado ucinili da im se prezentuje zlatna sansa poput one koju je tako grubo prokockala Marina Fanouraki.

Ja mislim da je ovo momenat koji ne treba propustiti. Put za Britaniju vodi preko Srbije. Predsednice Tadicu, apelujem na vas - pozovite mladog Stjuarta u Beograd i ublazite njegovu bol!

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article6742713.ece
http://www.telegraph.co.uk/news/wor...-British-tourists-genitals-using-Sambuka.html

Bravo za tu devojku :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
 
sad ce ciko bler ,gordon i ostala fela da lobiraju napad na zemlju bogova ,ahila i vina. taknuvsi u jang britanca ,takli su i krunu...prosle godine ,kad sam bio na krfu, u gradu(krf) je doslo do frke izmedju mladjanih grekosa i 5 engleza.. nisu bili pijani......, pocese dobacivati ,paz' sad ne devojkama, vec devojcicama uzrasta od od 10 -12 god. ko je razumeo engleski sve je shvatio, a tek gestikulacije sa rukama....to necu opisivati na forumu. i, jbte...1an od engleza se uneo u lice devoj. i poceo palacati jezikom, mala uze mob. okrene broj ,kad za 5min. iz okolnih starih zgrada koje su gledale ka velikom parku izletose besnih grci....hajaoooj ,majko mila..daljnji opis je nepotreban. e, a paz' sad ovo.....
1an od engleza se pridigao sa zemlje (nekako) i sav krvav poceo da preti grcima ,kako ce da vide za ovo, i u fazonu upozoravam te...popio je jos jedan bensedin i vratio se na travnjak da odmori.
 
Od toga što je žena napadač a verovatno da devojka ne bi uzela da se razračunava sa mladićem bez razloga. Uostalom mladi Englezi tamo ne smeju da piju do neke godine pa kad ih pošalju na koledž ili negde napolje ponašaju se kao pušteni sa lanca.

Upravu si 100%,Ja u Moskvi sem sto se bavim gradjevinom imam i dva Hostela. Kad sam prve godine otvorio hostele,nisam mogao cudu da se nacudim :D kako pojedinci (ne svi) piju,a kad podju iz hostela oni spoljni dzepovi na rancu,a i unutra su votkom nabijeni :hahaha:
Ma samo da se covek prekrsti!
 
Strasne stvari se desavaju.

Posle onog jucerasnjeg pokolja francuskih turista u Guci, u susednoj Grckoj je doslo do napada i povredjivanja mladog engleskog turiste na Kritu.

Agresor je Grkinja Marina Fanouraki, koja je nicim izazvana nasrnula na mladog Engleza Stjuarta Feltama koji ju je zgrabio otpozadi u nekom nocnom klubu, pa joj onda gurnuo ruke medju noge, pa onda svukao sopstvene gace, mlatio kitom i "zatrazio seks". Dakle, ova Grkinja ga je onda zalila sambukom i potpalila upaljacem, tako da sada ovaj mladic ima opekotine drugog stepena od grudi pa do pishe.

Engleske novine su pune besa. Grcke novine slave devojku kao heroinu. Mislim da je ovo pravi momenat da privucemo engleske turiste u Srbiju, pogotovo mlade i relativno siromasne koji na odmor idu da se napiju, naduvaju i naseksaju. Ovde ih niko nece potpaljivati, cak sta vise - i sami znamo sta bi nasi evroatlantski sugradjani rado ucinili da im se prezentuje zlatna sansa poput one koju je tako grubo prokockala Marina Fanouraki.

Ja mislim da je ovo momenat koji ne treba propustiti. Put za Britaniju vodi preko Srbije. Predsednice Tadicu, apelujem na vas - pozovite mladog Stjuarta u Beograd i ublazite njegovu bol!

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article6742713.ece
http://www.telegraph.co.uk/news/wor...-British-tourists-genitals-using-Sambuka.html

ahhahahaahahahahhahaahhahhahhahaha
 
Strasne stvari se desavaju.

Posle onog jucerasnjeg pokolja francuskih turista u Guci, u susednoj Grckoj je doslo do napada i povredjivanja mladog engleskog turiste na Kritu.

Agresor je Grkinja Marina Fanouraki, koja je nicim izazvana nasrnula na mladog Engleza Stjuarta Feltama koji ju je zgrabio otpozadi u nekom nocnom klubu, pa joj onda gurnuo ruke medju noge, pa onda svukao sopstvene gace, mlatio kitom i "zatrazio seks". Dakle, ova Grkinja ga je onda zalila sambukom i potpalila upaljacem, tako da sada ovaj mladic ima opekotine drugog stepena od grudi pa do pishe.

Engleske novine su pune besa. Grcke novine slave devojku kao heroinu. Mislim da je ovo pravi momenat da privucemo engleske turiste u Srbiju, pogotovo mlade i relativno siromasne koji na odmor idu da se napiju, naduvaju i naseksaju. Ovde ih niko nece potpaljivati, cak sta vise - i sami znamo sta bi nasi evroatlantski sugradjani rado ucinili da im se prezentuje zlatna sansa poput one koju je tako grubo prokockala Marina Fanouraki.

Ja mislim da je ovo momenat koji ne treba propustiti. Put za Britaniju vodi preko Srbije. Predsednice Tadicu, apelujem na vas - pozovite mladog Stjuarta u Beograd i ublazite njegovu bol!

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article6742713.ece
http://www.telegraph.co.uk/news/wor...-British-tourists-genitals-using-Sambuka.html
pa realno jedino sto Srbija moze da punudi stranim turistima je neogranicena mogucnost ozderavanje , gudranja , mahanja kitom ,senlucenja do kasnih jutarnjih sati u sred radnog dana i jeftinu i svuda dostupnu picqu ,tako da su nam takvi gosti kao drug Stjuard i gorepomenuti raspusteni bahati olos iz cele Evrope ,glavna turisticka klijentela i ciljna grupa .:cool:
 
Мислим да та Гркиња уопште није схватила важност домаћинског дочека инотуриста .
Ево ја сам сигуран да би Албанди да му се то којим случајем десило приликом ехита својевољно клекао пред Енглезом и запевао му на микрофон Оду Радости да докаже сав капацитет за ЕУРОАТЛАНСКИЕ интеграције које Србија поседује
Грантујем да би дозволио Енглезу да се интегрише у њега
 
to sto ti duckas kamiondzijama na Kackoj ,da namiris radnike koje si zayebo ne znaci da i drugi imaju slicne probleme i sklonosti


Не би се интегрисо ?
Ти си против ЕВРОАТЛАНСКИХ ИНТЕГРАЦИЈА?
Ма гарант фолираш зато што си скроман,ја знам да би ти ради Србије
зажмуро натрћио се и реко ЈОЈ
 
Nema ovo veze sa nacionalnostima nego sa kućnim vaspitanjem. Svakog kretena sa tim obrazcem ponašanja treba napasti barem u meri u kojoj je to Grkinja uradila. Britanci zaista jesu vulgarni i znaju da preteraju po diskotekama a videla sam i da Nemci, Hercegovci i Meksikanci imaju slične ispade.

Pa mogla si samo da vidis, nisi ti toliko dobra **** da osetis na svojoj kozi ;) :mrgreen:
 
Мислим да та Гркиња уопште није схватила важност домаћинског дочека инотуриста .
Ево ја сам сигуран да би Албанди да му се то којим случајем десило приликом ехита својевољно клекао пред Енглезом и запевао му на микрофон Оду Радости да докаже сав капацитет за ЕУРОАТЛАНСКИЕ интеграције које Србија поседује
Грантујем да би дозволио Енглезу да се интегрише у њега

За разлику од тебе Миле, он ради у скалду са државним интересом снажне пенетрације у Европу :mrgreen:
 
to jeste Pinkiju se uvek zalomi turski kamiondzija :sad2:

Ма Ал што си бре скроман?
Ја немам образа да твоје заслуге преотмем,сви овде знају да сам ја ретроградни Балканац Србин против тих ЕУРО СЕКСУАЛНИХ новотарија

И због тога сви ми се захваљујемо теби што си био спреман да клекнеш и кажеш јој у интересу Србије и нас њених грађана, а како смо чули још да је ЕНГЛЕЗ био прави габор знамо да је твоја жртва била огромна,
 
Naravno odavljeni moderni englezi su carevi , pogotovo ovi na Egzitu , kupuju brufene za 5 evra komad ko mutavi :super:, a i ribe su im izrazito promiskuitetne i slobodne ,a jos se i ne yebu za pare ko ove sa istoka :ok:

Егзит ми је нешто мрзак, ал можда је то зато што без обзира на добит сматрам да је ''бити глуп'' ипак лоша особина и негативна препорука :ok: А све би то било супер да могу да истолеришем пегавост, маст и повраћку, ал *** навикле ме наше домаћице на лепоту :D
 

Back
Top