New York, New York

"Roll that mother fuc*king camera Wolfy"

"kiss my ass"

"yeeerrrrr"



cast-750401.jpg
 
Haha, posle ovog filma sam zgotivio Vincenta za ceo zivot.. (nisam gledao Arizona Dream i cuvenu North By Northwest scenu pre ovoga).

EDIT: Mislim na Get Well Soon. E i svaka cast za Living In Oblivion! Bas mi se gleda tako nesto ovih dana, a ne mogu da se setim pravih filmova...
 
Poslednja izmena:
Haha, posle ovog filma sam zgotivio Vincenta za ceo zivot.. (nisam gledao Arizona Dream i cuvenu North By Northwest scenu pre ovoga).

EDIT: Mislim na Get Well Soon. E i svaka cast za Living In Oblivion! Bas mi se gleda tako nesto ovih dana, a ne mogu da se setim pravih filmova...


Odgledaj film od istog reditelja koji je radio Living in Oblivion & Johnny Suede ...film se zove Box of Moonlight...ali tesko se nalazi na torrentima...ja sam nasao jedan sa ugraviranim ,cini mi se finskim titlovima ...a i The Real Blonde & Double Whammy nisu losi filmovi ...
 
U jednm trenutku u filmu Vincent D'Onofrio baci pogled pun ceznje ka City-ju,u fazonu...kako bi voleo da ga kontrolise umesto svog malog pic*kovca Staten Island-a ...jednog dana cemo i mi iz Munzea bacati isti takav pogled ka gradu,negde 2036 kada se izgradi waterfront

Bg dgra 2036
 
...sto brate,Woody Allen je u dokumentarcu o njegovim filmovima izjavio da je citao Ruse i njihove klasike,kako bi imao o cemu da prica sa ribicima na svojim dejtovima...tako sam i ja gledao seriju kako bi znao what is she banging on about,half the time we are together...

...ali najjaci je Chris Rock :) -

 
Jel moguce da nije bio ovaj film?

B0001KZNL0.02.LZZZZZZZ.jpg


Odavno nisam ovako uzivao u jednom finom opustenom filmu... :)
Brooklyn, lokalna prodavnica, vrhunska ekipa kul ljudi, dobar humor, neki ludi dijalozi i tako...

...nije moguce...Mr.Wolf ne pratis na času - "Ja i danas drzim čas"...strana 1;post 15 -

Harvey Keitel - najveca glumacka legenda Bruklina,
rodjen u njemu,odrastao u Brighton beach-u,
delu Brooklyn-a znan kao Coney Island.

Harvey Keitel bez premca "Najveci bludnik grada New York-a",a evo i zasto -

- korumprani murkan ogrezao u kocku,drogu i bilo koji porok znan coveku,ne preza od ispustanja svog semena po kolovozu ovog megalopolisa,kao Jovanka Orleanka vodjen religioznim halucinacijama i kao sto Rembo kaze -
juri smrt svim smrtnim grehovima ...jednom recju moj i heroj ulice -

- slatkorecivi nabildovani makro,svojim sweet talk-om beskrupulozno podvodi maloletnice


- krijumcari i svercuje kubanske cigare,cigarilose.Inace Smoke,
zajedno sa svojim bratskim filmom Blue in the Face,

je film koji najlepse prikazuje Brooklyn

sjff_01_img0457.jpg
 
http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=2202&order=desc

4059350883_aa8ae9dda8_b.jpg

Jersey: City of Newark; Downtown

...snimam arhitekturu NY & NJ i uporedjujem...i ne mogu da verujem kakve estetske gadosti dozvoljavaju da se grade u Bg-u u 21 veku -

photo0392o.jpg

komentar na forumu - Lepo napreeduje,a ono zastakljeno cudo na zadnjem spratu je za lomacu

...cak i lepe stvari unistavaju majke im ga nabijem ...za ovaj kriminal je neko uzeo 100 hiljada evra -

iz ovoga
28957889.jpg

newpicture17.png

oz3ev.jpg


u ovo

1703b_ocp_w380_h300.jpg

Komentar : Ovo izgleda ko dzakuzi u gasterbajterskoj kuci...

162060_180560035303158_917175_n.jpg


...

...Munze konza - hotel Jugoslavija...ali na kukovo leto -

v191831p0.jpg
 
Poslednja izmena:
Hehe... mogao sam i da pretpostavim ko je okacio film.. :lol:

...

Au! :eek: Pa ovo nisam ni video... sta koji ***** uradise sa tom fontanom??
Lici mi na nesto odakle treba izabrati sarana za veceru...
U tom parkicu je bilo bas lepo.. proveo sam deo srednje tu. :mrgreen:
 
Hehe... mogao sam i da pretpostavim ko je okacio film.. :lol:

...

Au! :eek: Pa ovo nisam ni video... sta koji ***** uradise sa tom fontanom??
Lici mi na nesto odakle treba izabrati sarana za veceru...
U tom parkicu je bilo bas lepo.. proveo sam deo srednje tu. :mrgreen:

...eto vidis,brate...ovo nije kaludjerica nego centar grada...a sad zamisli koji je mito i korupcija ovde u pitanju da bi ovo proslo kod gradskih vlasti...treba ih sve razapeti podno Kalemegdana... kao Rimljani Spartaka & Co' ...

http://2.***************/_rFs0uVY_4rE/TE0Z2BwOvSI/AAAAAAAAIOQ/RnxyVuyCYMs/s1600/sparta3.jpg
 
Gledam juce (ponovo) Exit Through The Gift Shop... idu Banksy i kamerman u Diznilend da postave "instalaciju", kupuju karte
i kamerman pita prodavacicu: Is Mickey Mouse going to be here today? :lol:

EDIT: Sad sam skapirao da ovo nema blage veze sa temom... :dash: ***, pise se nasiroko na zadnjih par strana, pa mi mozak zalutao :)

...hehe,nema veze...

Sue and I went tripping in Disneyland.

"There could never be a place
like Disneyland, or could there?
"

Jim, it's here. It really is here.

Fuc*k, man, this is better than Disneyland.

"Charles Miller Manson

ordered the slaughter
of all in the home anyway

as a symbol of protest. "

That's really weird, ain't it?

- Purple haze. Look.
- Hey, Lance, put away that smoke.

Rainbow reality, man.



6535252_85206b0ee6.jpg


(Lance Apocalypse Now)
 

Back
Top