Nevinost(?)

Evo,verujem da se neko pitao sto i ja,ali ne mogu da nadjem.
Vidim da je 'IN' hvaliti se svojim seksualnim 'uspesima',pa se pitam zasto je danas sramota sacuvati telesnu devstvenost i zasto se podrazumeva da mladi koji se vole moraju imati polne odnose,da devojka ili mladic koji ih nisu imali verovatno su ruzni ili im 'nesto fali',zasto je postalo normalno da se sopstvena intima deli sa drugima a da ne tako malo postuje.
Zasto se smatra da je cuvanje nevinosti 'puritanska' vestina??

Ma smaranje,ko digne ovu temu na vrh........osim ja sad..............
Kako bih rado dohvatila autora ove teme........da mi u 4 oka izfilozofira ovu temu............:zper:
 
Evo,verujem da se neko pitao sto i ja,ali ne mogu da nadjem.
Vidim da je 'IN' hvaliti se svojim seksualnim 'uspesima',pa se pitam zasto je danas sramota sacuvati telesnu devstvenost i zasto se podrazumeva da mladi koji se vole moraju imati polne odnose,da devojka ili mladic koji ih nisu imali verovatno su ruzni ili im 'nesto fali',zasto je postalo normalno da se sopstvena intima deli sa drugima a da ne tako malo postuje.
Zasto se smatra da je cuvanje nevinosti 'puritanska' vestina??

Ja sam nevina i nema razloga da se osecam neprijatno zbog toga. Danasnja omladina je manje - vise porekla, koje je sumnjivo, ne bih volela da kazem prostackog, i jako su pomodni. Kao sto su njihove majke i bake pratile modu da treba biti nevin, oni sada prate modu da ne treba biti nevin. Pored toga, svaremeni svet je izneo bomnasticnu reklamu za sve u zivotu: "Sex sells".
 

Back
Top