Neustrasivi uspaljenik

pulp

Zainteresovan član
Poruka
148
Pomozite mi, neznam sta da radim!!!

Sa devojkom sam vec 3 mes.Ona hoce sex.Kad nije tu meni se dize pri samoj pomisli na nju, ja se na nju strasno lozim, ali cim ona dodje, odnosno kad mi se priblizi, meni se odmah spusti.

Molim vas pomozite mi.
 
Ja imam 23 a ona 17.A sto me to pitas?

Da li ti se to desavalo i sa drugim devojkama, ranije?
Moze biti da nisi iskusan ili da dugo nisi bio sa devojkom pa ti je malo frka.
Predlazem da ne skacete jedno na drugo kao besni kad sledeci put imate priliku za sex, nego da odvojite mnogo vremena i sve polako...i bice sve u redu.
Mozda bi pomoglo da to radite sa nekim vrlo prigusenim svetlom, bez ludacke muzike i naravno.....nemoj ga mlatiti 30 puta dnevno na nju
 
Pomozite mi, neznam sta da radim!!!

Sa devojkom sam vec 3 mes.Ona hoce sex.Kad nije tu meni se dize pri samoj pomisli na nju, ja se na nju strasno lozim, ali cim ona dodje, odnosno kad mi se priblizi, meni se odmah spusti.

Molim vas pomozite mi.

ma bice sve ok....desava se to kad "pregoris" od zelje za nekim:rolleyes:...ako si do sada mogao da imas odnose,ne vidim zasto ne bi i sad?

go for it;)
 
Rešenje ovog problema je vrlo jednostavno, poslušaj moj savet i ima da nestane k'o rukom odnešen.

Znači, kad ti se u buduće bude digao pri pomisli na nju nikako, ponavljam, nikako, nemoj da, jel, "istučeš majmuna"... osam puta... jer posle kad ona dođe, ni vijagra ti neće pomoći... kao i što si sam zaključio... Ok, možda pomogne, ne znam, ne koristim ja to...

Capischi?
 
Rešenje ovog problema je vrlo jednostavno, poslušaj moj savet i ima da nestane k'o rukom odnešen.

Znači, kad ti se u buduće bude digao pri pomisli na nju nikako, ponavljam, nikako, nemoj da, jel, "istučeš majmuna"... osam puta... jer posle kad ona dođe, ni vijagra ti neće pomoći... kao i što si sam zaključio... Ok, možda pomogne, ne znam, ne koristim ja to.. .

khm...khm:mrgreen::cool::cool::cool:
 
...moj ti je predlog da kad pomislish na nju i digne ti se , ti uzmi kameru i snimi "majmuna", pa kad mala dodje ti joj daj da gleda, a ti lepo otvorish pivo i pogledash utakmicu k'o chovek...ako je to ne zadovolji ondak nije za tebe, mislim ipak imate razlichie poglede na svet...otju da kazzem ako se ona napali u tvom prisustvu , a ti si napaljen samo kad ona nije tu , onda niste jedno za drugo...ili mozzda da prestanesh da mislish na nju dok je ne vidish golu i podmazanu...ma nemam pojma, lupam...:)
 

Back
Top