Neviđena sramota! Rusija porodicama poginulih u ratu podelila šampone u znak zahvalnosti! (foto)

ziltoid

Iskusan
Banovan
Poruka
5.859

NEVIĐENA SRAMOTA! Rusija porodicama poginulih u ratu podelila ŠAMPONE u znak zahvalnosti! (FOTO)


Poklone predale predstavnice lokalne samouprave obučene u bunde.

445844_rusija_iff.jpg

Porodice poginulih u ratu dobile šampone

- Na dan branitelja domovine dolikuje odati počast ne samo našim vojnicima i oficirima već i njihovim porodicama, koje s nepokolebljivom verom i molitvom čekaju povratak i hrabro nose teret tragične vesti. Lokalni zvaničnici danas su uputili svoje zahvalnice porodicama vojnika koji su izgubili živote u Ukrajini - piše u jučerašnjoj objavi Lenjingradske oblasti na VKontakte.

Objavili su i fotografije na kojima predstavnica lokalne samouprave, obučena u bundu i narandžasti prsluk s natpisom "Mi smo zajedno", predaje poklone ožalošćenim članovima porodice poginulih boraca. https://www.republika.rs/svet/svet/416577/rusija-porodice-poginulih-rat-u-ukrajini



This is Russia. U ruskim masama vlada veliko siromaštvo. Zato onima koji nisu prikačeni na državni aparat, i poklon u vidu šampona dosta znači.
 
Lica ovih ljudi govore tvome tvrdjenju u prilog!
pogledao sam clanak..nigde nema tih zena u bundama na slikama..
ko zna kakva je ovo slika, gde je napravljena, kojim povodom i o cemu se radi.

licno nisam ni za jedne ni za druge, zabole me.. oni se krljaju, kao sto je i njih bilo "bolelo" kad smo se mi krljali sa natom.

ali primecujem jako puno tendencioznih tekstova na obe strane za koje se posle ispostavi da su obicna izmisljotina sa slikama sa nekog drugog desavanja
 

NEVIĐENA SRAMOTA! Rusija porodicama poginulih u ratu podelila ŠAMPONE u znak zahvalnosti! (FOTO)


Poklone predale predstavnice lokalne samouprave obučene u bunde.

445844_rusija_iff.jpg

Porodice poginulih u ratu dobile šampone

- Na dan branitelja domovine dolikuje odati počast ne samo našim vojnicima i oficirima već i njihovim porodicama, koje s nepokolebljivom verom i molitvom čekaju povratak i hrabro nose teret tragične vesti. Lokalni zvaničnici danas su uputili svoje zahvalnice porodicama vojnika koji su izgubili živote u Ukrajini - piše u jučerašnjoj objavi Lenjingradske oblasti na VKontakte.

Objavili su i fotografije na kojima predstavnica lokalne samouprave, obučena u bundu i narandžasti prsluk s natpisom "Mi smo zajedno", predaje poklone ožalošćenim članovima porodice poginulih boraca. https://www.republika.rs/svet/svet/416577/rusija-porodice-poginulih-rat-u-ukrajini



This is Russia. U ruskim masama vlada veliko siromaštvo. Zato onima koji nisu prikačeni na državni aparat, i poklon u vidu šampona dosta znači.

А теби баш криво, као што си на теми о Украјини, сваки пут кад поставиш снимке како гину руски војници, дубоко ожалошћен.
Лицимуру.
 
sećam se onoga da ako neko spomene termin rat,a ne specijalna operacija u Rusiji,zaglavi u zatvoru,
Podsetilo me na pajtonovce i Žitije brajanovo,ko god spomene jehovu,kamenuju ga...

tako će da sude dejanu petru zlatanoviću isto
šta si reko? reko sam ko potpiše njega ubiše...
šta? ko potpiše njega ubiše?

isto ko ovo tvoje sa monti pajtonom!

 

Back
Top