Netflix

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.394
netflix-hero_desktop:HERO-desktop



Како немамо тему мислим да је крајње вријеме да се отвори јер феномен нетфликса траје већ дуго.

Ко има ко нема, зашто не, шта се гледа и зашто да ?

Већ га дуго посједујем, филмови мање више али серија сам испратио далеко више него на тв рецимо а поготово документарце гдје сам налетио на сасвим солидна, гледљива видео остварења.Истина постоји јасна и чиста агенда у смислу форсирања појединих иза позадине на крају крајева политичких порука и циљева о којима не бих сада али ни то није од јуче.

ПС.Када сам говорио о политици једна карта чисто да се види гдје се користи гдје не.:mrgreen:
1920px-Netflix_area.svg.png
 
netflix-hero_desktop:HERO-desktop



Како немамо тему мислим да је крајње вријеме да се отвори јер феномен нетфликса траје већ дуго.

Ко има ко нема, зашто не, шта се гледа и зашто да ?

Већ га дуго посједујем, филмови мање више али серија сам испратио далеко више него на тв рецимо а поготово документарце гдје сам налетио на сасвим солидна, гледљива видео остварења.Истина постоји јасна и чиста агенда у смислу форсирања појединих иза позадине на крају крајева политичких порука и циљева о којима не бих сада али ни то није од јуче.
nemam...meni previše i ovaj net fix... :p
 
Вечерас планирам да си пустим овај документарац и тата би сине да живи стотку!:lol:
Да видим ко ту кога и како, зашто...
 
Poslednja izmena:
imam i svidja mi se, vecina mojih omiljenih serija i filmova je tu
jedino sto mi se ne svidja je to sto se mnogo filmova i serija posle nekog vremena skida sa netflixa, na primer kada kliknes na film pise: last available to watch on 17th august - na primer
 
Ne koristim ga i nemam nameru, generalno slabo gledam TV pa samim tim i serije i filmove. Ako me nešto baš zainteresuje skidam preko torenta, nevezano od toga je li s Netflixa ili ne.

Inače, nisam znao da se Netflix toliko raširio po svetu. Ispada da ga nemaju samo Rusija, Kina, Severna Koreja i Sirija.
 
Вечерас планирам да си пустим овај документарац и тата би сине да живи стотку!:lol:
Да видим ко ту кога и како, зашто...
Imam Netflix. Redje gledam filmove, a cesce serije. Poslednji film koji sam pogledala je bio „Na zapadu nista novo“. Odlicno uradjen, sjajni glumci, sjajna kamera, ali potresan. Nije ga lako gledati - u onom emotivnom smislu.

Ovaj tvoj dokumentarac se cini zanimljiv. I ja bih da zivim dugo. :D
 
Imam.
pogledam po neki hit,
ili dobar horor,
serije volim ove specijale po sezonu dve , ne volim duže kada razvuku na 6 sezona i na kraju letdown

Zgodno je za putovanja, sad skoro svaki smeštaj ima smart tv sa netom ulogujem se i puštam deci crtaće.
 
Zavisi. U Islamu je sve zabranjeno pa vidimo da su jedina religija koja će opstati.
Нисам баш сигуран.Не бих да спамујем ову тему али ислам је поприлично подељена религија са безброј интрарелигијских сукоба.
Већина миграција и данас иде ка хришћанским државама, док су исламске у хаосу мање више осим пар нафтних гиганата као рецио Емирати, Саудијска Арабија али опет недовољно да кажемо како им сјајно иде на глобалу.
Истина није ова хришћанска Европа као од пре пар вијекова али ипак темељ Европе је дубоко хришћански.
Исто као и рецимо САД, In God We Trust, главна парола мото у САД, од јавних институција до таблица на аутомобилима.
Да не идемо даље Руска Федерација, довољно је погледати заставу па схватити гдје се и зашто налази крст и тако даље...
 
Нисам баш сигуран.Не бих да спамујем ову тему али ислам је поприлично подељена религија са безброј интрарелигијских сукоба.
Већина миграција и данас иде ка хришћанским државама, док су исламске у хаосу мање више осим пар нафтних гиганата као рецио Емирати, Саудијска Арабија али опет недовољно да кажемо како им сјајно иде на глобалу.
Истина није ова хришћанска Европа као од пре пар вијекова али ипак темељ Европе је дубоко хришћански.
Исто као и рецимо САД, In God We Trust, главна парола мото у САД, од јавних институција до таблица на аутомобилима.
Да не идемо даље Руска Федерација, довољно је погледати заставу па схватити гдје се и зашто налази крст и тако даље...
Uzalud sve to kad oni dolaze da bi Evropu načinili islamskom. Moji i tvoji potomci ako postoje za 200 godina će verovatno biti Muslimani ili robovi nekog Muslimana.
 
Uzalud sve to kad oni dolaze da bi Evropu načinili islamskom. Moji i tvoji potomci ako postoje za 200 godina će verovatno biti Muslimani ili robovi nekog Muslimana.
Баш си песимиста.:lol: Асимилираће то Европа ако буде памети ако не, онда за боље и нисмо.
Али ако смо преживјели исламску империјалну силу у виду Османског царства не видим зашто не би могли и жгољаве мигранте.
 
netflix-hero_desktop:HERO-desktop



Како немамо тему мислим да је крајње вријеме да се отвори јер феномен нетфликса траје већ дуго.

Ко има ко нема, зашто не, шта се гледа и зашто да ?

Већ га дуго посједујем, филмови мање више али серија сам испратио далеко више него на тв рецимо а поготово документарце гдје сам налетио на сасвим солидна, гледљива видео остварења.Истина постоји јасна и чиста агенда у смислу форсирања појединих иза позадине на крају крајева политичких порука и циљева о којима не бих сада али ни то није од јуче.

ПС.Када сам говорио о политици једна карта чисто да се види гдје се користи гдје не.:mrgreen:
1920px-Netflix_area.svg.png
Ja sam onda Rus ili Kinez:D
 

Hermana muerte aka Sister Death​

Sister_Death-203218447-large.jpg

https://www.imdb.com/title/tt19175696/
Ко је гледао Веронику биће му неке ствари можда мало јасније везано за сестру Смрт.
Творац сјајног шпанског REC са солидним издањем хорор мистерије.
 
Netflix više nije jedina opcija. Sada je Amazon Prime možda podjednako dobar ako ne i bolji.
Mislim da čak ima iviše serija i filmova nego na Netflixu. A i produkcija Amazon Prime mi se više sviđa iskreno.
Manje su Woke.
A skuplji je samo 1 evro taj osnovni paket.
 

Back
Top