New Year

Ok, znam da je pred nama jos nesto vise od mesec dana do odbrojavanja, ali nema veze, ja bih vec sada da vas pitam da li cete na temu ljubavi doneti neke nove novogodisnje odluke, postaviti kriterijume, principe i tome sl. na osnovu ovogodisnjeg iskustva. Usput, imate li ideju kako cete sa :heart: osobom docekati sklapanje kazaljki?

:kiss: vas!

OOooo Dzizas Krajst! :lol:
 
mrzim proslsave nove godine
mislim da sam prosle ostala kod kuce...ili pretprosle...ne secam se...svesno jer mi se popeli na glavu pitanjima de cemo,sta cemo i sta ces da obuces....e pa obuci cu sta oblacim i svaki dan :neutral:

u katolickim zemljama je to bozic,kod nas je nova godina - ali sve je to ogromna masinerija za pravljenje novca koja te podstice da onu trinaestu platu spiskas na gomilu gluposti koje ti zapravo i ne trebaju niti ce ti ikada trebati :)

ne znam gde cu provesti novu godinu.najverovatnije cu se vratiti posle bozica ovde kuci,biti desetak dana oko nove godine i tako....cenim da,posto nas vise dolazi kuci u to vreme,da cemo se skupiti kod nekoga ko ima prazan stan,olesiti kod alkohola i secati se mladosti i cinjenice da je mnogo lepo sto imas da se oslonis na nekoga dok povracas da ce ti drzati glavu (ja ne povracam od alkohola al zato drzim glave i donosim vodu :) ).

e al zapravo radujem se kstovim maskenbalu ako budem bila tu,ne znam za kad je zakazan :)
 
Ok, znam da je pred nama jos nesto vise od mesec dana do odbrojavanja, ali nema veze, ja bih vec sada da vas pitam da li cete na temu ljubavi doneti neke nove novogodisnje odluke, postaviti kriterijume, principe i tome sl. na osnovu ovogodisnjeg iskustva. Usput, imate li ideju kako cete sa :heart: osobom docekati sklapanje kazaljki?

:kiss: vas!

nemam jos ideju.
 
Ok, znam da je pred nama jos nesto vise od mesec dana do odbrojavanja, ali nema veze, ja bih vec sada da vas pitam da li cete na temu ljubavi doneti neke nove novogodisnje odluke, postaviti kriterijume, principe i tome sl. na osnovu ovogodisnjeg iskustva. Usput, imate li ideju kako cete sa :heart: osobom docekati sklapanje kazaljki?

:kiss: vas!

nemam devojku vise... posle 4, 5 godina, ovu novu godinu cu provesti sam :confused:
 
ne volim NG proslave, sve je izvestaceno, svi prosto moraju da se lepo provedu... to me nervira...

zamislim mir, lagano pada sneg i setam medju belim jelama i borovima, dovoljno,... moze zvezda padalica. nisam neki romantik i volim i guzvu i drustvo, ali me pomama nervira
 
Volim praznike ( sve je ukraseno, mozda prekriveno snegom..itd ) :heart:...mada pola njih je bespotrebno a ja bi ljude naterala da rade...:lol: aj now ajm d bic..:( :rumenko:
Bezveze su mi ta pro*eravanja gde je neko bio, sta je video, dobio na poklon...ko kokoske kad se raskokodacu u kokosinjucu...:confused:
Retko poklanjam poklone za Ng jer ljude nastojim da tretiram lepo citave godine...nije mi ni bitno gde cu da provedem tu noc, vec mi je vazno s kim sam i da postoji pozitivna atmosfera...

Pokloni mi ne znace nista i u zadnje vreme sam totalno ravnodusna prema njima...nadobivah se i previse neiskrenih poklona bez ikakvog povoda tokom godine..:roll:...zvucace otrcano ali tu noc potrebni su mi samo decko, fina klopa i pice...

Zelja mi je da Ng provedem sa njim..., na zalost nikako da mi se ispuni zelja da budemo sami..:( :sad2:
S*anje...necu da mislim na Ng...:(
 
Ok, znam da je pred nama jos nesto vise od mesec dana do odbrojavanja, ali nema veze, ja bih vec sada da vas pitam da li cete na temu ljubavi doneti neke nove novogodisnje odluke, postaviti kriterijume, principe i tome sl. na osnovu ovogodisnjeg iskustva. Usput, imate li ideju kako cete sa :heart: osobom docekati sklapanje kazaljki?

:kiss: vas!
veče ko i svako drugo...al će vimo...možda skoknemo preko, ako ukinu vize...

...odluke...? el to ono..."e pa od danas više neću da"...? m'jok...ništa...sve što iam da rešim ne čekam novu god da prelamam...
 
Ok, znam da je pred nama jos nesto vise od mesec dana do odbrojavanja, ali nema veze, ja bih vec sada da vas pitam da li cete na temu ljubavi doneti neke nove novogodisnje odluke, postaviti kriterijume, principe i tome sl. na osnovu ovogodisnjeg iskustva. Usput, imate li ideju kako cete sa :heart: osobom docekati sklapanje kazaljki?

:kiss: vas!

..na trgu uz vatromet, nadam se da će biti i snega....jednostavno i romantično....:D
 
Ok, znam da je pred nama jos nesto vise od mesec dana do odbrojavanja, ali nema veze, ja bih vec sada da vas pitam da li cete na temu ljubavi doneti neke nove novogodisnje odluke, postaviti kriterijume, principe i tome sl. na osnovu ovogodisnjeg iskustva. Usput, imate li ideju kako cete sa :heart: osobom docekati sklapanje kazaljki?

:kiss: vas!

ja znam samo da treba ONO odraditi...da cijela godina bude :cmok:
Po jutru se dan poznaje...:)
 

Back
Top