Nevinost

Jeli nevinost ustvari kljuc srecnog i zdravog zivota?

pa ako gledamo sa zdravstvene strane: može da bude-zdravog života.
i ona sreća koja ide uz to, ali bez sexa, mada ko će da se toliko čuva. ;)

e sad, to što je radoznalost ubila mačku
pa bi maca da gine i dalje, je već drugo :zper:
(ona druga srećnija strana ali ne i tako zdravija)
 
Jeli nevinost ustvari kljuc srecnog i zdravog zivota?
види.. ако много размишљаш о сексу а ниси га никада имала, то делује фрустрирајуће на психу. Гледај да немаш секс ради секса, већ нађи некога ко те воли и поштује и с њим ради кад год хоћете.
 
види.. ако много размишљаш о сексу а ниси га никада имала, то делује фрустрирајуће на психу. Гледај да немаш секс ради секса, већ нађи некога ко те воли и поштује и с њим ради кад год хоћете.

Dragi drinjača ja sam poslušao Vaš savet i nemam seks radi seksa.
Evo, imam seks radi interesa - da meni bude lepo a ona neka požuri do mog svršavanja
 
Nisam za to da se devojke (a i decaci) kresu kad i gde god stignu, pogotovo ako nisu psihicki zreli (fizicki su zene zrele cim dobiju prvu menstruaciju, a muskarci po rodjenju). Adolescentsko zaljubljivanje je skroz ok stvar, ali sa seksom treba biti obazriv.

Pri tom takodje ne smatram da treba cekati odavde do vecnosti, cuvati se za pravog, za brak, za ovo za ono. Treba naci sigurnog partenra i obavestiti se od nekoga ko to zna kako se radi, a ne od pubertetlija koje lupaju hormoni. Na taj nacin izbegnes sve neprijatne situacije ukljucujuci i nezeljenu trudnocu.
 
(fizicki su zene zrele cim dobiju prvu menstruaciju, a muskarci po rodjenju)

Nisam znao da smo mi muški zreli još po rodjenju.
Ja bio ubedjen da smo polno zreli od puberteta kada testisi konačno izbacuju spermu odnosno ne prave bolni grč tokom orgazma.
Strašno me nerviralo kao klinca kad gledam neki film pa ima ljubavi pa ajd i meni da bude lepo a kad je najlepše zaboli. Čak sam mislio da i njih boli pa teta jaukala...
 
Nisam znao da smo mi muški zreli još po rodjenju.
Ja bio ubedjen da smo polno zreli od puberteta kada testisi konačno izbacuju spermu odnosno ne prave bolni grč tokom orgazma.
Strašno me nerviralo kao klinca kad gledam neki film pa ima ljubavi pa ajd i meni da bude lepo a kad je najlepše zaboli. Čak sam mislio da i njih boli pa teta jaukala...

Dzaba ti sperma ako nemas erekciju. Ali to je neka druga (neuroloska) prica.
 
Ovo samo dokazuje žensko nepoznavanje muške anatomije - čule da treba da bude erekcije.
Po toj logici ja sam napaljen par momenata pre nego se probudim zbog krvotoka.
I sad, ona skoči na mene a ja bunovan jedino mogu da zovem "upomoć manijaaaak"...

Pa onda sam primetio da u pojedinim autobusima sedišta na odredjenoj visini isto naprave erekciju. I šta onda? Ja sam napaljen? Moram da teram psihički sebe da se ne diže zbog putnika?
 
Poslednja izmena:
Da ozbiljno - erekciju imaju i sasvim male bebe i prva treba da se javi koji mesec po rodjenju (zaboravih tacno kad jer se ne bavim time). Ali to ima veze sa neurologijom i ako izostane treba konsultovati neurologa jer posle moze da bude problem.
 
Ovo samo dokazuje žensko nepoznavanje muške anatomije - čule da treba da bude erekcije.
Po toj logici ja sam napaljen par momenata pre nego se probudim zbog krvotoka.
I sad, ona skoči na mene a ja bunovan jedino mogu da zovem "upomoć manijaaaak"...

Jutarnja erekcija je znak da si zdrav neuroloski ( a nadam se i psiholoski). Kod impotentnih muskaraca prvo pitanje koje im ginekolog postavi jeste da li te erekcije ima ili ne. Ako izostane, problem je neuroloski, ako je ima problem je psiholoski.
 

Back
Top